Летување во самостојна вила на Црно море - Хотел Вемара Клуб

Наем на вила за до 10 гости во Комплекс Vemara Club***, БјалаХотел Вемара Клуб, град Бјала е изграден во 2010 година и се наоѓа во близина на градот Бјала / 1 км./ во мирна област, со прекрасен поглед на заливот Обзор, на прекрасниот рт наречен „Свети Атанас“ . Хотелот е во рамките на Археолошкиот музеј на отворено, кој вклучува комплекс каде што се откриени остатоци од античка населба и винарија која датира повеќе од 2.000 години.

1. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2117 денари (34 €)
Валидност од 01 до 15 јуни и од 08 до 30 септември

2. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3271 денар (53 €)
Важи од 16 јуни до 7 јули и од 24 август до 7 септември

3. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3697 денари (60 €)
Валидност од 8 јули до 23 август

ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, со минимум шест гости со ваучери (на редовни кревети)

  • Едно ноќевање во посебна двокатна или трикатна вила
  • Паркинг
  • Скара, пренослива за приватна употреба
  • Користење на мултифункционално игралиште
  • ДДВ, осигурување и туристичка такса

Минимално сместување 6 возрасни. Максимално сместување 10 возрасни лица.

Комплексот има главна зграда со 70 соби и апартмани и 10 одвоени вили. Повеќето од собите на комплексот имаат прекрасен поглед на морето и импресивниот залив Обзор. Основата на комплексот вклучува: главен ресторан, A-la-carte рибен панорамски ресторан - тераса со прекрасен поглед на море, два отворени базени (еден пред главната зграда со дел за деца и еден пред вилите), лоби бар , скај бар, бар покрај базен , спортски терен, фитнес, детско игралиште.

Сите вили се состојат од голема дневна соба со софа и можност за спиење со комплетно опремена кујна и три или четири посебни спални соби, секоја со сопствена бања и тоалет.
Сите соби имаат клима, ТВ и голем балкон.
Сите 8 вили имаат по 4 соби, а во две од вилите има 4 спални соби, две од нив имаат заедничка бања и бања со џакузи.

Услови на понудата

ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на понудата.
Секој има право да купи неограничен број ваучери.
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, при минимум шест гости со ваучери (на редовни кревети).
Валидност на ваучер: од 
01 јуни до 30 септевмри 2022 година.
Деца под 2 години престојуваат бесплатно.
Прво дете од 2 до 12,99 години, сместено со шест целосни плаќачи плаќа 30% од цената за возрасен.
Второ дете и секое наредно од 2 до 12,99 години, сместено со шест целосни плаќачи плаќа 50% од цената за возрасен.
Возрасни над 13 години сместени на дополнително легло уживаат 20% попуст на цената на креветот
Пред да го купите ваучерот потребно е да прашате за слободни термини на тел: +359 883 22 68 68.
По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на кодот на ваучерот на тел: +359 883 22 68 68.
Видете ги сите Услови и правила.

Плаќање

  • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
  • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Вемара Клуб

Бјала, Р. Бугарија
Тел: +******
е-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Вемара клуб, Бјала


 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2022 до 30.09.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.