Летување на Црно море во Златни песоци - Хотел Palm Beach****

Еднодневен пакет на база All inclusive во Хотел Palm Beach****, Златни песоциХотелот Палм Бич се наоѓа на првата линија, на само 30 метри од плажите на Црно море, во најубавата област на бугарскиот брег на Црното Море - одморалиштето Златни песоци. Се наоѓа на 17 км од центарот на Варна и 25 км од аеродромот во Варна.
Професионална услуга, удобно сместување, широк спектар на вкусна храна и пијалоци, бесплатно користење на чадор и лежалка околу базенот, Бесплатен Wi-Fi, дневна и вечерна забава, детски клуб, забава во куглање - ова се само дел од нашата понуда за пријатен и целосен одмор.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1738 (28 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНА личност и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна економична соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на базен, чадор и лежалка
 • Дневна и вечерна анимација за деца и возрасни
 • Една игра куглање за целиот престој
 • Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1864 денари (30€)
ВИП ваучерот е за ЕДНА личност и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба со поглед кон парк
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на базен, чадор и лежалка
 • Дневна и вечерна анимација за деца и возрасни
 • Една игра куглање за целиот престој
 • Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2180 денари (35 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНА личност и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна морска соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на базен, чадор и лежалка
 • Дневна и вечерна анимација за деца и возрасни
 • Една игра куглање за целиот престој
 • Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

Хотелот нуди сместување во: 55 двокреветни соби парк (површина 20,50 кв.м.), 49 двокреветни морски соби (површина 26,50 кв.м.) и 5 ​​апартмани (површина 53,00 кв.м.).
Луксузни двокреветни соби, елегантни хотелски апартмани, украсени со елеганција и стил и опремени според најсовремените стандарди, нудат неверојатен поглед кон морето, златните плажи и прекрасното зеленило на паркот.
Стандардните простории се поделени на: економича, парк и море.
Опремени се со два единечни кревети (со можност да се соединат), ТВ, кабелска телевизија, телефон со директен број, мултифункционална маса, маса, столче, гардероба, огледало со целосна должина, тенки и дебели завеси, детектор за чад, централен систем за климатизација, WI FI , мини бар со доплата.
Хотелот има 2 ресторани, 3 барови и 3 базени. Веднаш до Палм Бич **** е водениот аквапарк Ролбата, која нуди незаборавни искуства за млади и возрасни со своите слајдови и базени.
105-те удобно опремени соби на хотелот нудат се што ви треба за летен одмор без проблеми. Исто така, на располагање на гостите има 23 модерно опремени студија и апартмани.

За нашите гости нудиме и:

 • Куглање
 • Внатрешно и надворешно детско игралиште;
 • Анимација за деца и возрасни;
 • Мултифункционална внатрешна сала за конференции;
 • Конференциски блок за до 300 лица;
 • Внатрешенбазен (работи по 30 септември);
 • Паркинг;
 • Деноноќна медицинска нега.
 • Следниве безбедносни мерки се преземени во хотелот:
 • Self Check Kiosk (без контакт со рецепција);
 • Келнер за роботи во ресторанот;
 • Рецепционер преку Интернет и апликација за безконтактна комуникација на гости. Сите резервации може да се променат и откажат со право на целосно враќање на износот уплатен до 3 дена пред пристигнувањето, доколку откажувањето е поврзано со COVID-19.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Еден ваучер е за лице сместено во двокреветна соба.
 • Едно дете под 14 години се сместува бесплатно во дополнителен кревет за двајца возрасни.
 • Второ дете до 14 години сместено на дополнително легло за двајца возрасни - плаќа на рецепција 50% од вредноста на ваучерот.
 • При сместување  на еден возрасен со едно дете под 14-годишна возраст - 50% од вредноста на ваучерот за избраната опција се доплаќа дополнително на рецепцијата.
 • При сместување на еден возрасен со две деца до 14 годишна возраст - и за двете деца се плаќа на рецепција 50% од вредноста на ваучерот за избраната опција.
 • За дете над 14 години или трет возрасен на дополнително легло, 70% од вредноста на ваучерот за избраната опција се доплаќа дополнително на рецепцијата.
 • Паркинг: за доплата- цена од 5 € за ден.
 • Мали домашни миленици до 10 кг се дозволени со услов да не се шетаат во затворените заеднички простории на хотелот по претходен договор. Се doплаќа 8 € дневно.
 • Валидност на ваучер: од 02 до 18 јуни 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да купите ваучер на телефон: +359 88 328 33 03 и +359 89 326 26 27.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 88 328 33 03 и +359 89 326 26 27.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Palm Beach****

Златни пeсoци, Р. Бугарија
Тел: +359 
******
Тел: +******

Емайл: [email protected]
Website: www.palmbeach.bg

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Хотел Palm Beach****, Златни песоци

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 02.06.2021 до 18.06.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.