0 коментари

Еднодневен пакет со појадок во семеен хотел Атлантик, Равда

Позицијата на собите е на првиот кат непосредно до градината, со тремови напред, маса со столици на верандите. Собите се тип самостојни куќички со влез, бања и тоалет.

Комплексот ги нуди следниве удобности:
• надворешен базен;
• рум сервис;
• веранда;
• кабелска ТВ;
• интернет;
• фрижидер;
• клима;
• бања / тоалет;
• ресторан;
• летна градина;
• бар.

КоментариВашиот коментар: