0 коментари

Еднодневен пакет за двајца со појадок или со појадок и вечера во Комплекс М1, Приморско

Гостите на хотелот можат да користат безжичен и бесплатен Wi-Fi во сите соби. На располагање на гостите има лоби бар и ресторан. Сите овие услови, во комбинација со одлична услуга, создаваат пријатна, пријатна атмосфера и незаборавни моменти за време на вашиот одмор.

КоментариВашиот коментар: