0 коментари

Еднодневен пакет со појадок или на база All inclusive во Хотел Cinema, Приморско

Хотелот располага со 76 простории, од кои 63 се 2 + 1, 10 се 2 + 0 и 3 семејни соби со 4 редовни кревети. Сите имаат два кревети, софа кревет, телефон, сателитска ТВ, работна маса, гардеробер, сушилник за алишта, клима уред, балкон и бања со туш, крпи и постелнина.
ДВОКРЕВЕТНА СОБА 2 + 1/2 + 0: Приближна површина од 25 кв.м. Собите имаат два редовни кревети, дополнителното легло е фотелја на растегнување, дигитален ТВ, мини бар, работна маса, гардеробер, постелнина, сушилник за облека, клима уред, бања со туш, тоалет и тоалети, крпи, има балкон. Максимално пополнетост 2 возрасни и 1 дете или 3 возрасни.
СЕМЕЈНА СОБА 4 + 1: Приближна површина од 50 кв.м. Семејните соби се состојат од две посебни соби, секоја со двоен кревет, дигитален ТВ, мини бар, работна маса, гардероба, постелнина, сушилник за облека, клима уред, бања со туш, тоалет и тоалети, крпи, бања. Максимална посетеност 5 возрасни.
За хотелот: 24-часовна рецепција, бар, ресторан, соба за багаж бесплатен Wi-Fi во целиот хотел, на 1-ви кат има паркинг за 10 автомобили / доплата /. На улицата пред хотелот има уште 10 места за паркирање. На 4-ти кат има базен, покрај него има бар кој нуди пијалоци. На покривот се наоѓа голема тераса за сончање каде има лежалки за релаксација. Интелигентно озвучување и осветлување во општите делови на комплексот.

КоментариВашиот коментар: