СПА одмор во Паничиште - Хотел Планински езера, Паничиште

Еднодневен делничен пакет со појадок и вечера во хотел Планински езера, ПаничиштеВо непосредна близина na седумте Рилски езера и спа балнеолошкото одморалиште Сапарева бања се наоѓа хотелот Планински езера. Ова место ви предлага одмор меѓу вековните зимзелени шуми и ливади. Хотел Планински езера ги нуди сите погодности за релаксирачки одмор во планините!

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП Цена: 1138 денари (18 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:
(важи за денови од недела до четврток)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера по тристепено мени
 • Сауна
 • Џакузи
 • Wi Fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Цената е за сместување од недела до четврток. За сместување во петок и сабота се доплаќа 3.5 € на човек на ден!

СПА центарот се состои од:
парна бања;
сауна;
Џакузи.

Хотел планинско езера исто така има:
конференциска сала за 80 лица;
ски гардеробер;
ски-патека;
скара;
фудбалско игралиште.

Услови на понудата

 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице во двокреветна соба, при максимална искоритеност на редовните кревети.
 • Деца до 5.99 години се сместуваатбесплатно без исхрана.
 • За деца од 6 години до 11.99 години се доплаќа на рецепцијата 50% од цената на ваучерот.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Сите дополнителни плаќања се прават на лице место во хотелот.
 • Валидност на понудата: од 21 јули до 30 септември  2020 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација пред да купите ваучер на телефон: +359 888/40 84 44.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со тоа што ќе го диктирате вашиот број на ваучер на телефон: +359 888/40 84 44.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Планински езера, Паничиште

хотел Планински езера

Паничиште Р. Бугарија
Тел: +359 
******
Email: [email protected]
Website:www.rilatour.com

ВИП Понудата е обезбдена од хотел Планински езера, Паничиште!

 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 20.07.2020 до 30.09.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.