0 коментари

Тридневен или петдневен пакет со појадок и вечера + СПА во Апарт хотел Ројал, Банско

Апартхотелот Ројал Банско има сто апартмани сместени во еден главен блок со четири лифта. Повеќето од нив нудат уникатен поглед на планините Пирин, Рила и Родопи. Апартманите се модерно опремени и ги нудат сите потребни удобности за краток и долг одмор.

Нашите гости можат да користат панорамски, загреан базен со детска секција, сауна, парна бања, шок ведро, просторија за масажа, фитнес, детско игралиште, два ресторани, лоби бар, сала за игри, пинг-понг, билјард, скара, надворешен паркинг, безжичен Интернет и мултифункционално игралиште на отворено за тенис, фудбал и одбојка.
Ројал Банско е место каде што може да се стане едно со природата и да се потопи во нејзината убавина. Добредојдовте!

КоментариВашиот коментар: