0 коментари

Еднодневен пакет со појадок + лифт карта за ски зона Добриниште во Хотел Андреев, Добриниште

Хотелот располага со 10 двокреветни соби, 2 трокреветни соби и 2 пентхауси. Пентхаусите имаат бања со када и пространа тераса од 50 кв.м., со поглед на планината Пирин. Хотелот располага со сопствен ресторан, каде што можете да уживате во традиционални домашни јадења и богата трпеза. За целосно уживање во одморот, хотел Андреев располага со сауна и место за релаксација. Локацијата е погодна за семеен одмор или планинарење со пријателите. Имаме сопствен превоз за 8 лица со луксузен автобус до и од хотелот со доплата.

КоментариВашиот коментар: