0 коментари

Еднодневен пакет за двајца во Куќа за гости Лидија, Цигов Чарк

Можете да ја изнајмите целата куќа, која има 2 соби со џакузи и 2 соби со када. Капацитетот е за до 4 парови со / без деца.
Гостите користат дневна соба со камин и комплетно опремена кујна, скара на тремот, детско игралиште, паркинг.
На првиот кат од куќата се наоѓа заедничка просторија - дневна соба со камин, трпезарија и комплетно опремена кујна со поглед на браната.
На 2 и 3 кат во куќата Лидија има една соба со када и една лукс со бања со џакузи / џакузи / - вкупно четири.

КоментариВашиот коментар: