Одмор во Доспат Бугарија - Комплекс куќи за одмор Родопски комфор

Еднодневен пакет за четири или шест лица со појадок во Комплекс куќи Родопски комфор

Еднодневен пакет за четири или шест лица со појадок во Комплекс куќи Родопски комфор

Изберете пакет

Еднодневен пакет за четири лица во Комплекс куќи Родопски комфор

Цена: 4108 ден.
Купете

Еднодневен пакет за четири лица со појадок во Комплекс куќи Родопски комфор

Цена: 4740 ден.
Купете

Еднодневен пакет за шест лица во Комплекс куќи Родопски комфор

Цена: 4898 ден.
Купете

Еднодневен пакет шест лица со појадок во Комплекс куќи Родопски комфор

Цена: 5688 ден.
Купете
Валидност 30.06.2021 - 30.09.2021
Цена на човек/ден 948 - 1027 ден.ден/ човек
Местоположба Доспат
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери и да ги користи постојано.
 • Понудата е за четири или шест лица.
 • Деца до 3,99 години се сместуваат бесплатно кај родителите.
 • Деца од 4 до 11.99 години плаќаат на рецепција 50% од вредноста на ваучерот.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 31 август 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел :+359  878/55 01 60.
 • Видете ги сите општи услови.

Доспат, Р. Бугарија
ул. Капитан Петко Воjвода 44
Тел: +359 
878/ 55 01 60
e-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Комплекс куќи Родопски комфор

Еднодневен пакет за четири или шест лица со појадок во Комплекс куќи Родопски комфор

Изберете пакет

Еднодневен пакет за четири лица во Комплекс куќи Родопски комфор

Цена: 4108 ден.
Купете

Еднодневен пакет за четири лица со појадок во Комплекс куќи Родопски комфор

Цена: 4740 ден.
Купете

Еднодневен пакет за шест лица во Комплекс куќи Родопски комфор

Цена: 4898 ден.
Купете

Еднодневен пакет шест лица со појадок во Комплекс куќи Родопски комфор

Цена: 5688 ден.
Купете
Валидност 30.06.2021 - 30.09.2021
Цена на човек/ден 948 - 1027 ден.ден/ човек
Местоположба Доспат
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери и да ги користи постојано.
 • Понудата е за четири или шест лица.
 • Деца до 3,99 години се сместуваат бесплатно кај родителите.
 • Деца од 4 до 11.99 години плаќаат на рецепција 50% од вредноста на ваучерот.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 31 август 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел :+359  878/55 01 60.
 • Видете ги сите општи услови.

Доспат, Р. Бугарија
ул. Капитан Петко Воjвода 44
Тел: +359 
878/ 55 01 60
e-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Комплекс куќи Родопски комфор

Комплекс куќи за одмор Родопски комфор се наоѓа во градот Доспат, на 44 километри од Велинград. Тука ќе уживате во чист воздух и прекрасна природа. Во комплексот ќе најдете модерна атмосфера и сите потребни удобности за да вашиот комплетен одмор.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 4108 денари (66 €)
ВИП ваучерот е за четири лица и вклучува:

 • Едно ноќевање 
 • Катче за скара
 • Паркинг
 • Wi-Fi

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 4740 денари (77 €)
ВИП ваучерот е за четири лица и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Катче за скара
 • Паркинг
 • Wi-Fi

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 4898 денари (79 €)
ВИП ваучерот е за шест лица и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Катче за скара
 • Паркинг
 • Wi-Fi

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 5688 денари (92 €)
ВИП ваучерот е за шест лица и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Катче за скара
 • Паркинг
 • Wi-Fi

* Во секоja куќа може да се сместат максимум 6 возрасни + 1 дете до 12 год.!

Комплекс Родопски комфор е комплекс од четири семејни куќи, погодни за сместување на поголем број гости. Секоја куќа е погодна за сместување на 7 луѓе (до 6 возрасни + дете до 12 год) со следната распределба:
1 кат - целосно опремена кујна, трпезарија, голема дневна соба со две софи и еден санитарен јазол.
2 кат - две спални со приватни бањи. Едната соба има голема спална, а другата е со два кревети.

Сите простории располагаат со катче за седење. Некои вклучуваат тераса и / или балкон. Има трпезарија и кујна опремена со печка, микробранова печка и тостер. Обезбедени се уште фрижидер, рингли, кафемат и електричен бокал. Во секоја соба за сместување има купатило со туш, наметки и влечки.

Комплексот располага со катче за скара, коешто можете да го користите.

На 300 метри се наоѓа браната и вештачкото езероДоспат, а на 100 метри има спортски комплекс со базен и стадион.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери и да ги користи постојано.
 • Понудата е за четири или шест лица.
 • Деца до 3,99 години се сместуваат бесплатно кај родителите.
 • Деца од 4 до 11.99 години плаќаат на рецепција 50% од вредноста на ваучерот.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 31 август 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел :+359  878/55 01 60.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс куќи за одмор Родопски комфор

Доспат, Р. Бугарија
ул. Капитан Петко Воjвода 44
Тел: +359 
878/ 55 01 60
e-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Комплекс куќи Родопски комфор

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.06.2021 до 30.09.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.