Хотели Банско - Бугарија

-50% Хотели Банско - Попуст на сите ВИП Понуди и хотели во Банско.

Валидност 09.01 - 06.03
Цена на човек/ден 1864.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери4 купени
Свети Георги Ски и Спа е хотел со четири ѕвездички во Банско, се наоѓа на тивко и мирно место во квартал Глазне, само неколку минути пеш од почетната станица на Гондолата. Хотелот работи...
4 купени

Зимски одмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел St.George Ski & SPA...

Цена: 1864ден.
-50%
Валидност 01.12 - 15.12
Цена на човек/ден 1260.84 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери4 купени
Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско. Кај нас ве чекаат тишината и волшебната харизма на планината Пирин и духот на старото преродбенско Банско. Задолжително...
4 купени

Декември во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Орфеј****, Банско

Купувате за 2522ден. 1261ден.
-50%
Валидност 01.12 - 31.03
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери48 купени
Апартхотел " Четирилистна Детелина" , кој се наоѓа во зимското одморалиште Банско, е лоциран како близу до лифтот, исто така и до центарот на стариот град со многу таверни и...
48 купени

All inclusive во Банско

Еднодневен пакет на база ALL Inclusive Light во Апартхотел Четирилисна Детелина, Банскo

Купувате за 2465ден. 1232ден.
Валидност 29.12 - 02.01
Цена на човек/ден 1580 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери8 купени
Апартхотел " Четирилистна Детелина" , кој се наоѓа во зимското одморалиште Банско, е лоциран како близу до лифтот, исто така и до центарот на стариот град со многу таверни и...
8 купени

Нова Година во Банско

Еднодневен пакет без исхрана за Нова Година во Апартхотел Четирилисна Детелина, Банскo

Цена: 1580ден.
Валидност 30.12 - 02.01
Цена на човек/ден 3997.4 - 4523.86 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери4 купени
ПОЧУВСТАВАЈТЕ СЕ СПЕЦИЈАЛНИ  во ****хотел Орфеј, Банско! Снежни авантури и грејана ракија; автентична битова атмосфера во Етно ресторанот; емоции на СКИ пистите на Пирин планина...
4 купени

НОВОГОДИШНА ЛАТИНО ФИЕСТА ВО БАНСКО!

Три ноќевања со појадок со или без вечера + празнична ТЕМАТСКА Новогодишна вечера, базен и релакс...

Цена: 11992ден.
-50%
Валидност 09.11 - 06.12
Цена на човек/ден 2133 - 3065.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери6 купени
Расположен во подножјето на Пирин, Кемпински Хотел Град Арена во Банско Ве пречекува во петѕвездниот алпски СПА и велнес туристички комплекс. Се наоѓа во срцето на туристичкиот комплекс,...
6 купени

Луксузен одмор за двајца во Банско

Дводневен делничен пакет за двајца со појадоци и една вечера + користење на СПА услуги во...

Купувате за 17064ден. 8532ден.
-50%
Валидност 15.11 - 30.03
Цена на човек/ден 944.84 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери64 купени
Хотел Каса Флоримонт е двоѕвезден  хотел со висока удобност и функционалност. Овде  ќе ги откриете  удобноста и топлината, од кои имате потреба за релаксирачки одмор во...
64 купени

Зимска бајка во Банско

Еднодневен пакет со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Хотел Каса Флоримонт***, Банско...

Купувате за 1890ден. 945ден.
Валидност 27.12 - 01.01
Цена на човек/ден 3705.1 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Френдс *** се наоѓа во прекрасниот планински град Банско во Бугарија - на 150 км од аеродромот во Софија. Хотелот располага со 41 модерни и стилски опремени соби со спална и два...
0 купени

Нова Година во Банско

Четиридневен пакет со појадок и вечера + празнична новогодишна вечера и СПА во Хотел Френдс***,...

Цена: 14820ден.
Валидност 04.11 - 30.11
Цена на човек/ден 989.08 - 1358.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери13 купени
Лоциран на највисоката точка на градот, St. John Hill Hotel нуди панорамски поглед кон Банско, Пирин, Рила и Родопите. Покрај тоа, местоположбата на хотелот во подножјето на Пирин планина,...
13 купени

Ноември во Банско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + користење на СПА услуги во хотел St.John...

