0 коментари

Еднодневен делничен пакет со појадок и вечера во хотел Планински езера, Паничиште

СПА центарот се состои од:
парна бања;
сауна;
Џакузи.

Хотел планинско езера исто така има:
конференциска сала за 80 лица;
ски гардеробер;
ски-патека;
скара;
фудбалско игралиште.

КоментариВашиот коментар: