0 коментари

Еднодневен пакет со појадок, со појадок и вечера или на база All Inclusive + СПА во Маунтин Парадајс Банско

Комплексот располага со разновидни апартмани - студија, апартмани со една и две спални, опремени во модерен стил. Апартманите се опремени со место за јадење и одмор, фрижидер, ТВ, Wi-Fi, дополнителен софа кревет
Mountain Paradise е комплекс кој на своите гости им нуди пријатен престој во модерен лоби бар со билјард, ресторан со 200 места, детско игралиште, базен и детски базен, фитнес, спа центар кој нуди богата програма за релаксација, освежување и закрепнување.
Хотелот нуди одлична можност за обуки на компании, семинари, зелени и ски училишта.

Максимална пополнетост на просториите:
-студио- 2 возрасни + дете до 11,99 години.
-апартман со една спална - 2 возрасни + 2 деца до 12 години. или 3 возрасни
- двособен апартман - 4 возрасни. + 2 деца до 11,99 години. или 5 возрасни

КоментариВашиот коментар: