Одмор на Црно море во Равда - Хотел ХИТ Равда

Еднодневен пакет во Хотел ХИТ, РавдаХотелски комплекс "Хит" се наоѓа на брегот на Црно море, меѓу туристичките населби Равда и Несебар. Во спокоен и живописен регион, хотелот е погоден за одмор и забава за секој турист. Во близина на хотелот има фудбалско игралиште, сурф- училиште, одлична плажа, а заливот до потонатиот брод "Аурелија" е погоден за риболов.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 553 денари (9 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Користење на надворешен базен
 • Чадор и лежалки
 • Осигурување
 • Туристичка такса

Комплексот предлага:
Базени за возрасни и деца, ресторан, бар до базенот ,. За оние кои сакаат забава нудиме билјард. Децата кои сакаат да цртаат може да го остават својот цртеж во нашата постојана изложба "ДЕЦАТА цртаат во Хотел ХИТ"
Организираме посети на "Аквапарк Несебар" со бесплатен превоз.
Автобуските постојки кои се во непосредна близина овозможуваат посета до Несебар.
Во хотелскиот дел има 90 соби, со три и четири кревети. Во собите има клима, телевизор.Со доплата можете да си нарачате дополнителна исхрана: ручек и вечера.
Туристичката населба Равда се наоѓа на брегот на Црно море, на 28 километри од Бургас и на 7 километри од Сончев Брег.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Пред купување на ваучер треба да направите барање за слободни датуми и места на следниов телефон: +359 888 38 58 96 (од 9 до 18).
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите резервацијата повторно на телефон: +359 888 38 58 96 испраќајки го бројот на ваучерот и да го наведете саканиот период или диктирајќи го бројот на ваучерот по телефон.
 • Дете до 2.99 години се сместува бесплатно
 • Дете од 3 години до 15 години, сместено со двајца возрасни користи 50% попуст од цената на возрасен.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Сместување по 14.00 ч.
 • Напуштање на просториите до 12.00 ч.
 • Валидност на ваучер: од 03 до 31 август 2019 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел ХИТ Равда

Равда, ул. Несебар 68 , Р. Бугарија
Тел: +359 ******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2019 е обезбедена од  хотел "ХИТ" Равда

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 02.08.2019 до 08.09.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.