Цена: 989ден.
Валидност 25.09 - 01.12
Цена на човек/ден 695.2 - 916.4 ден/ човек
Местоположба Баня
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери67 купени
Апарт ХОТЕЛ "СПА ВИТА Спрингс" е лоциран во подножјето на трите од најубавите планини во Бугарија - Пирин, Рила и Родопите. Се наоѓа меѓу светски познатото одморалиште  Банско,...
67 купени

СПА одмор во Пирин планина, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Апарт Хотел СПА...

Цена: 695ден.
Валидност 25.09 - 01.12
Цена на човек/ден 1169.2 - 1327.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери22 купени
"Каза  Карина" веќе се состои од две згради - едниот дел кој сите добро веќе го  познавате останува со апартмани, а новиот дел целосно се состои од хотелски соби. За...
22 купени

Есенска приказна вo Банско

Еднодневен пакет со појадок, попладневна ужина и вечера + СПА во Апартмански Комплекс Каза...

Цена: 1169ден.
Валидност 25.09 - 01.12
Цена на човек/ден 1390.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери77 купени
"Каза  Карина" веќе се состои од две згради - едниот дел кој сите добро веќе го  познавате останува со апартмани, а новиот дел целосно се состои од хотелски соби. За...
77 купени

All inclusive вo Банско

Пакети на база All Inclusive + СПА во Апартмански Комплекс Каза Карина, Банско

Цена: 1390ден.
Валидност 01.10 - 30.11
Цена на човек/ден 1343 - 1200.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери20 купени
Во едно од најромантични и убави катчиња на Бугарија во подножјето на планината Пирин ќе ве пречека сосема новиот четириѕвезден Хотелски комплекс Зара . Хотелски комплекс Зара се наоѓа...
20 купени

Есен во Банско Бугариjа

Пакети со појадок, ручек и вечера + СПА во хотел Зара ****, Банско

Цена: 2686ден.
-50%
Валидност 01.10 - 30.11
Цена на човек/ден 1422 - 1801.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери28 купени
Хотел Green Wood & Spa се наоѓа само на 6 километри. од Банско, на 3 км. од Разлог и на 2 километри од Катарино. Хотелот располага со сопствен превоз за трансфери до скијачките патеки на...
28 купени

Есен во Банско

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера + СПА во Хотел Green Wood & Spa, Банско

Купувате за 2844ден. 1422ден.
-50%
Валидност 07.10 - 30.11
Цена на човек/ден 944.84 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери83 купени
Апартхотел " Четирилистна Детелина" , кој се наоѓа во зимското одморалиште Банско, е лоциран како близу до лифтот, исто така и до центарот на стариот град со многу таверни и...
83 купени

All inclusive во Банско

Еднодневен пакет на база ALL Inclusive Light во Апартхотел Четирилисна Детелина, Банскo

Купувате за 1890ден. 945ден.
-50%
Валидност 01.11 - 30.11
Цена на човек/ден 1137.6 - 1390.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери60 купени
Хотелски комплекс  Winslow Infinity & SPA  е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity & SPA се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето...
60 купени

Ноември во Банско, Бугарија

Еднодневен викенд пакет со појадок и вечера или на база All inclusive + СПА во Хотелски комплекс...

Купувате за 2275ден. 1138ден.
-50%
Валидност 01.11 - 30.11
Цена на човек/ден 1422 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери80 купени
Четириѕвездниот  комплекс " Банско Спа & Холидејс " е изграден по критериумите на водечките хотелски стандарди. Еден од најафирмираните хотели во градот Банско. Хотелот се...
80 купени

All inclusive во Банско

50% попуст на еднодневен пакет на база All Inclusive во Банско Спа & Холидејс****

Купувате за 2844ден. 1422ден.
-50%
Валидност 01.11 - 30.11
Цена на човек/ден 758.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери2 купени
Секој човек сонува за незаборавен одмор. И ние  во апартхотел "Аспен" ќе ви го обезбедиме со удобност, комфор и добра услуга. Хотелот е лоциран спроти станицата на помалку...
2 купени

Oдмор во Банско

Еднодневен пакет за двајца со појадок + користење на СПА услуги во Апартхотел Аспен, Банско -...

Купувате за 3034ден. 1517ден.
Валидност 01.11 - 30.11
Цена на човек/ден 1422 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери13 купени
Подарете си незаборавен одмор на Пирин планина во  Гранд Роjaл Апартмaн Комплекс и СПА. ДВОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 2844 денари (46 €) Ваучерот е за две лица и вклучува:...
13 купени

Ноември во Банско

Еднодневен пакет за двајца со појадок и вечера + СПА во Гранд Ројал Апартмански Комплекс

Цена: 2844ден.
Валидност 08.11 - 22.12
Цена на човек/ден 568.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Шопов куќа е автентична стара Банска куќа од 1930 година, реновирана и доградена во 2007 година. Се наоѓа на влезот на Банско од насока од Добриниште на главната улица "Цар...
0 купени

Одмор во Банско

50% попуст на еднодневен пакет со појадок во Шопова куќа, Банско

Цена: 569ден.
-50%
Валидност 01.12 - 20.12
Цена на човек/ден 1390.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Сместен во подножјето на Пирин планина, Хотел Риверсајд **** гр. Банско, ви овозможува да уживате 365 дена во годината на неверојатни природни предели, пријатно комбинирани со удобност и...
0 купени

Декември во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Риверсајд, Банско

Купувате за 2781ден. 1390ден.
-50%
Валидност 20.10 - 01.12
Цена на човек/ден 1106 - 1200.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери6 купени
Сместен во подножјето на Пирин планина, Хотел Риверсајд **** гр. Банско, ви овозможува да уживате 365 дена во годината на неверојатни природни предели, пријатно комбинирани со удобност и...
6 купени

Одмор во Банско

Еднодневен делничен и викенд пакет со појадок и вечера во Хотел Риверсајд

Купувате за 2212ден. 1106ден.
-50%
Валидност 20.10 - 01.12
Цена на човек/ден 1564.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери62 купени
Сместен во подножјето на Пирин планина, Хотел Риверсајд **** гр. Банско, ви овозможува да уживате 365 дена во годината на неверојатни природни предели, пријатно комбинирани со удобност и...
62 купени

Аll inclusive во Банско

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Риверсајд Банско

Купувате за 3128ден. 1564ден.
-50%
Валидност 01.10 - 30.11
Цена на човек/ден 1106 - 1327.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери16 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
16 купени

All Inclusive во Банско

Еднодневен пакет до појадок и вечера или на база All Inclusive во Хотел Марија-Антоанета...

Купувате за 2212ден. 1106ден.
Валидност 30.12 - 02.01
Цена на човек/ден 4623.08 - 5044.31 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
ПОЧУВСТАВАЈТЕ СЕ СПЕЦИЈАЛНИ  во ****хотел Орфеј, Банско! Снежни авантури и грејана ракија; автентична битова атмосфера во Етно ресторанот; емоции на СКИ пистите на Пирин планина...
0 купени

НОВОГОДИШНА ЛАТИНО ФИЕСТА ВО БАНСКО!

Три ноќевања со појадок со или без вечера + празнична ТЕМАТСКА Новогодишна вечера, базен и релакс...

Цена: 13869ден.
-50%
Валидност 01.11 - 30.11
Цена на човек/ден 1137.6 - 1200.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери10 купени
Четириѕвездниот Парк Хотел Гарденија   се наоѓа во срцето на еден од најпознатите и модерно опремени Скијачки центри во Источна Европа - Банско, кое се наоѓа во котлината меѓу три планини...
10 купени

Ноември во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Парк Хотел Гарденија, Банско

Купувате за 2275ден. 1138ден.
Валидност 29.12 - 02.01
Цена на човек/ден 3307.57 - 3591.97 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Елегантен Лукс е комплекс за одмор со врвен квалитет и атрактивно место за љубителите на ски и летниот туризам, поради поволната локација на хотелот: само 3 минути до жичарницата и на 7...
0 купени

Нова година во Банско, Бугарија

Тридневен пакет за Нова година со појадок + користење на СПА услуги во Хотел Елегант Лукс, Банско

Цена: 9922ден.
Валидност 30.12 - 02.01
Цена на човек/ден 3581.23 - 4724.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
0 купени

Нова година во Банско

Дводневен или тридневен пакет со појадок и вечера + Новогодишна вечера во Хотел Марија-Антоанета...

Цена: 9448ден.
Валидност 11.10 - 30.11
Цена на човек/ден 1327.2 - 1769.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Лоциран на највисоката точка на градот, St. John Hill Hotel нуди панорамски поглед кон Банско, Пирин, Рила и Родопите. Покрај тоа, местоположбата на хотелот во подножјето на Пирин планина,...
0 купени

Одмор во Банско

Пакети со појадок и вечера + користење на СПА услуги во хотел St.John Hill, Банско

Цена: 2654ден.
Валидност 28.12 - 03.01
Цена на човек/ден 5087.6 - 4645.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотелски комплекс  Winslow Infinity & SPA  е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity & SPA се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето...
0 купени

Нова година 2017 во Банско, Бугарија

Празнични пакети со појадок и вечера + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, Банско

Цена: 15294ден.
-50%
Валидност 05.10 - 01.12
Цена на човек/ден 2433.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери12 купени
Расположен во подножјето на Пирин, Кемпински Хотел Град Арена во Банско Ве пречекува во петѕвездниот алпски СПА и велнес туристички комплекс. Се наоѓа во срцето на туристичкиот комплекс,...
12 купени

Луксузен одмор за двајца во Банско

Дводневен делничен или тридневен викенд пакет за двајца со појадоци и една вечера + користење на...

Купувате за 19466ден. 9733ден.
-50%
Валидност 15.11 - 30.03
Цена на човек/ден 944.84 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Каса Флоримонт е двоѕвезден  хотел со четириѕвездна  удобност и функционалност. Тука ќе ги откриете  удобноста и топлината, од кои имате потреба за релаксирачки одмор во...
0 купени

Зимска бајка во Банско

Еднодневен пакет со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Хотел Каса Флоримонт***, Банско...

Купувате за 1890ден. 945ден.
-50%
Валидност 25.10 - 01.12
Цена на човек/ден 347.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Нема
Купени ваучери4 купени
Шопов куќа е автентична стара Банска куќа од 1930 година, реновирана и доградена во 2007 година. Се наоѓа на влезот на Банско од насока од Добриниште на главната улица "Цар...
4 купени

Есенска релаксација во Банско

50% попуст на еднодневен пакет со појадок во Шопова куќа, Банско

Купувате за 695ден. 348ден.
-50%
Валидност 07.09 - 30.10
Цена на човек/ден 1295.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери252 купени
Четириѕвездниот  комплекс " Банско Спа & Холидејс " е изграден по критериумите на водечките хотелски стандарди. Еден од најафирмираните хотели во градот Банско. Хотелот се...
252 купени

All inclusive во Банско

50% попуст на еднодневен пакет на база All Inclusive во Банско Спа & Холидејс****

Купувате за 2591ден. 1296ден.
-50%
Валидност 01.10 - 31.10
Цена на човек/ден 1137.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери20 купени
Хотелски комплекс  Winslow Infinity & SPA  е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity & SPA се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето...
20 купени

Октомври во Банско, Бугарија

Еднодневен викенд со појадок и вечера + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, Банско

Купувате за 2275ден. 1138ден.
-50%
Валидност 07.09 - 31.10
Цена на човек/ден 472.74 - 526.14 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери4 купени
Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско. Кај нас ве чекаат тишината и волшебната харизма на планината Пирин и духот на старото преродбенско Банско. Задолжително...
4 купени

Есенска приказна во Банско

Пакети за три, четири или шест лица во Хотел Орфеј****, Банско

Купувате за 2838ден. 1419ден.
-50%
Валидност 25.09 - 01.11
Цена на човек/ден 600.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери10 купени
Кадева куќа Пажоко се наоѓа на 100 метри од идеалниот  центар на Банско, во непосредна близина на црквата и стариот дел. Опремувањето на куќата комбинира модерен дизајн и стариот локален...
10 купени

Одмор во Банско на Пирин планина

Еднодневен пакет со домашно приготвени појадок и вечера во Кадева Куќа Пажоко, Банско - Бугарија

Купувате за 1201ден. 600ден.
-50%
Валидност 21.10 - 01.12
Цена на човек/ден 474 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Шопов куќа е автентична стара Банска куќа од 1930 година, реновирана и доградена во 2007 година. Се наоѓа на влезот на Банско од насока од Добриниште на главната улица "Цар...
0 купени

Есенска релаксација во Банско

50% попуст на еднодневен пакет со појадок во Шопова куќа, Банско

Купувате за 948ден. 474ден.
Валидност 28.12 - 03.01
Цена на човек/ден 3117.66 - 3120.5 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Апартмански хотел  Винслоу Хајленд  се наоѓа во подножјето на Пирин, во непосредна близина над Ски-лифтот. Винслоу Хајленд располага со 30 апартмани во компактна зграда, изградена...
0 купени

Нова година во Банско

Тридневен или четиридневен новогодишен пакет во Хотелски Комплекс Винслоу Хајленд

Цена: 9354ден.
Валидност 28.12 - 04.01
Цена на човек/ден 2949.23 - 2686 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Апартхотел " Четирилистна Детелина" , кој се наоѓа во зимското одморалиште Банско, е лоциран како близу до лифтот, исто така и до центарот на стариот град со многу таверни и...
0 купени

Нова година на база All inclusivе Light во Банско

Пакети на база ALL Inclusive Light + празнична новодогишна вечера во Апартхотел Четирилисна...

Цена: 8848ден.
-50%
Валидност 01.10 - 01.12
Цена на човек/ден 1106 - 1453.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери52 купени
Сместен во подножјето на Пирин планина, Хотел Риверсајд **** гр. Банско, ви овозможува да уживате 365 дена во годината на неверојатни природни предели, пријатно комбинирани со удобност и...
52 купени

Аll inclusive во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера или на база All Inclusive во Хотел Риверсајд

Купувате за 2212ден. 1106ден.
-50%
Валидност 24.09 - 31.10
Цена на човек/ден 1137.6 - 1169.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Четириѕвездниот Парк Хотел Гарденија   се наоѓа во срцето на еден од најпознатите и модерно опремени Скијачки центри во Источна Европа - Банско, кое се наоѓа во котлината меѓу три планини...
0 купени

Октомври во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Парк Хотел Гарденија, Банско

Купувате за 2275ден. 1138ден.
Валидност 30.09 - 30.10
Цена на човек/ден 1338.89 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско. Кај нас ве чекаат тишината и волшебната харизма на планината Пирин и духот на старото преродбенско Банско. Задолжително...
0 купени

Есенска приказна во Банско

Дводневен викенд пакет за двајца со појадок и вечера + СПА во хотел ****Орфеј, гр. Банско

Цена: 5356ден.
-50%
Валидност 12.08 - 30.10
Цена на човек/ден 944.84 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери169 купени
Апартхотел " Четирилистна Детелина" , кој се наоѓа во зимското одморалиште Банско, е лоциран како близу до лифтот, исто така и до центарот на стариот град со многу таверни и...
169 купени

All inclusive во Банско

Еднодневен пакет на база ALL Inclusive Light во Апартхотел Четирилисна Детелина, Банскo

Купувате за 1890ден. 945ден.
-50%
Валидност 04.10 - 20.12
Цена на човек/ден 758.4 - 1042.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Комплекс Ројал Таур с е изграден во 2008 година. Уникатната глетка која се набљудува од комплексот го прави ексклузивна атракција како преку  зима, така и во летото.Тишината и...
0 купени

Oдмор во Банско, Бугарија

Еднодневен делничен и викенд пакет со појадок и користење на СПА услуги во Комплекс Банско Ројал...

Купувате за 1517ден. 758ден.
-50%
Валидност 29.09 - 01.12
Цена на човек/ден 2354.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери10 купени
Расположен во подножјето на Пирин, Кемпински Хотел Град Арена во Банско Ве пречекува во петѕвездниот алпски СПА и велнес туристички комплекс. Се наоѓа во срцето на туристичкиот комплекс,...
10 купени

Луксузен одмор за двајца во Банско

Еднодневен делничен пакет за двајца со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Кемпински...

Купувате за 9417ден. 4708ден.
Валидност 28.07 - 30.09
Цена на човек/ден 1200.8 - 1343 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери70 купени
Во едно од најромантични и убави катчиња на Бугарија во подножјето на планината Пирин ќе ве пречека сосема новиот четириѕвезден Хотелски комплекс Зара . Хотелски комплекс Зара се наоѓа...
70 купени

Летна релаксација во Банско

Пакети со појадок, ручек и вечера + СПА и надворешен базен во хотел Зара ****, Банско

Цена: 2686ден.
-53%
Валидност 01.09 - 30.09
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери34 купени
Подарете си незаборавен одмор на Пирин планина во  Гранд Роjaл Апартмaн Комплекс и СПА. ДВОДНЕВEН ПАКЕТ: 5277 денари (86 €) - 53% = 2465 денари (40 €) Ваучерот е за...
34 купени

Септември во Банско

Дводневен СПА пакет со појадок и вечера + хидратирачка маска за лице во Гранд Ројал Апартмански...

Купувате за 5277ден. 2465ден.
-50%
Валидност 26.08 - 30.09
Цена на човек/ден 1011.2 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери30 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
30 купени

All Inclusive во Банско

Еднодневен пакет до појадок и вечера или на база All Inclusive во Хотел Марија-Антоанета...

Купувате за 2022ден. 1011ден.
Валидност 17.08 - 30.09
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери12 купени
Елегантен Лукс е комплекс за одмор со врвен квалитет и атрактивно место за љубителите на ски и летниот туризам, поради поволната локација на хотелот: само 3 минути до жичарницата и на 7...
12 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел Елегант Лукс, Банско

Цена: 1232ден.
-50%
Валидност 01.09 - 30.09
Цена на човек/ден 1311.4 - 1390.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери50 купени
Хотелски комплекс  Winslow Infinity & SPA  е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity & SPA се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето...
50 купени

All inclusive во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет на база All Inclusive + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, Банско

Купувате за 2623ден. 1311ден.
-50%
Валидност 01.09 - 30.09
Цена на човек/ден 1074.4 - 1169.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери32 купени
Хотелски комплекс  Winslow Infinity & SPA  е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity & SPA се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето...
32 купени

Септември во Банско, Бугарија

Пакети со појадок и вечера + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, Банско

Купувате за 2149ден. 1074ден.
-50%
Валидност 01.09 - 30.09
Цена на човек/ден 1390.4 - 1453.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери23 купени
Сместен во подножјето на Пирин планина, Хотел Риверсајд **** гр. Банско, ви овозможува да уживате 365 дена во годината на неверојатни природни предели, пријатно комбинирани со удобност и...
23 купени

Аll inclusive во Банско

Дводневен или тридневен пакет на база All Inclusive + користење на СПА услуги во Хотел Риверсајд

Купувате за 5814ден. 2907ден.
-50%
Валидност 04.09 - 30.09
Цена на човек/ден 1327.2 - 1390.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери22 купени
Четириѕвездниот Парк Хотел Гарденија   се наоѓа во срцето на еден од најпознатите и модерно опремени Скијачки центри во Источна Европа - Банско, кое се наоѓа во котлината меѓу три планини...
22 купени

All inclusive во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет на база All inclusive во Парк Хотел Гарденија, Банско

Купувате за 2654ден. 1327ден.
-50%
Валидност 02.09 - 26.09
Цена на човек/ден 995.4 - 1211.23 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери20 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
20 купени

Одмор во Банско на база All inclusive

Двoдневен и тридневен пакет со појадок и вечера или на база All Inclusive во Хотел...

Купувате за 3982ден. 1991ден.
Валидност 01.09 - 30.09
Цена на човек/ден 1390.4 - 1548.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери58 купени
"Каза  Карина" веќе се состои од две згради - едниот дел кој сите добро веќе го  познавате останува со апартмани, а новиот дел целосно се состои од хотелски соби. За...
58 купени

All inclusive вo Банско

Пакети на база All Inclusive + СПА во Апартмански Комплекс Каза Карина, Банско

Цена: 1390ден.
Валидност 01.09 - 30.09
Цена на човек/ден 1169.2 - 1327.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери10 купени
"Каза  Карина" веќе се состои од две згради - едниот дел кој сите добро веќе го  познавате останува со апартмани, а новиот дел целосно се состои од хотелски соби. За...
10 купени

