0 коментари

Делнични и викенд пакети за двајца или тројца возрасни со појадок и вечера во Хотел Иглика Палас**** Боровец

Сите соби во хотелот имаат телевизор со рамен екран, мини бар, приватна бања, фен. Бањарки се предвидени за гостите. Повеќето од собите имаат балкон.
Спа центар и внатрешен базен им стојат на располагање на гостите. Обезбеден е бесплатен Wi-Fi, како и бесплатен паркинг (до пополнување на слободните места). СПА зоната нуди финска сауна и парна бања . Различни масажи се исто така достапни, како и хербална сауна и амам (со доплата). Хотелскиот ресторан нуди разновидна кујна - на шведска маса или на сет мени (во зависност од пополнетоста на хотелот) И покрај тоа што сакаме домашни миленичиња, за жал немаме можност да ги сместиме во хотелот.

КоментариВашиот коментар: