Летување на Црно море во Китен - Семеен хотел Фешеви

Еднодневен пакет со појадок и вечера или со појадок, ручек и вечера во Семеен хотел Фешеви, КитенСемеен хотел Фешеви се наоѓа во центарот на  Китен, на помалку од 1 километар од ноќниот клуб Zangador и на неколку минути пеш од плажите на Црно море.

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 758 денари (12 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(Важи за периодот од 20 мај до 09 јуни и од 06 септември до 03 октомври)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • ​Една вечера
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 948 денари (15 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(Важи за периодот од 10 јуни до 08 јули и од 26 август до 05  септември)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 1106 денари (18 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(Важи за периодот од 09 јули до 25 август)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Секоја соба има бања со тоалет, балкон, 21-инчен телевизор, фрижидер (150 литри) со камера. Сите соби имаат клима и Wi-Fi интернет.
Hotelot  има автономен систем за топла вода со капацитет од 2 тони, ресторан и кино-екран.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата важи при минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 4.99 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 5 до 12 години сместени на дополнително легло во двокреветна соба плаќаат 75% од цената на пакетот на рецепција.
 • Деца години или трет возрасен купуваат Ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 20 мај до 03 октомври 2021 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: 885/ 709 889.
 • По купување на ваучерот треба да потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 885/ 709 889.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен хотел Фешеви

гр. Китен 8183, Р. Бугарија
Ул.
 „Илија Бојаджиев“ 24
Тел: +359 ******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Семеен Хотел Фашеви, Китен

 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 20.05.2021 до 03.10.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.