Септември вo Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Апартмански Комплекс Каза Карина, Банско

Цена: 1169ден.
Валидност 01.07 - 30.09
Цена на човек/ден 1106 ден/ човек
Местоположба Баня
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери58 купени
Апарт ХОТЕЛ "СПА ВИТА Спрингс" е лоциран во подножјето на трите од најубавите планини во Бугарија - Пирин, Рила и Родопите. Се наоѓа меѓу светски познатото одморалиште  Банско,...
58 купени

СПА одмор во Пирин планина, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Апарт Хотел СПА Вита Спрингс -...

Цена: 1106ден.
-50%
Валидност 22.09 - 25.09
Цена на човек/ден 1421.37 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери3 купени
Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско. Кај нас ве чекаат тишината и волшебната харизма на планината Пирин и духот на старото преродбенско Банско. Задолжително...
3 купени

Одмор во Банско

Тридневен пакет за двајца со појадок, вечера, пијалоци + базен и СПА во хотел ****Орфеј, Банско

Купувате за 17058ден. 8529ден.
-50%
Валидност 19.07 - 11.09
Цена на човек/ден 758.4 - 1042.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери37 купени
Комплекс Ројал Таур с е изграден во 2008 година. Уникатната глетка која се набљудува од комплексот го прави ексклузивна атракција како преку  зима, така и во летото.Тишината и...
37 купени

Летен одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен делничен и викенд пакет со појадок и користење на СПА услуги во Комплекс Банско Ројал...

Купувате за 1517ден. 758ден.
-50%
Валидност 08.07 - 30.09
Цена на човек/ден 347.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Нема
Купени ваучери152 купени
Шопов куќа е автентична стара Банска куќа од 1930 година, реновирана и доградена во 2007 година. Се наоѓа на влезот на Банско од насока од Добриниште на главната улица "Цар...
152 купени

Летна релаксација во Банско

50% попуст на еднодневен пакет со појадок за целото лето во Шопова куќа, Банско

Купувате за 695ден. 348ден.
-50%
Валидност 28.07 - 30.09
Цена на човек/ден 1327.2 - 1264 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери29 купени
"Каза  Карина" веќе се состои од две згради - едниот дел кој сите добро веќе го  познавате останува со апартмани, а новиот дел целосно се состои од хотелски соби. За...
29 купени

All inclusive вo Банско

Пакети на база All Inclusive + СПА во Апартмански Комплекс Каза Карина, Банско

Купувате за 5309ден. 2654ден.
-50%
Валидност 01.09 - 06.09
Цена на човек/ден 1106 - 1137.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Четириѕвездниот Парк Хотел Гарденија   се наоѓа во срцето на еден од најпознатите и модерно опремени Скијачки центри во Источна Европа - Банско, кое се наоѓа во котлината меѓу три планини...
0 купени

Релаксација во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Парк Хотел Гарденија, Банско

Купувате за 2212ден. 1106ден.
-50%
Валидност 15.07 - 31.08
Цена на човек/ден 1169.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери112 купени
Подарете си незаборавен одмор на Пирин планина во  Гранд Роjaл Апартмaн Комплекс и СПА. ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: 2338 денари (38 €) - 50% = 1169 денари (19 €) Ваучерот е...
112 купени

Летна СПА релаксација во Банско

Еднодневен СПА пакет со појадок и вечера + СПА во Гранд Ројал Апартмански Комплекс

Купувате за 2338ден. 1169ден.
-50%
Валидност 01.07 - 31.08
Цена на човек/ден 805.8 - 1248.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери122 купени
Хотелски комплекс  Winslow Infinity & SPA  е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity & SPA се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето...
122 купени

All inclusive во Банско, Бугарија

Пакети со појадок, појадок и вечера или на база All Inclusive + СПА во Хотелски комплекс Winslow...

