Одмор на Црно море во Свети Влас - Комплекс Мистрал 2

Пакети за двајца возрасни и дете до 17.99 год. со појадок, ручек, попладневна ужина и вечера во комплекс Мистрал 2, Свети ВласКомплекс Мистрал 2 се наоѓа во туристичката населба на Црно море Свети Влас - меѓу комплексите Сончев Брег и Елените. Близината до аеродромот во Бургас, само на 30 км, го прави удобно и популарна дестинација.

Мистрал 2 е лоциран на самиот брег на Црно море, над плажите, во подножјето на Стара Планина. Уникатната комбинација на морски и планински воздух делува благотворно врз здравјето на гостите.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 10532 денари (170 €)
Вип Ваучерот е за две лица и дете до 17,99 год. и вклучува:

Важи за периодот од 01 до 30 јуни и од 20 август до 10 септември

 • Три ноќевања во четворна соба
 • Три појадоци
 • Три ручеци
 • Три попладневни ужини
 • Три вечери
 • Плажа зона со чадори
 • 2 базени со чадор и лежалки
 • Фудбалско, кошаркарско и одбојкарско игралиште
 • Фитнес симулатор
 • Игралиште со шах фигури
 • Фудбал на маса
 • Билјард
 • Пинг понг

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 17538 денари (284 €)
Вип Ваучерот е за две лица и дете до 17,99 год. и вклучува:

Важи за периодот од 01 до 30 јуни и од 20 август до 10 септември

 • Пет ноќевања во четворна соба
 • Пет појадоци
 • Пет ручеци
 • Пет попладневни ужини
 • Пет вечери
 • Плажа зона со чадори
 • 2 базени со чадор и лежалки
 • Фудбалско, кошаркарско и одбојкарско игралиште
 • Фитнес симулатор
 • Игралиште со шах фигури
 • Фудбал на маса
 • Билјард
 • Пинг понг

СЕДУМДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 24553 денари (398 €)
Вип Ваучерот е за две лица и дете до 17,99 год. и вклучува:

Важи за периодот од 01 до 30 јуни и од 20 август до 10 септември

 • Седум ноќевања во четворна соба
 • Седум појадоци
 • Седум ручеци
 • Седум попладневни ужини
 • седум вечери
 • Плажа зона со чадори
 • 2 базени со чадор и лежалки
 • Фудбалско, кошаркарско и одбојкарско игралиште
 • Фитнес симулатор
 • Игралиште со шах фигури
 • Фудбал на маса
 • Билјард
 • Пинг понг

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 13683 денари (222 €)
Вип Ваучерот е за две лица и дете до 17,99 год. и вклучува:

Важи за периодот од 01 јули до 19 август

 • Три ноќевања во четворна соба
 • Три појадоци
 • Три ручеци
 • Три попладневни ужини
 • Три вечери
 • Плажа зона со чадори
 • 2 базени со чадор и лежалки
 • Фудбалско, кошаркарско и одбојкарско игралиште
 • Фитнес симулатор
 • Игралиште со шах фигури
 • Фудбал на маса
 • Билјард
 • Пинг понг

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 22278 денари (361 €)
Вип Ваучерот е за две лица и дете до 17,99 год. и вклучува:

Важи за периодот од 01 јули до 19 август

 • Пет ноќевања во четворна соба
 • Пет појадоци
 • Пет ручеци
 • Пет попладневни ужини
 • Пет вечери
 • Плажа зона со чадори
 • 2 базени со чадор и лежалки
 • Фудбалско, кошаркарско и одбојкарско игралиште
 • Фитнес симулатор
 • Игралиште со шах фигури
 • Фудбал на маса
 • Билјард
 • Пинг понг

СЕДУМДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 31221 денар (506 €)
Вип Ваучерот е за две лица и дете до 17,99 год. и вклучува:

Важи за периодот од 01 јули до 19 август

 • Седум ноќевања во четворна соба
 • Седум појадоци
 • Седум ручеци
 • Седум попладневни ужини
 • седум вечери
 • Плажа зона со чадори
 • 2 базени со чадор и лежалки
 • Фудбалско, кошаркарско и одбојкарско игралиште
 • Фитнес симулатор
 • Игралиште со шах фигури
 • Фудбал на маса
 • Билјард
 • Пинг понг

Туристичкиот комплекс располага со 20 вили на три спрата. Собите на секој спрат се опремени со телевизор со кабловска ТV, телефон, клима уред, вентилатор и фрижидер. Секоја соба е со сопствен санитарен јазол. Комплексот располага уште со 2 базени, 2 спортски сали, компјутерска сала, кино сала, игралиште за мини голф, фудбалско и кошаркарско игралиште со вештачка трева, пинг понг, билијард, игралиште со шах фигури, фудбал на маса, фитнес-симулатори.
Туристичката населба Свети Влас е лоцирана на брегот на Црното Море во подножјето на јужните падини на источна Стара Планина. Се наоѓа во непосредна близина до: Бургас - 40 километри, Сончев брег и Елените - 2км. Плажите се со вкупна должина од околу 1,5 километри и просечна ширина од 15 метри. Комбинацијата од планина со море го прави Свети Влас населба со уникатна клима.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери
 • Второ дете до 11.99 год. се сместува бесплатно.
 • За второ дете од 12 до 17.99 год. се доплаќа на рецепција 30% од вредноста на избраниот пакет.
 • Сместувањето е по 14: 00 часот, ослободувањето на просториите е до 12: 00 часот (престојот по овој час се доплаќа како дополнителна ноќевање).
 • Собите се со самостојни кревети (без спална), располагаат со клима, TV, бања со тоалет, мини бар.
 • Хотелот не располага со паркинг.
 • Сместувањето е на територијата на детски камп и не се дозволува консумирање на алкохол и цигари.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 883/91 18 00.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 883/91 18 00.
 • Валидност на ваучер: од 05 јуни до 10 септември 2018 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Мистрал 2

Свети Влас, Р. Бугарија
Ул. Бор 2
Тел: +359 ******
Email:[email protected]
Website: www.mistralgroup.eu

ВИП Понудата е обезбедена од комплекс Мистрал 2, Свети Влас!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 04.06.2018 до 10.09.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.