Летен одмор во Приморско - Хотел М2 - Приморско

Еднодневен пакет за двајца со појадок или со појадок и вечера во Комплекс М1, Приморско

Еднодневен пакет за двајца со појадок или со појадок и вечера во Комплекс М1, Приморско

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Хотел М2, Приморско (18 - 30 јуни)

Цена: 1390 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Хотел М2, Приморско (01-15 јули и од 26 август до 11 септември)

Цена: 1770 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца со појадок и вечера во Хотел М2, Приморско (18 - 30 јуни)

Цена: 1928 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца со појадок и вечера во Хотел М2, Приморско (01-15 јули и од 26 август до 11 септември)

Цена: 2433 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Хотел М2, Приморско (16 јули до 25 август)

Цена: 2560 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца со појадок и вечера во Хотел М2, Приморско (16 јули до 25 август)

Цена: 3065 ден.
Купете
Валидност 15.06.2021 - 11.09.2021
Цена на човек/ден 695.2 - 1532.6 ден.ден/ човек
Местоположба Приморско
Купени 8 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за двајца возрасни.
 • Едно дете  до 11.99 возраст под години се сместуваат бесплатно.
 • За секое наредно дете до 11.99 год. се доплаќа 8 € на ден.
 • Деца од 12 до 15.99 годишна возраст плаќаат 13 € на ден.
 • Трет возрасен доплаќа 80% од цената на пакетот.
 • Валидност на ваучер: од 16 јуни до 30 септември 2021 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 896/ 333 330.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Комплекс ММ
Гр. Приморско, Р. Бугарија

УлСтара Планина №7А
Тел: +359 896/ 333 330
E-mail: [email protected] или [email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Комплекс М2, Приморско

Еднодневен пакет за двајца со појадок или со појадок и вечера во Комплекс М1, Приморско

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Хотел М2, Приморско (18 - 30 јуни)

Цена: 1390 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Хотел М2, Приморско (01-15 јули и од 26 август до 11 септември)

Цена: 1770 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца со појадок и вечера во Хотел М2, Приморско (18 - 30 јуни)

Цена: 1928 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца со појадок и вечера во Хотел М2, Приморско (01-15 јули и од 26 август до 11 септември)

Цена: 2433 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Хотел М2, Приморско (16 јули до 25 август)

Цена: 2560 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца со појадок и вечера во Хотел М2, Приморско (16 јули до 25 август)

Цена: 3065 ден.
Купете
Валидност 15.06.2021 - 11.09.2021
Цена на човек/ден 695.2 - 1532.6 ден.ден/ човек
Местоположба Приморско
Купени 8 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за двајца возрасни.
 • Едно дете  до 11.99 возраст под години се сместуваат бесплатно.
 • За секое наредно дете до 11.99 год. се доплаќа 8 € на ден.
 • Деца од 12 до 15.99 годишна возраст плаќаат 13 € на ден.
 • Трет возрасен доплаќа 80% од цената на пакетот.
 • Валидност на ваучер: од 16 јуни до 30 септември 2021 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 896/ 333 330.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Комплекс ММ
Гр. Приморско, Р. Бугарија

УлСтара Планина №7А
Тел: +359 896/ 333 330
E-mail: primorsko.hotels.apar[email protected] или [email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Комплекс М2, Приморско

Хотелот М2 се наоѓа во најтивкиот дел на Приморско, на 350 метри од плажата. Хотелот располага со 12 двокреветни соби, 6 апартмани и еден луксузен апартман, опремен со фрижидер, купатило, панорамска тераса, кабелска телевизија и климатизација.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1390 денари (22 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

(Важи за сместување од 18 до 30 јуни)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Базен со чадор и лежалки
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1770 денари (28 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

(Важи за сместување од 01 до 15 јули и од 28 август до 11 септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Базен со чадор и лежалки
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2560 денари (41 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

(Важи за сместување од 16 јули до 27 август)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Базен со чадор и лежалки
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1928 денари (31 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

(Важи за сместување од 18 до 30 јуни)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Базен со чадор и лежалки
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2433 денари (39 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

(Важи за сместување од 01 до 15 јули и од 28 август до 11 септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Базен со чадор и лежалки
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3065 денари (49 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

(Важи за сместување од 16 јули до 27 август)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Базен со чадор и лежалки
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

* Базенот и ресторанот се наоѓаат во хотел М1 и оброците ќе се сервираат таму.

* При сместување во двокреветна соба за двајца возрасни и 2 деца до 12 години /, едното дете користи дополнителен кревет, а другото се сместува кај неговите родители.

Гостите на хотелот можат да користат безжичен и бесплатен Wi-Fi во сите соби. На располагање на гостите има лоби бар и ресторан. Сите овие услови, во комбинација со одлична услуга, создаваат пријатна, пријатна атмосфера и незаборавни моменти за време на вашиот одмор.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за двајца возрасни.
 • Едно дете  до 11.99 возраст под години се сместуваат бесплатно.
 • За секое наредно дете до 11.99 год. се доплаќа 8 € на ден.
 • Деца од 12 до 15.99 годишна возраст плаќаат 13 € на ден.
 • Трет возрасен доплаќа 80% од цената на пакетот.
 • Валидност на ваучер: од 16 јуни до 30 септември 2021 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 896/ 333 330.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел М2 - Приморско

Комплекс ММ
Гр. Приморско, Р. Бугарија

УлСтара Планина №7А
Тел: +359 896/ 333 330
E-mail: [email protected] или [email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Комплекс М2, Приморско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.06.2021 до 11.09.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.