0 коментари

Еднодневен пакет на база All inclusive во Хотел Palm Beach****, Златни песоци

Хотелот нуди сместување во: 55 двокреветни соби парк (површина 20,50 кв.м.), 49 двокреветни морски соби (површина 26,50 кв.м.) и 5 ​​апартмани (површина 53,00 кв.м.).
Луксузни двокреветни соби, елегантни хотелски апартмани, украсени со елеганција и стил и опремени според најсовремените стандарди, нудат неверојатен поглед кон морето, златните плажи и прекрасното зеленило на паркот.
Стандардните простории се поделени на: економича, парк и море.
Опремени се со два единечни кревети (со можност да се соединат), ТВ, кабелска телевизија, телефон со директен број, мултифункционална маса, маса, столче, гардероба, огледало со целосна должина, тенки и дебели завеси, детектор за чад, централен систем за климатизација, WI FI , мини бар со доплата.
Хотелот има 2 ресторани, 3 барови и 3 базени. Веднаш до Палм Бич **** е водениот аквапарк Ролбата, која нуди незаборавни искуства за млади и возрасни со своите слајдови и базени.
105-те удобно опремени соби на хотелот нудат се што ви треба за летен одмор без проблеми. Исто така, на располагање на гостите има 23 модерно опремени студија и апартмани.

За нашите гости нудиме и:

 • Куглање
 • Внатрешно и надворешно детско игралиште;
 • Анимација за деца и возрасни;
 • Мултифункционална внатрешна сала за конференции;
 • Конференциски блок за до 300 лица;
 • Внатрешенбазен (работи по 30 септември);
 • Паркинг;
 • Деноноќна медицинска нега.
 • Следниве безбедносни мерки се преземени во хотелот:
 • Self Check Kiosk (без контакт со рецепција);
 • Келнер за роботи во ресторанот;
 • Рецепционер преку Интернет и апликација за безконтактна комуникација на гости. Сите резервации може да се променат и откажат со право на целосно враќање на износот уплатен до 3 дена пред пристигнувањето, доколку откажувањето е поврзано со COVID-19.
КоментариВашиот коментар: