0 коментари

Еднодневен пакет за двајца во Seaman's house, Бургас

Сите сместувачки простории се климатизирани, а некои вклучуваат ТВ со рамен екран, машина за перење и комплетно опремена кујна. Сите соби имаат балкони.
Областа е погодна за пешачење и истражување на сите интересни места во градот.

КоментариВашиот коментар: