Одмор на Црно море во Равда - Семеен хотел Атлантик - Равда

Еднодневен пакет со појадок во семеен хотел Атлантик, РавдаСемејниот хотел Атлантик има за цел гостите да останат задоволни од нивниот одмор!
Хотелот се наоѓа во близина на центарот на туристичкото гратче Равда и располага со 9 двокреветни соби, со можност за дополнително легло. Равда се наоѓа на 28 километри од Бургас и на 7 километри од Сончев Брег.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1229 денари (20 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

Важи за сместување од 25 мај до 16 јуни

 • Ноќевање 
 • Еден појадок
 • Базен и лежалки
 • Wi-fi интернет
 • Кабелска ТВ и мини бар

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1416 денари (23 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

Важи за сместување од 16 јуни до 10 јули

 • Ноќевање 
 • Еден појадок
 • Базен и лежалки
 • Wi-fi интернет
 • Веранда
 • Кабелска ТВ и мини бар

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1564 денари (25 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

Важи за сместување од 11 јули до 31 август

 • Ноќевање
 • Еден појадок
 • Базен и лежалки
 • Wi-fi интернет
 • Веранда
 • Кабелска ТВ и мини бар

Позицијата на собите е на првиот кат непосредно до градината, со тремови напред, маса со столици на верандите. Собите се тип самостојни куќички со влез, бања и тоалет.

Комплексот ги нуди следниве удобности:
• надворешен базен;
• рум сервис;
• веранда;
• кабелска ТВ;
• интернет;
• фрижидер;
• клима;
• бања / тоалет;
• ресторан;
• летна градина;
• бар.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е валиден за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Понудата важи при минимум две ноќeвања.
 • Деца до 5.99г. престојуваат бесплатно.
 • За дете над 6г. и трет возрасен, сместување на дополнително легло - се доплаќа на рецепција 5 € на ден на база ноќевање.
 • Дозволени се мали миленичиња, но со претходнa резервација.
 • Сите доплати се вршат на рецепција.
 • Валидност на ваучер: од 25 мај до 31 август 2022 година.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 879/10 90 02.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен хотел Атлантик - Равда

Равда, Р. Бугарија
ул. Апостол Војвода 12
тел: +359 ****** 
email: [email protected]
website: www.atlantic-ravda.weebly.com

 

ВИП Понудата е обезбедена од семеен хотел Атлантик, Равда.

 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 25.05.2022 до 31.08.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.