All inclisive летување во Равда - Семеен хотел Елвира

Еднодневен пакет на база All inclusive Light во Семеен хотел Елвира

Еднодневен пакет на база All inclusive Light во Семеен хотел Елвира

Изберете пакет

Еднодневен пакет на база All inclusive Light во Семеен хотел Елвира (од 10 мај до 15 јуни и од 10 септември до 10 октомври)

Цена: 1738 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All inclusive Light во Семеен хотел Елвира (од 15 јули до 22 август)

Цена: 2212 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All inclusive Light во Семеен хотел Елвира (од 01 до 14 јули)

Цена: 2370 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All inclusive Light во Семеен хотел Елвира (од 16 до 30 јуни и од 23 август до 09 септември)

Цена: 2686 ден.
Купете
Валидност 10.05.2022 - 10.10.2022
Цена на човек/ден 1738 - 2686 ден.ден/ човек
Местоположба Равда
Купени 120 ваучери
 • Ваучерот е за едно лице, при сместени двајва возрасни.
 • Едно дете под 13,99 години престојува БЕСПЛАТНО со двајца возрасни.
 • Второ дете ако е до 13,99 години плаќа 70% од цената, ако е над 13,99 години добива 20% попуст од цената.
 • За сместување на еден возрасен со едно дете до 14 години се купува ваучер и се доплаќа 80% од вредноста на ваучерот на рецепција.
 • За сместување на еден возрасен со 2 деца до 14 годишна возраст потребно е да се купат 2 ваучери.
 • Се купува ваучер за самосместување во соба и се доплаќа 80% од вредноста на ваучерот на рецепција.
 • Нема ограничување на бројот на ваучери по клиент и нивно комбинирање за продолжување на престојот.
 • Оброците се на шведска маса, а за помалку од 20 луѓе - сет мени. На гостите на хотелот не им е дозволено да префрлаат пијалоци и храна, вклучително и оние што се нудат на плажа, на лица кои не се сместени во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 10 мај до 10 октомври 2022 година.
 • Пред да купите ваучер, прашајте за слободни места на телефон: +359 885 05 8888
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на вашиот ваучер на телефон: +359 885 05 8888.
 • Откажување и промена на резервацијата, без казна, е можно во рок од 1 месец од датумот на сместување!
 • По овој период се наплаќа казна во висина на депозитот или 30% од износот на резервацијата.
 • Видете ги сите правила и услови.

Равда, Р. Бугарија
Ул. Струма 16
Тел. +359 886/ 832 538 или +359 888/ 878 916
Е-mail: [email protected]
Website: www.elvirahotel.com

 

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Елвира, Равда!

Еднодневен пакет на база All inclusive Light во Семеен хотел Елвира

Изберете пакет

Еднодневен пакет на база All inclusive Light во Семеен хотел Елвира (од 10 мај до 15 јуни и од 10 септември до 10 октомври)

Цена: 1738 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All inclusive Light во Семеен хотел Елвира (од 15 јули до 22 август)

Цена: 2212 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All inclusive Light во Семеен хотел Елвира (од 01 до 14 јули)

Цена: 2370 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All inclusive Light во Семеен хотел Елвира (од 16 до 30 јуни и од 23 август до 09 септември)

Цена: 2686 ден.
Купете
Валидност 10.05.2022 - 10.10.2022
Цена на човек/ден 1738 - 2686 ден.ден/ човек
Местоположба Равда
Купени 120 ваучери
 • Ваучерот е за едно лице, при сместени двајва возрасни.
 • Едно дете под 13,99 години престојува БЕСПЛАТНО со двајца возрасни.
 • Второ дете ако е до 13,99 години плаќа 70% од цената, ако е над 13,99 години добива 20% попуст од цената.
 • За сместување на еден возрасен со едно дете до 14 години се купува ваучер и се доплаќа 80% од вредноста на ваучерот на рецепција.
 • За сместување на еден возрасен со 2 деца до 14 годишна возраст потребно е да се купат 2 ваучери.
 • Се купува ваучер за самосместување во соба и се доплаќа 80% од вредноста на ваучерот на рецепција.
 • Нема ограничување на бројот на ваучери по клиент и нивно комбинирање за продолжување на престојот.
 • Оброците се на шведска маса, а за помалку од 20 луѓе - сет мени. На гостите на хотелот не им е дозволено да префрлаат пијалоци и храна, вклучително и оние што се нудат на плажа, на лица кои не се сместени во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 10 мај до 10 октомври 2022 година.
 • Пред да купите ваучер, прашајте за слободни места на телефон: +359 885 05 8888
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на вашиот ваучер на телефон: +359 885 05 8888.
 • Откажување и промена на резервацијата, без казна, е можно во рок од 1 месец од датумот на сместување!
 • По овој период се наплаќа казна во висина на депозитот или 30% од износот на резервацијата.
 • Видете ги сите правила и услови.

Равда, Р. Бугарија
Ул. Струма 16
Тел. +359 886/ 832 538 или +359 888/ 878 916
Е-mail: [email protected]
Website: www.elvirahotel.com

 

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Елвира, Равда!

