Одмор на Црно море во Бургас - Куќа за гости Ruvan***

Еднодневен пакет со појадок во новоотворената куќа за гости RUVAN***, БургасКуќата за гости RUVAN се наоѓа на мирна улица во центарот на Бургас - улицата Софрониј №5. Само две минути пешачење од централната плажа на градот и културниот центар „Sea Casino“.
Комбинацијата на стил, удобност, удобност и стратешка локација го прават RUVAN Boutique Guest House идеално место и за слободно време и за деловни патувања.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена:2844 денари (46 €) 
ВИП ваучерот е за ПРОСТОРИЈА за две лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во економична двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

Куќата за гости RUVAN Boutique се наоѓа во близина на централната железничка станица, општината, пристаништето Бургас, поморската станица, јужната автобуска станица и постојката на главните линии на јавниот превоз. На 100 метри пешачење се главните улици „Богориди“ и „Александровска“, каде што се концентрирани многу продавници, ресторани и нашите градски музеи.
За погодност на нашите гости, Куќа за гости „Руван“ располага со зимска градина и летна бавча, каде нудиме свежи пијалоци и топол појадок.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Нема опција за дополнително сместување во двокреветна соба.
 • Во трокреветна соба се сместени двајца возрасни + 1 или 2 деца до 7 години или тројца возрасни.
 • Во четворокреветна соба престојуваат двајца возрасни + 2 деца над 7 години или четворица возрасни.
 • Хотелот не прифаќа домашни миленици.
 • Сите доплати се вршат на рецепција на хотелот.
 • Пријавувањето е после 14:00 часот, одјавувањето до 12:00 часот.
 • Валидност на ваучер: од 20 март до 31 мај 2022 година.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 885 05 88 88.
 • Видете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Ruvan***

Бургас
ул. „ Софрониј “ №5
Тел: +******
Емайл: 
[email protected]
Website: www.hotelruvan.com
Facebook: Hotel Ruvan

ВИП Понудата е обезбедена од куќа за гости Ruvan***

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 20.03.2022 до 30.05.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.