0 коментари

Еднодневен пакет на база All inclusive во хотел Корона, Свети Влас

Собите се опремени со балкон и поглед на море, бања со туш или када, клима уред и ТВ.
Комплексот има главен ресторан, кој им нуди на своите гости богато мени со локални и европски специјалитети. На територијата на комплексот ќе најдете и: надворешен базен со лизгалка на вода, коктел бар, продавница, обезбедуван паркинг, менувачница, фризер, сеф на рецепција.
Хотелот има:
22 двокреветни соби (2 + 1/3/1 + 1/1 + 2) - 20-22 кв.м.; 2 главни кревети, можност за едно дополнително
7 трокреветни соби (3/3 + 1/2 + 2) - 28-34 кв.м.; 3 главни кревети, можност за едно дополнително
6 семејни соби (4/4 + 1/4 + 2/5/6) - 40 квадратни метри; 4 главни кревети, софа кревет
1 еднособен апартман (2/2 + 1/2 + 2/3/3 + 1/4) - 50 кв.м.; Спална соба и дневна соба (2 главни кревети во спалната соба, софа кревет во дневната соба).
1 стан со две спални (2/2 + 1/2 + 2/3/3 + 1/4/4 + 1/4 + 2/5 + 1) - Спална соба и дневна соба (2 главни кревети во спалната соба, 2 главни кревети) и софа кревет во дневната соба).
Секоја соба има клима уред.
Некои соби имаат када, други туш.

КоментариВашиот коментар: