All Inclusive на Црно море во Царево - Томас Резиденс

Еднодневен пакет на база All Inclusive + базен во Томас РезиденсТомас Резиденс е мал апартмански комплекс, лоциран на сончевата јужна плажа "Нестинарка" во град Царево.

Овде гостите и сопствениците на апартмани можат да уживаат во најубавата глетка на заливите во релаксирана и пријатна атмосфера, далеку од метежот на секојдневието.

Локацијата на комплексот на самиот морски брег го прави исклучително погодно место за одмор на семејства со мали деца, за кратки и подолги одмори.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3034 денари (49 €)
важи од 04 јули до 11 август
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба со поглед кон планина
 • Исхрана на  база All Inclusive
 • Користење на базен, чадор и лежалки до исцрпување на количините
 • Интернет
 • Паркинг до исцрпување на слободните места
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3492 денари (56 €)
важи од 
од 04 јули до 11 август
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во студио
 • Исхрана на  база All Inclusive
 • Користење на базен, чадор и лежалки до исцрпување на количините
 • Интернет
 • Паркинг до исцрпување на слободните места
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3545 денари (57 €)
важи од 
од 04 јули до 11 август
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во едноспален апартман
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на базен, чадор и лежалки до исцрпување на количините
 • Интернет
 • Паркинг до исцрпување на слободните места
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3384 денари (55 €)
важи од 
од 04 јули до 11 август
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двоспален апартман
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на базен, чадор и лежалки до исцрпување на количините
 • Интернет
 • Паркинг до исцрпување на слободните места
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2856 денари (46 €)
важи од 12 до 29 август
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба со поглед кон планина
 • Исхрана на  база All Inclusive
 • Користење на базен, чадор и лежалки до исцрпување на количините
 • Интернет
 • Паркинг до исцрпување на слободните места
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3286 денари (53 €)
важи од од 12 до 29 август
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во студио
 • Исхрана на  база All Inclusive
 • Користење на базен, чадор и лежалки до исцрпување на количините
 • Интернет
 • Паркинг до исцрпување на слободните места
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3337 денари (54 €)
важи од 
12 до 29 август
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во едноспален апартман
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на базен, чадор и лежалки до исцрпување на количините
 • Интернет
 • Паркинг до исцрпување на слободните места
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3185 денари (51 €)
важи од 
12 до 29 август
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двоспален апартман
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на базен, чадор и лежалки до исцрпување на количините
 • Интернет
 • Паркинг до исцрпување на слободните места
 • Туристичка такса

*При помалку од 40 гости - исхраната е организирана по сет мени

Хотелот е комплетно завршен во 2015 и располага со рецепција, мал базен, ресторан, бар-базен, соба за игри и конференциска сала. Услугите кои се нудат во Томас Резиденс се - безжичен интернет, перење и пеглање, сеф, такси, рент а кар, организирање на семинари и тим-билдинг, игралиште, надворешен паркинг - слободен.

Опис на хотелот:
Томас Резиденс нуди сместување во 20 апартмани со една спална и 3 апартмани со две спални, 3 студиа, 2 семејни соби и 15 двокреветни соби сместени на четири ката. Сите простории се климатизирани и опремени согласно потребите на гостите. Студиата, апартманите и фамилијарните соби располагаат со кујнско катче, трпезариска маса, софа, купатило и тераса. Во сите простории има минибар, клима уред, телевизор.

За своите гости хотел Томас Резиденс обезбедува можност за организирање на екскурзии и забава во слободното време - прошетка со корабче, тенис, сафари во Странџа Планина, јавање, риболов, екстремен АТВ спорт, сурф училиште за возрасни и деца, нуркање и плажни атракции.
Градот Царево е изграден на два мали живописно полуострови, издадени навнатре во морето. Се наоѓа на 70 километри јужно од Бургас. Во 1882 година градот бил опожарен и изграден повторно.
Царево нуди многу атракции, пријатна атмосфера, гостопримство и беспрекорна услуга. Многу пријатни се вечерните прошетки покрај Црното море, во градскиот крајбрежен парк или во заливот, каде се наоѓа црквата "Успение Богородично".

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Понудата важи при минимум две ноќевања.
 • Максимално сместување во двокреветна соба: двајца возрасни.
 • Дете до 3,99 г. со двајца возрасни - бесплатно, но не користи дополнително легло.
 • Прво дете / 4-12.99 години / на дополнително легло со 2-ца возрасни - БЕСПЛАТНО.
 • Второ дете /4-12.99 години / на дополнително легло плаќа 12.5 € на ден.
 • Возрасен на дополнително легло во студио користи 30% попуст.
 • Еден возрасен и две деца, сместени во студио - децата плаќаат 50% од цената за редовно легло.
 • Дете до 12.99 година на редовно легло во двокреветна соба користи 30% попуст од цената на редовното легло.
 • Возрасен на дополнително легло во секој тип соба - 30% попуст од цената на редовно легло
 • Паркинг местата се ограничени.
 • Во хотелот не се дозволени домашни миленици.
 • Сместување - по 14 часот, Ослободување на собите - до 12 часот.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 879/55 49 09.
 • По купување на ваучерот треба да потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 879/55 49 09.
 • Валидност: од 04 јули до 29 август 2020 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Томас Резиденс

Томас Резиденс
Царево, Р. Бугарија
Тел: +359 
******
E-mail: [email protected]
Website: www.tomasbg.com

ВИП Пондуата за Црно море 2020 е обезбедена од Томас Резиденс

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 04.07.2020 до 29.08.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

Програма Аll incusive :

Исхрана на шведска маса*:
Појадок: 08:00 - 10:00 ч.
Ручек: 12:30 - 14:30 ч.
Вечера: 18:30 - 21:00 ч.
*При помалку от 40 гости исхраната се организира по претхосно подготвено сет мени!

Пијалоци:
Безалкохолни пијалоци: 08:00 - 22:00 ч.
/неограничено количество бугарски безалкохолни пијалоци микс, минерална вода/
Алкохолни пијалоци: 10:30 - 22:00 ч.
/бугарско производство - пиво, вино, водка, ракија,, мента, мастика/

- користење на лежалки и чадор на базенот /до исцрпување на количините!!!/
- паркинг - до исцрпување на слободните места
- туристичко осигурување