Летување во Приморско - Комплекс Грин Парадајс

Еднодневен пакет за четири лица во апартман + базен во Хотел Грин Парадајс Делукс, ПриморскоЛуксузот да се биде на прва линија пред Јужната плажа на Приморско и да се види изгрејсонцето над Јужниот залив е достапен за апсолутно сите во нашиот станбен комплекс Green Paradise Deluxe. Нашата зграда има само 20 апартмани од 60 кв.м до 160 кв.м - со панорамски поглед на морето или градот.
Отседнувајќи кај нас останувате како да сте дома - со комплетно опремена кујна, пространа дневна соба со софа кревет, пријатна спална соба - една или две, одлична тераса и функционална бања со тоалет - еден или два. Ние се погриживме да ги имате сите погодности - од чаши за вино до лед за пијалоци и ароматично кафе наутро од сопствена машина за кафе.
Откако ќе пристигнете кај нас и го паркирате вашиот автомобил во подземниот паркинг, однесете се со лифт директно до вашиот стан - можете да одите директно на плажа или да се релаксирате на патот кон нашата сончева тераса со џакузи.
Велат дека песната на морето најдобро приспива навечер и Ве буди наутро - дојдете и почувствувајте ја сами во Green Paradise Deluxe.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2686 денари (43 €)
ВИП ваучерот е за до четири лица и вклучува:
(важи за сместување од 05 до 20 септември)

 • Едно ноќевање во апартман со поглед на Приморско (спална и дневна соба)
 • Бесплатно џакузи на покривот на комплексот
 • Бесплатни чадори за базен со лежалки покрај базен
 • Промена на крпи и крпи секој ден и чистење на просториити
 • Промена на постелнина и основно чистење на апартманот- на секои 3 дена
 • Детско игралиште
 • Бесплатен паркинг 
 • Интернет
 • Подземен паркинг (со доплата)

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3950 денари (64 €)
ВИП ваучерот е за до четири лица и вклучува:
(важи за сместување од 
01 до 30 јуни и од 27 август до 04 септември)

 • Едно ноќевање во апартман со поглед на Приморско (спална и дневна соба)
 • Бесплатно џакузи на покривот на комплексот
 • Бесплатни чадори за базен со лежалки покрај базен
 • Промена на крпи и крпи секој ден и чистење на просториити
 • Промена на постелнина и основно чистење на апартманот- на секои 3 дена
 • Детско игралиште
 • Бесплатен паркинг
 • Интернет
 • Подземен паркинг (со доплата)

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 6162 денари (100 €)
ВИП ваучерот е за до четири лица и вклучува:
(важи за сместување од 01 јули до 26 август)

 • Едно ноќевање во апартман со поглед на Приморско (спална и дневна соба)
 • Бесплатно џакузи на покривот на комплексот
 • Бесплатни чадори за базен со лежалки покрај базен
 • Промена на крпи и крпи секој ден и чистење на просториити
 • Промена на постелнина и основно чистење на апартманот- на секои 3 дена
 • Детско игралиште
 • Бесплатен паркинг
 • Интернет
 • Подземен паркинг (со доплата)

Дополнителни услуги:
Затворен подземен паркинг - 5 € дневно по автомобил
Детско креветче - 4 € nа ден
Пријавување по 14.00 часот Одјавување до 12.00 часот
Ако сакате да заминете подоцна -се доплаќа 4 € / час

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата важи за резервации минимум три ноќевања.
 • Ваучерот е за изнајмување апартман.
 • За сместување на 5-то и 6-то лице во ВИП апартман, се наплаќа 25 € по лице за една ноќ.
 • Доплата за сместување во апартман со поглед на море:
 • 01.06 - 30.06 - 15 € за ноќ.
 • 01.07 - 22.07 - 25 € за ноќ.
 • 23.07 - 15.08 - 65  за ноќ.
 • 16.08 - 26.08 - 25  за ноќ.
 • 27.08 - 04.09 - 15  за ноќ.
 • 05.09 - 20.09 - 5  за ноќ.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за слободни места на тел: +359 876/877 888.
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на тел: +359 876/877 888.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 20 септември 2021 година.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Грин Парадајс

Хотел Грин Парадајс Делукс
Гр. Приморско, Р. Бугарија

Тел: +359 ******
еmail:  [email protected]
Website: www.greenparadise-bg.ru

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Грин Парадајс Делукс, Приморско!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2021 до 20.09.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.