Одмор во Сандански - Хотел Авис, Сандански

Еднодневен пакет со појадок во Хотел Авис, СанданскиХотел „Авис“ се наоѓа во централниот дел на градот Сандански, во близина на големиот градски парк.
Хотелот нуди климатизирани, светли, пријатни соби со убав панорамски поглед, со бесплатен WI-FI на локацијата.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1059 денари (17 €)
ВИП ваучерот е ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Туристичка такса

Има можност за паркирање пред хотелот.

Сите соби имаат кабловска телевизија, фрижидер, дневен престој, купатило со туш и тоалети.
Апартманите имаат софа кревет.
Домашни миленици се добредојдени!
Секојдневно во ресторанот на хотелот се служи свеж појадок. Има лоби бар за освежителни пијалоци и панорамска тераса.
Хотелот располага со 24-часова рецепција и паркинг.
Во близина се наоѓа главната шопинг улица и Археолошкиот музеј на градот.
Во текот на летната сезона во градскиот парк има јавна плажа со минерален базен.

Услови на понудата

 • Понудата е за едно лице.
 • Едно дете до 6 години се сместува бесплатно со двајца возрасни.
 • Дете од 6 до 12 години плаќа на рецепција 50% од вредноста на ваучерот.
 • За единечно сместување на рецепција се доплаќа 8 € на ден.
 • За сместување со домашно милениче во хотелскиот дел, за време на сместувањето се наплатува еднократнa такса „милениче“ за чистење и тоа: милениче до 10 кг - 3 / ден и миленик над 10 кг - 5  / ден.
 • Валидност на ваучер: од 20 мај до 31 август 2022 година.
 • Задолжителна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на телефон: +359 885 05 88 88.
 • Видете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Авис, Сандански

Сандански
Ул. Стојан Хаџиев 5
Тел: +359 
******
e-mail: [email protected]
Website: www.hotel-avis.com

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Авис, Сандански

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 20.05.2022 до 31.08.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.