0 коментари

Еднодневен пакет за четири лица во апартман + базен во Хотел Грин Парадајс Делукс, Приморско

Дополнителни услуги:
Затворен подземен паркинг - 5 € дневно по автомобил
Детско креветче - 4 € nа ден
Пријавување по 14.00 часот Одјавување до 12.00 часот
Ако сакате да заминете подоцна -се доплаќа 4 € / час

КоментариВашиот коментар: