0 коментари

Еднодневен пакет со појадок во Хотел Авис, Сандански

Сите соби имаат кабловска телевизија, фрижидер, дневен престој, купатило со туш и тоалети.
Апартманите имаат софа кревет.
Домашни миленици се добредојдени!
Секојдневно во ресторанот на хотелот се служи свеж појадок. Има лоби бар за освежителни пијалоци и панорамска тераса.
Хотелот располага со 24-часова рецепција и паркинг.
Во близина се наоѓа главната шопинг улица и Археолошкиот музеј на градот.
Во текот на летната сезона во градскиот парк има јавна плажа со минерален базен.

КоментариВашиот коментар: