0 коментари

Едно ноќевање во апартман или луксузно студио во Куќа за гости The House, Велинград

Сите соби имаат клима, ТВ со рамен екран, дневна соба со софа, добро опремена кујна со трпезарија и приватна бања со туш, фен и бесплатни тоалети. Обезбедени се микробранова печка, фрижидер, рингла, електричен бокал и кафемат.
Во апартманот има тераса на располагање на гостите.

КоментариВашиот коментар: