Одмор во Боровец - Хотел "Иглика Палас" Боровец

Делнични и викенд пакети за двајца или тројца возрасни со појадок и вечера во Хотел Иглика Палас**** БоровецХотелот Иглика Палас се наоѓа во срцето на светски познатото зимско одморалиште Боровец. Наградуваниот планински хотел од 2011 година со четири ѕвезди ИГЛИКА ПАЛАС се наоѓа во центарот на одморалиштето и нуди удобно сместување и релаксирана атмосфера. Ова е местото каде што можете да уживате во вашиот одмор во пријатна атмосфера во комбинација со беспрекорна услуга.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 5309 денари (86 €)
ВИП ваучерот е за две лица или двајца возрасни + дете до 11,99 години и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна стандардна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на внатрешен загреан базен
 • Употреба на финска сауна и парна бања
 • Паркинг (до пополнување на слободните места)
 • Бесплатно користење на Wi-Fi

ДВОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: ВИП цена: 9986 денари (162 €)
ВИП ваучерот е за две лица или д
вајца возрасни + дете до 11,99 години и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна стандардна соба
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Користење на внатрешен загреан базен
 • Употреба на финска сауна и парна бања
 • Паркинг (до пополнување на слободните места)
 • Бесплатно користење на Wi-Fi

ТРИДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 14062 денари (228 €)
ВИП ваучерот е за две лица или двајца возрасни + дете до 11,99 години и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна стандардна соба
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Користење на внатрешен загреан базен
 • Употреба на финска сауна и парна бања
 • Паркинг (до пополнување на слободните места)
 • Бесплатно користење на Wi-Fi

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 7963 денари (129 €)
ВИП ваучерот е за три лица или тројца возрасни + 2 деца до 11,99 години и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на внатрешен загреан базен
 • Употреба на финска сауна и парна бања
 • Паркинг (до пополнување на слободните места)
 • Бесплатно користење на Wi-Fi

ДВОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: ВИП цена: 14694 денари (238 €)
ВИП ваучерот е за три лица или тројца возрасни + 2 деца до 11,99 години и вклучува:

 • Две ноќевања во студио
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Користење на внатрешен загреан базен
 • Употреба на финска сауна и парна бања
 • Паркинг (до пополнување на слободните места)
 • Бесплатно користење на Wi-Fi

ТРИДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 21014 денари (228 €)
ВИП ваучерот е за три лица или тројца возрасни + 2 деца до 11,99 години и вклучува:

 • Три ноќевања во студио
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Користење на внатрешен загреан базен
 • Употреба на финска сауна и парна бања
 • Паркинг (до пополнување на слободните места)
 • Бесплатно користење на Wi-Fi

Сите соби во хотелот имаат телевизор со рамен екран, мини бар, приватна бања, фен. Бањарки се предвидени за гостите. Повеќето од собите имаат балкон.
Спа центар и внатрешен базен им стојат на располагање на гостите. Обезбеден е бесплатен Wi-Fi, како и бесплатен паркинг (до пополнување на слободните места). СПА зоната нуди финска сауна и парна бања . Различни масажи се исто така достапни, како и хербална сауна и амам (со доплата). Хотелскиот ресторан нуди разновидна кујна - на шведска маса или на сет мени (во зависност од пополнетоста на хотелот) И покрај тоа што сакаме домашни миленичиња, за жал немаме можност да ги сместиме во хотелот.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Деца до 11,99 години престојуваат бесплатно.
 • За трет возрасен во стандардна соба, половина од цената на собата се наплатува со 25% попуст.
 • Валидност на ваучерот од 22 февруари до 04 март 2021 година.
 • Хотелот не прифаќа домашни миленичиња.
 • Потребна е претходна хотел резервација пред да купите ваучер на тел: +359 75 032 308.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел "Иглика Палас" Боровец

Хотел "Иглика Палас"
К.к. Боровец, Р. Бугарија   
Тел: +359 ******
Е-mail: [email protected]
Website: www.hoteliglikapalace.com

ВИП Понуада е обезбедена од Хотел "Иглика Палас" Боровец

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 22.02.2021 до 28.02.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.