Семејниот хотел Елвира се наоѓа во одморалиштето Равда, на 3 км од Несебар и 5 км од меѓународното одморалиште Сончев Брег. Се наоѓа во близина на центарот на Равда и на 100 метри од плажите на Црно море. Хотелот има 5 ката и има добро опремени двокреветни и трокреветни соби, ресторан, градина и базен - се што ви треба за вашиот удобен одмор на море!

Цените важат за резервации направени до 30.04.22.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1738 денари (28 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, за двокреветно сместување во соба и вклучува:
(важи за сместување од 10 мај до 15 јуни и од 10 септември до 10 октомври)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база на база All inclusive Light
 • Користење на сезонски надворешен базен
 • Користење на Wi-Fi интернет во просторот на ресторанот, базенот и рецепцијата
 • Бесплатна лежалка и чадор на плажа (до исцрпување на количините)
 • Туристичка такса и 9% ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2212 денари (36 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, за двокреветно сместување во соба и вклучува:
(важи за сместување од 
16 до 30 јуни и од 23 август до 09 септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база на база All inclusive Light
 • Користење на сезонски надворешен базен
 • Користење на Wi-Fi интернет во просторот на ресторанот, базенот и рецепцијата
 • Бесплатна лежалка и чадор на плажа (до исцрпување на количините)
 • Туристичка такса и 9% ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2370 денари (38 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, за двокреветно сместување во соба и вклучува:
(важи за сместување од 01 до 14 јули)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база на база All inclusive Light
 • Користење на сезонски надворешен базен
 • Користење на Wi-Fi интернет во просторот на ресторанот, базенот и рецепцијата
 • Бесплатна лежалка и чадор на плажа (до исцрпување на количините)
 • Туристичка такса и 9% ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2686 денари (43 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, за двокреветно сместување во соба и вклучува:
(важи за сместување од 15 јули до 22 август)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база на база All inclusive Light
 • Користење на сезонски надворешен базен
 • Користење на Wi-Fi интернет во просторот на ресторанот, базенот и рецепцијата
 • Бесплатна лежалка и чадор на плажа (до исцрпување на количините)
 • Туристичка такса и 9% ДДВ

Програмата All Inclusive Light вклучува:

• Континентален појадок на шведска маса (08:00 - 10:00);
• Ручек на шведска маса - традиционална бугарска кујна (12:30 - 14:00 часот);
• Вечера на шведска маса - традиционална бугарска кујна (18:00 - 20:00 часот);
• Безалкохолни пијалоци и точено пиво во барот на плажа (11:00 - 17:00 часот);
• Флаширани безалкохолни пијалоци, бугарски алкохолни пијалоци, пиво, вино, топли пијалоци - црно кафе, чај, млеко, вода (10:00 - 22:00 часот) во ресторанот на хотелот.

Сите соби имаат клима, купатило, балкон, фрижидер и кабловска телевизија, на теренот на ресторанот и приземјето има бесплатен WI-FI интернет. Вкупниот капацитет на семејниот хотел Елвира е 20 соби - 40 кревети. На приземје има мини маркет и ресторан со 60 седишта и летна бавча и базен. Секојдневно се организираат екскурзии со луксузни автобуси, чамци и јахти.

Услови на понудата

 • Ваучерот е за едно лице, при сместени двајва возрасни.
 • Едно дете под 13,99 години престојува БЕСПЛАТНО со двајца возрасни.
 • Второ дете ако е до 13,99 години плаќа 70% од цената, ако е над 13,99 години добива 20% попуст од цената.
 • За сместување на еден возрасен со едно дете до 14 години се купува ваучер и се доплаќа 80% од вредноста на ваучерот на рецепција.
 • За сместување на еден возрасен со 2 деца до 14 годишна возраст потребно е да се купат 2 ваучери.
 • Се купува ваучер за самосместување во соба и се доплаќа 80% од вредноста на ваучерот на рецепција.
 • Нема ограничување на бројот на ваучери по клиент и нивно комбинирање за продолжување на престојот.
 • Оброците се на шведска маса, а за помалку од 20 луѓе - сет мени. На гостите на хотелот не им е дозволено да префрлаат пијалоци и храна, вклучително и оние што се нудат на плажа, на лица кои не се сместени во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 10 мај до 10 октомври 2022 година.
 • Пред да купите ваучер, прашајте за слободни места на телефон: +359 885 05 8888
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на вашиот ваучер на телефон: +359 885 05 8888.
 • Откажување и промена на резервацијата, без казна, е можно во рок од 1 месец од датумот на сместување!
 • По овој период се наплаќа казна во висина на депозитот или 30% од износот на резервацијата.
 • Видете ги сите правила и услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен хотел Елвира

Равда, Р. Бугарија
Ул. Струма 16
Тел. +359 886/ 832 538 или +359 888/ 878 916
Е-mail: [email protected]
Website: www.elvirahotel.com

 

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Елвира, Равда!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 10.05.2022 до 10.10.2022
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.