Одмор во Велинград - Куќа за гости The House, Велинград

Едно ноќевање во апартман или луксузно студио во Куќа за гости The House, Велинград

Едно ноќевање во апартман или луксузно студио во Куќа за гости The House, Велинград

Изберете пакет

Еднодневен делничен пакет во двособен апартман во Куќа за гости The House, Велинград

Цена: 2812 ден.
Купете

Еднодневен викенд пакет во двособен апартман во Куќа за гости The House, Велинград

Цена: 3128 ден.
Купете

Еднодневен делничен пакет во трособен апартман во Куќа за гости The House, Велинград

Цена: 4076 ден.
Купете

Еднодневен пакет во луксузно студио во Куќа за гости The House, Велинград

Цена: 4108 ден.
Купете

Еднодневен викенд пакет во трособен апартман во Куќа за гости The House, Велинград

Цена: 4392 ден.
Купете
Валидност 09.05.2022 - 30.06.2022
Цена на човек/ден 1074.4 - 1390.4 ден.ден/ човек
Местоположба Велинград
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Сместување дополнителен кревет - доплата од 15 € на ден.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на телефон: +359 887/00 72 64.
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на вашиот ваучер на телефон: +359 887/00 72 64.
 • Валидност на ваучер: од 09 мај до 30 јуни 2022 година.
 • Видете ги сите Услови и правила.

Велинград, Р. Бугарија
ул. "Гергевана" 17, 4602, кв. Каменица

Тел: +359 887/00 72 64
Емайл: [email protected]
Website: www.thehouse-velingrad.com

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости "The House"-Велинград

Едно ноќевање во апартман или луксузно студио во Куќа за гости The House, Велинград

Изберете пакет

Еднодневен делничен пакет во двособен апартман во Куќа за гости The House, Велинград

Цена: 2812 ден.
Купете

Еднодневен викенд пакет во двособен апартман во Куќа за гости The House, Велинград

Цена: 3128 ден.
Купете

Еднодневен делничен пакет во трособен апартман во Куќа за гости The House, Велинград

Цена: 4076 ден.
Купете

Еднодневен пакет во луксузно студио во Куќа за гости The House, Велинград

Цена: 4108 ден.
Купете

Еднодневен викенд пакет во трособен апартман во Куќа за гости The House, Велинград

Цена: 4392 ден.
Купете
Валидност 09.05.2022 - 30.06.2022
Цена на човек/ден 1074.4 - 1390.4 ден.ден/ човек
Местоположба Велинград
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Сместување дополнителен кревет - доплата од 15 € на ден.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на телефон: +359 887/00 72 64.
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на вашиот ваучер на телефон: +359 887/00 72 64.
 • Валидност на ваучер: од 09 мај до 30 јуни 2022 година.
 • Видете ги сите Услови и правила.

Велинград, Р. Бугарија
ул. "Гергевана" 17, 4602, кв. Каменица

Тел: +359 887/00 72 64
Емайл: [email protected]
Website: www.thehouse-velingrad.com

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости "The House"-Велинград

Добредојдовте во сосема новата Куќа за гости "The House" - Велинград.

Паркот Клептуза е на 3,9 километри од имотот, додека Автобуската станица Велинград е 1,6 километри. Најблискиот аеродром е Меѓународниот аеродром во Пловдив, кој се наоѓа на 71 км од The ​​House Apartments.

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2812 денари (45 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во двособен апартман (60 м. кв.)
 • Комплетно опремен апартман 
 • Бесплатен интернет

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: ВИП цена: 3128 денари (50 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во двособен апартман (60 м. кв.)
 • Комплетно опремен апартман
 • Бесплатен интернет

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 4076 денари (66 €)
ВИП ваучерот е за 
четири лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во трособен апартман (75 м. кв.)
 • Комплетно опремен апартман
 • Бесплатен интернет

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: ВИП цена: 4392 денари (71 €)
ВИП ваучерот е за 
четири лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во трособен апартман (75 м. кв.)
 • Комплетно опремен апартман
 • Бесплатен интернет

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 4108 денари (66 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во луксузно студио (35 м. кв.)
 • Комплетно опремено студио
 • Бесплатен интернет

Сите соби имаат клима, ТВ со рамен екран, дневна соба со софа, добро опремена кујна со трпезарија и приватна бања со туш, фен и бесплатни тоалети. Обезбедени се микробранова печка, фрижидер, рингла, електричен бокал и кафемат.
Во апартманот има тераса на располагање на гостите.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Сместување дополнителен кревет - доплата од 15 € на ден.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на телефон: +359 887/00 72 64.
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на вашиот ваучер на телефон: +359 887/00 72 64.
 • Валидност на ваучер: од 09 мај до 30 јуни 2022 година.
 • Видете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости The House, Велинград

Велинград, Р. Бугарија
ул. "Гергевана" 17, 4602, кв. Каменица

Тел: +359 887/00 72 64
Емайл: [email protected]
Website: www.thehouse-velingrad.com

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости "The House"-Велинград

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 09.05.2022 до 30.06.2022
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.