Зимски одмор во Добриниште - Хотел Андреев

Еднодневен пакет со појадок + лифт карта за ски зона Добриниште во Хотел Андреев, ДобриништеХотел„Андреев“ се наоѓа на периферијата на Добриниште (на околу 200 метри од патот до планинарски дом„Гоце Делчев“ и во близина на центарот на градот). Хотелот се наоѓа на тивко место со прекрасен поглед на планината, свеж воздух и пријатна атмосфера.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3160 денари (51€)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, при двојно сместување и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште
 • Паркинг
 • Интернет
 • Користење на сауна

Повластени цени на лифт карта за деца:

 • До 4 годишна возраст - бесплатно.
 • Од 4 до 12 годишна возраст - се плаќа 10 € за еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште.

Лифт картата се добива од рецепцијата на хотел Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер

Хотелот располага со 10 двокреветни соби, 2 трокреветни соби и 2 пентхауси. Пентхаусите имаат бања со када и пространа тераса од 50 кв.м., со поглед на планината Пирин. Хотелот располага со сопствен ресторан, каде што можете да уживате во традиционални домашни јадења и богата трпеза. За целосно уживање во одморот, хотел Андреев располага со сауна и место за релаксација. Локацијата е погодна за семеен одмор или планинарење со пријателите. Имаме сопствен превоз за 8 лица со луксузен автобус до и од хотелот со доплата.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред да истече понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, за двојно сместуваве во двокреветна соба или или тројно сместување во трокреветна соба.
 • Деца до 5,99 години се сместуваат бесплатно.
 • Дете од 6 до 14 години доплаќа 15 € на ден.
 • Лифт картата се добива од рецепцијата на хотел Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 12 јануари до 31 март 2022 година.
 • Потребна е претходна резервација на телефон: +359 878/66 70 12.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Андреев

Андреев
Град Добриниште, Р. Бугарија

ул. Чобан Бојчо 32
Тел: +359 ******
E-mail: [email protected]
Facebook: Hotel Andreev

ВИП Понудата е обезбедена од хотел Андреев, Добриниште

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 12.01.2022 до 31.03.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.