Одмор во Пампорово - Апартхотел Стрим Ризорт

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + СПА во хотел Стрим Ризорт, ПампоровоХотелот "Стрим Ризорт" се наоѓа во тивок дел од Пампорово, меѓу борова шума и во исто време на само 20 м. од главниот пат Пампорово - Девин. Растојанието до централниот дел на одморалиштето е околу 2 км, а скијачкиот центар 2 - Малина може да се стигне само за 3 минути со автомобил.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 910 денари (14 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, при сместени две лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Користење на базен, сауна, парна бања и фитнес
 • Детско катче и сеф на рецепција
 • Wi-Fi и паркинг
 • Осигурување, одморалиште и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1308 денари (21 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, при сместени две лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на базен, сауна, парна бања и фитнес
 • Детско катче и сеф на рецепција
 • Wi-Fi и паркинг
 • Осигурување, одморалиште и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 999 денари (16 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, при сместени две лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во едноспален апартман
 • Еден појадок
 • Користење на базен, сауна, парна бања и фитнес
 • Детско катче и сеф на рецепција
 • Wi-Fi и паркинг
 • Осигурување, одморалиште и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1365 денари (22 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, при сместени две лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во едноспален апартман
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на базен, сауна, парна бања и фитнес
 • Детско катче и сеф на рецепција
 • Wi-Fi и паркинг
 • Осигурување, одморалиште и ДДВ

На располагање на гостите има:

 • два ресторани со вкупен капацитет од 100 седишта, нудејќи традиционални бугарски јадења и интернационална кујна;
 • лоби бар со камин;
 • модерен СПА центар со внатрешен базен, сауна, парна бања;
 • фитнес;
 • внатрешно и надворешно детско катче;
 • сала за игри: билијард, пинг-понг, јога и игри за маса;
 • конференциска сала / 50 седишта / за семејни и корпоративни настани;
 • скара / 40 седишта / во дворот на хотелот;
 • ски гардеробе за скијачка опрема;
 • Сеф;
 • паркинг.

Простории: "Stream Resort" нуди сместување во следните видови простории:

 • Студио - дневна соба (две еднокреветни кревети или двоен кревет), кујна, бања со туш кабина и тоалет. Собата е погодна за сместување на двајца гости.
 • Апартман со една спална - се состои од пространа дневна соба со кујна, одделна спална соба, бања со туш и тоалет; Во дневната соба има двосед на растегнување и е погоден за престој на две возрасни или две деца. Собата е погодна за сместување на четири гости.
 • Апартман со две спални - се состои од дневна соба со кујна, две одвоени спални соби, бања со туш кабина и тоалет. Во дневната соба има двосед на растегнување и е погоден за престој на две возрасни или две деца. Собата е погодна за сместување на шест гости.

Услови на понудата

 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот важи само за лице, при сместени двајца во студио или едноспален апартман.
 • Деца до 5,99 години на дополнителен кревет се сместуваат бесплатно.
 • Дете од 6 до 11,99 години на дополнително легло доплаќа 6 € за ноќевање со појадок или 10 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • Возрасен на дополнителен кревет - доплаќа 10 € за ноќевање со појадок или 15 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • Сите доплати се вршат на рецепција при сместувањето.
 • Сместување во хотелот - од 14:00; одјава до 12:00.
 • Има можност за подоцнежно ослободување на просториите со претходна нарачка и со доплата.
 • При повеќе од 20 гости, исхраната се организира на шведска маса без вклучени  пијалоци. При помалку од 20 гости, исхраната се вршо на претходно подготвено мени, без вклучени пијалаци.
 • Валидност на ваучер: од 08 до  24 април и
  од 04 до 31 мај
   2019 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на +359 887 63 76 06 - Маркетинг и резервации, +359 886 11 44 50 - прием и во секое време e-mail [email protected].
 • Погледнете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартхотел Стрим Ризорт

Апартхотел Стрим Ризорт
К.к. Пампорово, Р. Бугарија
Teл.: +******– маркетинг и резервации
Тел.: +******– рецепциja
E-mail: [email protected]
Website: stream-bgproperties.com

ВИП Понудата е ибезбедена од Апартмански хотел “Стрим Ризорт”, Пампорово

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 08.04.2019 до 31.05.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.