Одмор за двајца во Бургас - Куќа за гости Seaman's house

Еднодневен пакет за двајца во Seaman's house, БургасКуќа за гости Seaman's house има одлична локација - блиску до центарот, плажата и сите ваши омилени ресторани! Нуди сместување во двокреветни соби и апартмани. Опремен е со лифт и гостите можат да користат Wi-Fi, фитнес (се доплаќа) и простор за релаксација со сауна, парна бања и амам (се доплаќа).

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1991 денарa (32 €)
ВИП ваучерот е за ДВЕ лица и вклучува:

 • Еднo ноќевање во двокреветна соба
 • Користење на сауна и парна бања
 • Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

Сите сместувачки простории се климатизирани, а некои вклучуваат ТВ со рамен екран, машина за перење и комплетно опремена кујна. Сите соби имаат балкони.
Областа е погодна за пешачење и истражување на сите интересни места во градот.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за двокреветна соба.
 • Нема опција за дополнително сместување во двокреветна соба.
 • Хотелот не прифаќа домашни миленици.
 • Сите доплати се вршат на рецепција на хотелот.
 • Пријавувањето е по 14:00 часот, одјавувањето до 12:00 часот.
 • Валидност на ваучер: од 9 ноември до 21 декември 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 885 05 88 88.
 • Видете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Seaman's house

Seaman's house
Площад „Царица Јоанна“, 8000 Бургас
Тел.: +359 
******- рецепција 09:30-17:30
E-mail: [email protected]
Website: www.seamanshouse.bg

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Seaman's house, Бургас!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 09.11.2021 до 21.12.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.