0 коментари

Наем на вила за до 10 гости во Комплекс Vemara Club***, Бјала

Комплексот има главна зграда со 70 соби и апартмани и 10 одвоени вили. Повеќето од собите на комплексот имаат прекрасен поглед на морето и импресивниот залив Обзор. Основата на комплексот вклучува: главен ресторан, A-la-carte рибен панорамски ресторан - тераса со прекрасен поглед на море, два отворени базени (еден пред главната зграда со дел за деца и еден пред вилите), лоби бар , скај бар, бар покрај базен , спортски терен, фитнес, детско игралиште.

Сите вили се состојат од голема дневна соба со софа и можност за спиење со комплетно опремена кујна и три или четири посебни спални соби, секоја со сопствена бања и тоалет.
Сите соби имаат клима, ТВ и голем балкон.
Сите 8 вили имаат по 4 соби, а во две од вилите има 4 спални соби, две од нив имаат заедничка бања и бања со џакузи.

КоментариВашиот коментар: