0 коментари

Еднодневен пакет за двајца со појадок и вечера во хотел Преспа, Пампорово

Хотелот Преспа-Пампорово предлага добри можности за семинари, програми за тимбилдинг и мали и средни конференции. Хотелот нуди конференциска сала со капацитет од 100 места и атрактивни пакети за сите видови на групни настани. Сопствен бесплатен паркинг и широк спектар на докажани квалитетни угостителски услуги се одличен прилог на вашиот организиран настан. Вашиот деловен состанок може да се комбинира со релаксирачки услуги и забавни и забавни понуди понудени во хотелот Преспа.
Преспа Хотелот ви посакува добредојде во 68 соби, 6 комфорни студиа. Секоја соба е во можност да смести трет гостин и условите во студиата се одлични за семејства со деца.
Сите соби се опремени со кабловска телевизија, мини бар, фен. Од каде и да погледнеш, постои неверојатен поглед на планините Родопи. Овде може да се почувствува владејачката тишина и спокојство на планината.
За најмладите гости, хотелот располага со детско катче.

КоментариВашиот коментар: