0 коментари

Пакети за ДВАЈЦА со поајдок и вечера во Катарино ЕКО СПА Хотел, Разлог

Комплексот нуди сместување во 139 удобни хотелски соби и апартмани, декорирани со природни еколошки материјали. За поголемите семејства обезбедивме избор од 17 двособни апартмани во семејни куќи, до максимум 200 метри од главната хотелска зграда.

Гостите можат да избираат помеѓу стандардна соба со или без балкон, спални со близнаци или двокреветни соби и софа кревет погодна за деца. Друга опција е сместување во Junior Suite или Deluxe Suite, со две посебни соби - спална и дневна, со или без балкон, и софа кревет, сите со прекрасен панорамски поглед. Посебен комфор и удобности обезбедуваат луксузните ВИП апартмани, со дизајнерски мебел и голема тераса со градински мебел, далеку од љубопитните очи, со поглед на шумите на планината Рила и тениското игралиште.
Хотелот има и две специјално опремени соби за пристоен одмор за гостите со посебни потреби или гостите со посебни потреби.

КоментариВашиот коментар: