0 коментари

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во хотел Аква Вју, Златни песоци

Aqua View Hotel е бутик хотел, изграден и декориран со квалитет и внимание кон деталите. Надворешноста е во медитерански стил, а внатрешноста е изработена главно од дрво и природен камен, со многу класични елементи.
На располагање на гостите се стилско лоби со рецепција / 24 часа /, ресторан со надворешна тераса и игралиште, надворешен базен со лежалки и чадори, велнес центар, подземна гаража со капацитет до 8 автомобили / доплата /.
Aqua View Hotel нуди 33 двокреветни соби, од кои 30 стандардни и 3 студија. Сите соби имаат поглед на море; стилски наместен ресторан во класичен стил, комбинирајќи го чувството на луксуз и домашна удобност.Ресторанот има удобен ентериер и екстериер.
За целосна удобност на гостите, хотелот располага со уникатен велнес центар - сауна, инфрацрвена сауна, парна бања, масажа, џакузи и простор за релаксација. За гости кои бараат осаменост, има ВИП област / доплата / - сауна, парна бања, топла када, област за релаксација.
Во собите:
Собите имаат двокреветни кревети (постелнина од памук и сатен), ноќни масички, шкаф за багаж, работна маса, гардеробер, телефон, ТВ (САТ ТВ), Wi-Fi, клима, мини-бар, сеф, дополнителен кревет (софа кревет), креветче за кревет; во бањи - бања со туш, фен, крпи, козметика; балкон со столици и маса.

КоментариВашиот коментар: