Одмор во Цигов Чарк - Куќа за гости "Лидија", Цигов Чарк

Еднодневен пакет за двајца во Куќа за гости Лидија, Цигов ЧаркКуќа за гости "Лидија" се наоѓа во еден од најубавите места на планините Родопи - езерото Батак, кк. Цигов Чарк. Се наоѓа на 700 метри од центарот на одморалиштето, во шумата. Погледот од сите простории и балкони е кон вештачкото езеро.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1896 денари (30 €)
Важи при минимум три ноќевања
ВИП ваучерот две лица вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Дневна соба со камин и комплетно опремена кујна
 • Катче за ската на верандата
 • Детско катче
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2528 денари (41€)
Важи при минимум три ноќевања
ВИП ваучерот две лица вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба со џакузи
 • Дневна соба со камин и комплетно опремена кујна
 • Катче за ската на верандата
 • Детско катче
 • Паркинг

Можете да ја изнајмите целата куќа, која има 2 соби со џакузи и 2 соби со када. Капацитетот е за до 4 парови со / без деца.
Гостите користат дневна соба со камин и комплетно опремена кујна, скара на тремот, детско игралиште, паркинг.
На првиот кат од куќата се наоѓа заедничка просторија - дневна соба со камин, трпезарија и комплетно опремена кујна со поглед на браната.
На 2 и 3 кат во куќата Лидија има една соба со када и една лукс со бања со џакузи / џакузи / - вкупно четири.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на хотелската понуда.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Деца до 12 години престојуваат бесплатно.
 • Лице на возраст над 12 години, трет возрасен плаќа 5 € дневно на лице место.
 • Валидност на ваучер: од 16 јуни до 31 август 2021 година.
 • Понудата НЕ важи за официјалните празници.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за слободни места на телефон: +359 889/66 20 86.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 889/66 20 86.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости "Лидија", Цигов Чарк

Цигов Чарк, Р. Бугарија
Тел: +359 
******
email: [email protected]
Website: 
www.hotel-lidia.com

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости Лидија, Цигов Чарк

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 16.06.2021 до 31.07.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.