0 коментари

Пакети ЗА ДВАЈЦА со појадок, вечера и Празнична вечера + СПА во хотел Ројал СПА 4*, Велинград

Хотелот располага со 116 соби - стандардни и луксузни двокреветни соби, апартмани со една спална и ВИП апартмани. Просториите се целосно опремени и мебелирани по највисоки стандарди. Во нив ќе најдете се што ви треба за вашиот пријатен, релаксирачки и незаборавен престој.
Спа центар (4000 кв.м.): детски базени, шок базени, термални надворешни базени, голем внатрешен базен, голем надворешен базен и три џакузи, финска сауна, хималајска сауна, инфрацрвена сауна, панорамска сауна, арома парна бања, панорамска парна бања , амам, римска бања, руска бања, лакониум, студија за масажа, простор за релаксација и термална зона.

КоментариВашиот коментар: