Нова година на Црно море во Златни песоци - Хотел Ројал бич, Златни песоци

Еднодневен или дводневен пакет со појадок и Празнична новогодишна вечера во Хотел Ројал бич, ВарнаЛуксузниот хотел Ројал Бич се наоѓа на 100 метри од плажите на Црно море во познатото одморалиште Златни песоци, на 10 км од Варна. Во хотелот има бесплатен Wi-Fi на општите места, како и бесплатен паркинг. Хотелот располага со сезонски надворешен базен, сауна и турска бања.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 5767 денари (93 €)
ВИП ваучерот е за едно лиц и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна просторија
 • Празнична вечера со новогодишна програма и диџеј на 31 декември 2019 година.
 • Новогодишен brunch на 01/01/2020 10 до 14 часот
 • Една посета на СПА-центарот. СПА центарот вклучува сауна, парна соба и џакузи за релаксација со температури на вода до 27 степени.
 • Безжичен интернет
 • Паркинг (до пополнување на местата)
 • Туристичко осигурување, туристичка такса и 9% ДДВ

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 7363 денари (119 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна просторија
 • Една стандардна вечера на 30.12.2019 г.
 • Еден појадок на 31.12.2019 г.
 • Празнична вечера со новогодишна програма и диџеј на 31 декември 2019 година.
 • Новогодишен brunch на 01/01/2020 10 до 14 часот
 • Една посета на СПА-центарот. СПА центарот вклучува сауна, парна соба и џакузи за релаксација со температури на вода до 27 степени.
 • Безжичен интернет
 • Паркинг (до пополнување на местата)
 • Туристичко осигурување, туристичка такса и 9% ДДВ

Хотелот нуди уникатно мебелирани и опремени соби со клима уред, кабловска телевизија и минибар. Повеќето соби имаат балкон со поглед кон морето. Бањите се со туш или када, фен и бесплатни тоалетни конзумативи.
Хотелот Ројал Бич има ресторан со капацитет до 80 лица, кој нуди традиционална и интернационална кујна и избрани пијалоци, кои се служат од професионален и љубезен персонал. Гостите исто така можат да уживаат во пијалоци во пријатниот лоби бар. Хотелот има мал супермаркет и продавница за подароци.
Аеродромот Варна е на21 км. Royal Beach Hotel нуди шатл-услуги со нарачка и со доплата до и од железничката станица, аеродромот и автобуската станица во Варна.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Дете од 2 до 5,99 години - плаќа 25% од цената за возрасен и се сместува со родителите без да користи дополнителен кревет.
 • Дете од 6 до 11,99 години - плаќа 50% од цената за возрасен.
 • Пријавување по 14:00 часот, одјавување пред 12:00 часот
 • Потребна е задолжителна резервација пред да купите ваучер по телефон: +359 885/94 14 68.
 • Валидност на ваучер: 30 декември 2019 година до 1 јануари 2020 година.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Ројал бич, Златни песоци

Хотел Ројал бич, Златни песоци
Хотел Ројал Бич
Златни песоци
139 Бојан Бочваров, Плоштад 3622
Тел: +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: www.royalvarna.com

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Ројал бич, Златни песоци!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.12.2019 до 01.01.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.