СПА одмор во Банско - Хотел Ентри Е

Еднодневен пакет со појадок + СПА во Хотел Ентри Е, БанскоBoutique Hotel Entry E елегантно отелотворува комбинација на модерен дизајн и чувство на домашна атмосфера. Новиот Апартхотел има 43 пространи, светли и елегантно опремени апартмани со уникатен амбиент на тип Chalet со различни големини. На располагање на гостите се две посебни сали во ресторанот Garlic. Нов ресторан кој нуди избор од најдобрата светска кујна и традиционални јадења сервирани во модерен стил. Ресторанот е место за незаборавни лични прослави, деловни состаноци и семејни вечери. Хотелот располага и со модерно опремена и мултифункционална сала со вкупен капацитет до 50 луѓе. Boutique Hotel Entry E им нуди на своите посетители целосен опсег на третмани - сауна, парна бања, простор за релаксација и џакузи на отворено со температура на водата до 38 степени. За нашите најмали гости, хотелот има еден од најголемите детски центри во Банско. Уникатен поглед на Рила и Пирин, во близина на скијачките патеки.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1864 денари (30 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, при двојно сместување за минимум две ноќевања и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Користење на релакс центар (сауна, парна бања)
 • Детско катче
 • Wi-Fi во сите делови на хотелот
 • Туристичка такса и ДДВ

Студио – 11 простории
Апартман со 1 спалня (Junior) – 9 простории
Апартман со 1 спаня (Senior) – 11 простории
Апартман со 2 спални – 3 простории
Апартамент ( Loft) – 3 простории
Пентхаус – 3 простории

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместување во студио, но при максимална пополнетост на редовни кревети за минимум две ноќевања.
 • Бесплатно сместување за едно дете до 11,99 години.
 • Второ дете до 11,99 год. доплаќа 10 € на ден.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Доплата за сместување во еднособен апартман - 10 € за ноќевање.
 • Доплата за сместување во луксузен апартман - 20 € за ноќевање.
 • Пријавувањето во хотелот е по 14:00 часот, а одјавувањето - до 12:00 часот.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 895/705 010, +359 895/70 50 11.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 31 август 2022 година.
 • Видете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Ентри Е

Hotel Entry E
гр. Банско, Р. Бугарија
комплекс “Saint John Park”
тел. +******/  + 359 
******
e-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Ентри Е, Банско!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.07.2022 до 31.08.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.