Летен одмор на Црно море - Хотел Аква Вју, Златни Песоци

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во хотел Аква Вју, Златни песоциAqua View Hotel се наоѓа во одморалиштето Чајка, на 16 км од центарот на Варна и во близина на одморалиштето Златни песоци. Хотелот се наоѓа на 200 метри од плажата Кабакум.

* Користењето на СПА услугите ќе биде целосно усогласено со мерките и барањата за безбедност, превенција и контрола на КОВИД - 19! Во оваа смисла, може да има ограничувања или одредени услуги да не се достапни.
 

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2259 денари (36 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНА личност и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Надворешен базен
 • Парна бања
 • Интернет
 • Туристичка такса, ДДВ и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2765 денари (45 €) 

ВИП ваучерот е за ЕДНА личност и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Надворешен базен
 • Парна бања
 • Интернет
 • Туристичка такса, ДДВ и осигурување

Aqua View Hotel е бутик хотел, изграден и декориран со квалитет и внимание кон деталите. Надворешноста е во медитерански стил, а внатрешноста е изработена главно од дрво и природен камен, со многу класични елементи.
На располагање на гостите се стилско лоби со рецепција / 24 часа /, ресторан со надворешна тераса и игралиште, надворешен базен со лежалки и чадори, велнес центар, подземна гаража со капацитет до 8 автомобили / доплата /.
Aqua View Hotel нуди 33 двокреветни соби, од кои 30 стандардни и 3 студија. Сите соби имаат поглед на море; стилски наместен ресторан во класичен стил, комбинирајќи го чувството на луксуз и домашна удобност.Ресторанот има удобен ентериер и екстериер.
За целосна удобност на гостите, хотелот располага со уникатен велнес центар - сауна, инфрацрвена сауна, парна бања, масажа, џакузи и простор за релаксација. За гости кои бараат осаменост, има ВИП област / доплата / - сауна, парна бања, топла када, област за релаксација.
Во собите:
Собите имаат двокреветни кревети (постелнина од памук и сатен), ноќни масички, шкаф за багаж, работна маса, гардеробер, телефон, ТВ (САТ ТВ), Wi-Fi, клима, мини-бар, сеф, дополнителен кревет (софа кревет), креветче за кревет; во бањи - бања со туш, фен, крпи, козметика; балкон со столици и маса.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице при сместени двајца возрасни.
 • Лицата на возраст под 18 години немаат право на алкохолни пијалоци.
 • Пријавување по 14:00 часот и одјавување пред 12:00 часот.
 • Цената важи со минимално исполнување на главните кревети во просториите.
 • Во двокреветната соба можат да се сместат до 2 возрасни + 1 дете на дополнително легло или 3 возрасни.
 • Едно дете под 2,99 години се сместува бесплатно на бебешко креветче.
 • Едно дете од 3 до 12,99 години со двајца возрасни престојува бесплатно на дополнителен кревет.
 • Дете на возраст од 3 до 12,99 години кога е сместено на редовен кревет со еден возрасен - 23 € на ден на база ВВ  и 28 на ден НВ.
 • Возрасен при сместување на дополнително легло -28 € на ден на база ВВ  и 35 € на ден НВ.
 • Доплата за единечно сместување -18 € на ден на база ВВ  и 23   на ден НВ.
 • Покриен паркинг со ограничен број места - 5 € за 24 часа.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 05 септември 2021 година.
 • Пред да купите ваучер потребно е да направите резервација на телефон: +359 895/58 24 27 со РАБОТНИ ЧАСОВИ ОД ПОНЕДЕЛНИК ДО САБОТА ОД 9:00 до 18:00 часот или на е-пошта [email protected].
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Аква Вју, Златни Песоци

Хотел Аква Вju, Златни Пeсoци
Хотел Аква Вju
К.к. Чаjка
Златни пeсoци, Варна 9000
Тел: +359 ******
Е-mail: [email protected]
Website: www.aquaviewhotel.com

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Аква Вйу, Златни Песоци

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.07.2021 до 05.09.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.