Летување во Приморско - Хотел Синема 4*

Еднодневен пакет со појадок или на база All inclusive во Хотел Cinema, ПриморскоCinema 3* Hotel се наоѓа спроти морската градина жво Приморско, на околу 200 метри од плажите на Црно море и 2 минути пешачење од центарот на градот.
Хотел Cinema за прв пат ќе ги отвори вратите во 2021 година. Хотелот има 3 лифта, ресторан, базен и сè што ви треба за целосен морски одмор во Приморско!

Цените се со попуст од 25% за резервации направени до 20.06. и важи за престој до 30.06.

Минимален престој 5 ноќевања за високаta сезона и 2 ноќевања за средна и ниска сезона!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1067 денари (17 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНА личност и вклучува:
(важи за сместување од 11 до 24 јуни)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Користење на базен, лежалки и чадори 
 • Интернет на територијата на хотелот
 • Паркинг: бесплатен - пред хотелот, без чувар, достапен до пополнување на слободните места Подземен паркинг со доплата
 • Туристичко осигурување и 9% ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1541 денар (25 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНА личност и вклучува:
(важи за сместување од 11 до 24 јуни)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на базен, лежалки и чадори
 • Интернет на територијата на хотелот
 • Паркинг: бесплатен - пред хотелот, без чувар, достапен до пополнување на слободните места Подземен паркинг со доплата
 • Туристичко осигурување и 9% ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1541 денар (25 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНА личност и вклучува:
(важи за сместување од 25 до 30 јуни)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Користење на базен, лежалки и чадори
 • Интернет на територијата на хотелот
 • Паркинг: бесплатен - пред хотелот, без чувар, достапен до пополнување на слободните места Подземен паркинг со доплата
 • Туристичко осигурување и 9% ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2251 денар (36 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНА личност и вклучува:

(важи за сместување од 25 до 30 јуни)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на базен, лежалки и чадори
 • Интернет на територијата на хотелот
 • Паркинг: бесплатен - пред хотелот, без чувар, достапен до пополнување на слободните места Подземен паркинг со доплата
 • Туристичко осигурување и 9% ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2054 денари (33 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНА личност и вклучува:

(важи за сместување од 01 јули до 31 август)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Користење на базен, лежалки и чадори
 • Интернет на територијата на хотелот
 • Паркинг: бесплатен - пред хотелот, без чувар, достапен до пополнување на слободните места Подземен паркинг со доплата
 • Туристичко осигурување и 9% ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3002 денари (48 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНА личност и вклучува:
(важи за сместување од 01 јули до 31 август)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на базен, лежалки и чадори
 • Интернет на територијата на хотелот
 • Паркинг: бесплатен - пред хотелот, без чувар, достапен до пополнување на слободните места Подземен паркинг со доплата
 • Туристичко осигурување и 9% ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1422 денари (23 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНА личност и вклучува:

(важи за сместување од 01 до 30 септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Користење на базен, лежалки и чадори
 • Интернет на територијата на хотелот
 • Паркинг: бесплатен - пред хотелот, без чувар, достапен до пополнување на слободните места Подземен паркинг со доплата
 • Туристичко осигурување и 9% ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2054 денари (33 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНА личност и вклучува:
(важи за сместување од 
01 до 30 септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на базен, лежалки и чадори
 • Интернет на територијата на хотелот
 • Паркинг: бесплатен - пред хотелот, без чувар, достапен до пополнување на слободните места Подземен паркинг со доплата
 • Туристичко осигурување и 9% ДДВ

Двокреветна соба - макс. сместување 2 возрасни + 1 дете (до 11,99 години) или 3 возрасни.

Хотелот располага со 76 простории, од кои 63 се 2 + 1, 10 се 2 + 0 и 3 семејни соби со 4 редовни кревети. Сите имаат два кревети, софа кревет, телефон, сателитска ТВ, работна маса, гардеробер, сушилник за алишта, клима уред, балкон и бања со туш, крпи и постелнина.
ДВОКРЕВЕТНА СОБА 2 + 1/2 + 0: Приближна површина од 25 кв.м. Собите имаат два редовни кревети, дополнителното легло е фотелја на растегнување, дигитален ТВ, мини бар, работна маса, гардеробер, постелнина, сушилник за облека, клима уред, бања со туш, тоалет и тоалети, крпи, има балкон. Максимално пополнетост 2 возрасни и 1 дете или 3 возрасни.
СЕМЕЈНА СОБА 4 + 1: Приближна површина од 50 кв.м. Семејните соби се состојат од две посебни соби, секоја со двоен кревет, дигитален ТВ, мини бар, работна маса, гардероба, постелнина, сушилник за облека, клима уред, бања со туш, тоалет и тоалети, крпи, бања. Максимална посетеност 5 возрасни.
За хотелот: 24-часовна рецепција, бар, ресторан, соба за багаж бесплатен Wi-Fi во целиот хотел, на 1-ви кат има паркинг за 10 автомобили / доплата /. На улицата пред хотелот има уште 10 места за паркирање. На 4-ти кат има базен, покрај него има бар кој нуди пијалоци. На покривот се наоѓа голема тераса за сончање каде има лежалки за релаксација. Интелигентно озвучување и осветлување во општите делови на комплексот.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е зае едно лице, за двојно сместување, за резервации за минимум две или пет ноќевања во зависност од сезоната!
 • ДЕЦА до 11,99 години на дополнително легло СЕ СМЕСТУВААТ БЕСПЛАТНО!
 • Возрасен на дополнително легло - плаќа 80% од вредноста на пакетот на ден.
 • Доплата за сместување во апартман- 25 € на ден.
 • Детско креветче - БЕСПЛАТНО.
 • Единечно сместување + 50% од цената на пакетот.
 • 1 или 2 деца до 11,99 години со 1 возрасен - секое користи 50% попуст од редовната цена.
 • Домашните миленици не се дозволени.
 • Хотелот во моментов нема адаптирани соби за инвалиди.
 • Валидност на ваучер: од 11 јуни до 30 септември 2021 година.
 • Бесплатни откажувања - 7 дена пред пријавување и 1 ноќ казна за откажувања добиени 6 дена пред пријавување, освен во случај на болест.
 • Во случај на позитивен тест за PCR, нема да се наплаќа казна.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за слободни места на телефон: +359 887 420 710
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 887 420 710
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Синема 4*

Бул. „Черно Море“, 8180 Центар, Приморско, Р. Бугарија
Тел: +******
Е-mail: [email protected]
Website: http://hotelcinema.bg

 

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - K and P HOTELS LTD!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 11.06.2021 до 30.09.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

ALL INCLUSIVE Програма – Лято 2021
- ОСНОВЕН РЕСТОРАНТ –
РАБОТНО ВРЕМЕ 08:00 - 21:00
Закуска – 08:00 - 10:00 – бюфет, топли напитки и наливни безалкохолни напитки
Обяд - 12:00 - 14:00 - бюфет, топли напитки и наливни безалкохолни напитки от машина, наливна бира, наливно вино и алкохолни напитки
Вечеря - 18:30 - 21:00 бюфет, топли напитки и наливни безалкохолни напитки от машина, наливна бира, наливно вино и алкохолни напитки

- ЛОБИ БАР –
РАБОТНО ВРЕМЕ 10:00 - 22:00
-  Лоби бар - 10:00 - 22:00 – топли напитки, наливни безалкохолни напитки от машина, наливна бира, наливно вино и алкохолни напитки