Нова година за двајца во Ројал СПА - Ројал Спа Хотел****

Пакети ЗА ДВАЈЦА со појадок, вечера и Празнична вечера + СПА во хотел Ројал СПА 4*, ВелинградРојал СПА Велинград е хотел со 4 ѕвезди во Велинград. Има префинет дизајн и располага стандардни, луксузни соби и апартмани. На располагање на секој гостин е пријатен лоби бар, ресторан, пура бар, летна градина, фризерски салон и салон за убавина, продавница, конференциска сала, соба за игри, сала за билијард, детско игралиште и електронски игри за деца. Хотелот го нуди најголемиот и најмодерен Спа центар во Бугарија, како и теретана со опрема од највисока класа!

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 54984 денари (892 €) 
ВИП ваучерот е за ДВЕ лица и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна стандардна соба
 • Три појадоци на шведска маса - широк избор на храна и пијалоци, вклучително и кафе еспресо
 • Две вечери на шведска маса
 • Празнична вечера на 31.12.2021 на шведска маса со вклучени пијалоци
 • Празнична програма со изненадувања на 31.12.2021. и 01.01.2022 година
 • Новогодишен бранч појадок на 1 јануари 2022 година.
 • Целодневна детска анимација
 • Внатрешен базен / 7 на 21 метар / со минерална вода
 • Празнична термален базен со минерална вода
 • Римски базен со минерална вода
 • Празнична детски базен со минерална вода
 • Надворешен термички базен
 • Надворешен и внатрешен шок базен
 • Зона за релаксација
 • Џакузи, фински сауни, арома сауна, инфрацрвена сауна, солна сауна, панорамска парна бања, арома парна бања, лакониум
 • Детско катче и игралиште
 • Фитнес
 • Безжичен интернет (Wi-Fi)
 • Паркинг
 • Туристичка такса и 9% ДДВ

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 69204 денари (1123 €)
ВИП ваучерот е за ДВЕ лица и вклучува:

 • Четири ноќевања во двокреветна стандардна соба
 • Четири појадоци на шведска маса - широк избор на храна и пијалоци, вклучително и кафе еспресо
 • Три вечери на шведска маса
 • Празнична вечера на 31.12.2021 на шведска маса со вклучени пијалоци
 • Празнична програма со изненадувања на 31.12.2021. и 01.01.2022 година
 • Новогодишен бранч појадок на 1 јануари 2022 година.
 • Целодневна детска анимација
 • Внатрешен базен / 7 на 21 метар / со минерална вода
 • Празнична термален базен со минерална вода
 • Римски базен со минерална вода
 • Празнична детски базен со минерална вода
 • Надворешен термички базен
 • Надворешен и внатрешен шок базен
 • Зона за релаксација
 • Џакузи, фински сауни, арома сауна, инфрацрвена сауна, солна сауна, панорамска парна бања, арома парна бања, лакониум
 • Детско катче и игралиште
 • Фитнес
 • Безжичен интернет (Wi-Fi)
 • Паркинг
 • Туристичка такса и 9% ДДВ

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 69204 денари (1123 €)
ВИП ваучерот е за ДВЕ лица и вклучува:

 • Три ноќевања во апартман
 • Три појадоци на шведска маса - широк избор на храна и пијалоци, вклучително и кафе еспресо
 • Две вечери на шведска маса
 • Празнична вечера на 31.12.2021 на шведска маса со вклучени пијалоци
 • Празнична програма со изненадувања на 31.12.2021. и 01.01.2022 година
 • Новогодишен бранч појадок на 1 јануари 2022 година.
 • Целодневна детска анимација
 • Внатрешен базен / 7 на 21 метар / со минерална вода
 • Празнична термален базен со минерална вода
 • Римски базен со минерална вода
 • Празнична детски базен со минерална вода
 • Надворешен термички базен
 • Надворешен и внатрешен шок базен
 • Зона за релаксација
 • Џакузи, фински сауни, арома сауна, инфрацрвена сауна, солна сауна, панорамска парна бања, арома парна бања, лакониум
 • Детско катче и игралиште
 • Фитнес
 • Безжичен интернет (Wi-Fi)
 • Паркинг
 • Туристичка такса и 9% ДДВ

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 88480 денари (1436 €)
ВИП ваучерот е за ДВЕ лица и вклучува:

 • Четири ноќевања во апартман
 • Четири појадоци на шведска маса - широк избор на храна и пијалоци, вклучително и кафе еспресо
 • Три вечери на шведска маса
 • Празнична вечера на 31.12.2021 на шведска маса со вклучени пијалоци
 • Празнична програма со изненадувања на 31.12.2021. и 01.01.2022 година
 • Новогодишен бранч појадок на 1 јануари 2022 година.
 • Целодневна детска анимација
 • Внатрешен базен / 7 на 21 метар / со минерална вода
 • Празнична термален базен со минерална вода
 • Римски базен со минерална вода
 • Празнична детски базен со минерална вода
 • Надворешен термички базен
 • Надворешен и внатрешен шок базен
 • Зона за релаксација
 • Џакузи, фински сауни, арома сауна, инфрацрвена сауна, солна сауна, панорамска парна бања, арома парна бања, лакониум
 • Детско катче и игралиште
 • Фитнес
 • Безжичен интернет (Wi-Fi)
 • Паркинг
 • Туристичка такса и 9% ДДВ

​*Максимален капацитет на Двокреветна спба- 2+1
*Максимален капацитет на Апартман - 2+2

Хотелот располага со 116 соби - стандардни и луксузни двокреветни соби, апартмани со една спална и ВИП апартмани. Просториите се целосно опремени и мебелирани по највисоки стандарди. Во нив ќе најдете се што ви треба за вашиот пријатен, релаксирачки и незаборавен престој.
Спа центар (4000 кв.м.): детски базени, шок базени, термални надворешни базени, голем внатрешен базен, голем надворешен базен и три џакузи, финска сауна, хималајска сауна, инфрацрвена сауна, панорамска сауна, арома парна бања, панорамска парна бања , амам, римска бања, руска бања, лакониум, студија за масажа, простор за релаксација и термална зона.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот важи за две лица сместени во соодветен тип просторија.
 • Дете 0-5,99 год. - бесплатно сместување и оброци. Креветчињата се бесплатни со претходна нарачка.
 • Дете 6-11.99 на дополнително легло - 190 € за тридневен пакет, 220 € за четиридневен пакет.
 • Возрасен над 12 години. на дополнително легло - 330 € за тридневен пакет и 370 € за четиридневен пакет.
 • Валидност на ваучер: од 30 декември 2021 до 03 јануари 2022 година.
 • При непојавување или откажување на резервација после 01.12.2021 година - 100% од вредноста на направената резервација.
 • Пред да купите ВИП ваучер, прашајте за бесплатни места на телефон: +359 885/05 88 88 или [email protected].
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на вашиот ваучер на телефон: =359 885/05 88 88 или [email protected].
 • Видете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Ројал Спа Хотел****

Ројал СПА Велинград, Р. Бугарија
Рецепција: ******
E-mail: [email protected]
E-mail: [email protected]
Website: royalspa.bg

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Ројал СПА Хотел, Велинград!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.12.2021 до 03.01.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.