Купувате за 1612ден. 806ден.
-50%
Валидност 01.07 - 31.08
Цена на човек/ден 1295.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери248 купени
Четириѕвездниот  комплекс " Банско Спа & Холидејс " е изграден по критериумите на водечките хотелски стандарди. Еден од најафирмираните хотели во градот Банско. Хотелот се...
248 купени

All inclusive во Банско

50% попуст на еднодневен делничен пакет на база All Inclusive во Банско Спа & Холидејс****

Купувате за 2591ден. 1296ден.
-50%
Валидност 06.07 - 31.08
Цена на човек/ден 1390.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери35 купени
Сместен во подножјето на Пирин планина, Хотел Риверсајд **** гр. Банско, ви овозможува да уживате 365 дена во годината на неверојатни природни предели, пријатно комбинирани со удобност и...
35 купени

All inclusive во Банско

Еднодневен пакет на база All Inclusive + користење на СПА услуги во Хотел Риверсајд

Купувате за 2781ден. 1390ден.
-50%
Валидност 01.07 - 31.08
Цена на човек/ден 1422 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери97 купени
Четириѕвездниот  комплекс " Банско Спа & Холидејс " е изграден по критериумите на водечките хотелски стандарди. Еден од најафирмираните хотели во градот Банско. Хотелот се...
97 купени

All inclusive во Банско

50% попуст на еднодневен пакет на база All Inclusive во Банско Спа & Холидејс****

Купувате за 2844ден. 1422ден.
-50%
Валидност 01.08 - 31.08
Цена на човек/ден 1137.6 - 1169.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери10 купени
Четириѕвездниот Парк Хотел Гарденија   се наоѓа во срцето на еден од најпознатите и модерно опремени Скијачки центри во Источна Европа - Банско, кое се наоѓа во котлината меѓу три планини...
10 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Парк Хотел Гарденија, Банско

Купувате за 2275ден. 1138ден.
-50%
Валидност 28.06 - 30.09
Цена на човек/ден 1011.2 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери74 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
74 купени

Одмор во Банско на база All inclusive

Еднодневен пакет до појадок и вечера или на база All Inclusive во Хотел Марија-Антоанета...

Купувате за 2022ден. 1011ден.
-50%
Валидност 15.08 - 01.09
Цена на човек/ден 1008.04 - 1167.62 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери51 купени
Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско. Кај нас ве чекаат тишината и волшебната харизма на планината Пирин и духот на старото преродбенско Банско. Задолжително...
51 купени

Специjални цени за Август во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Орфеј****, Банско

Купувате за 2016ден. 1008ден.
-50%
Валидност 02.09 - 26.09
Цена на човек/ден 979.6 - 1216.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери30 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
30 купени

Одмор во Банско на база All inclusive

Двoдневен и тридневен пакет со појадок и вечера или на база All Inclusive во Хотел...

Купувате за 3982ден. 1991ден.
-50%
Валидност 25.07 - 31.08
Цена на човек/ден 695.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел Надежда Ви  нуди модерни простории за сместување во центарот на Банско , на 200 метри од плоштадот. Располага со велнес објекти кои варираат  од хидромасажна када до сауна и...
0 купени

Одмор во Банско

50% попуст на еднодневен пакет со појадок + џакузи, сауна и парна бања во Хотел Надежда, Банско

Купувате за 1390ден. 695ден.
-50%
Валидност 31.08 - 26.09
Цена на човек/ден 1390.4 - 1453.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Сместен во подножјето на Пирин планина, Хотел Риверсајд **** гр. Банско, ви овозможува да уживате 365 дена во годината на неверојатни природни предели, пријатно комбинирани со удобност и...
0 купени

Аll inclusive во Банско

Еднодневен пакет на база All Inclusive + користење на СПА услуги во Хотел Риверсајд

Купувате за 2781ден. 1390ден.
-50%
Валидност 06.07 - 31.08
Цена на човек/ден 1200.8 - 1453.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Сместен во подножјето на Пирин планина, Хотел Риверсајд **** гр. Банско, ви овозможува да уживате 365 дена во годината на неверојатни природни предели, пријатно комбинирани со удобност и...
0 купени

Одмор и релаксација во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел Риверсајд

Купувате за 2402ден. 1201ден.
-50%
Валидност 16.06 - 15.09
Цена на човек/ден 944.84 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери518 купени
Апартхотел " Четирилистна Детелина" , кој се наоѓа во зимското одморалиште Банско, е лоциран како близу до лифтот, исто така и до центарот на стариот град со многу таверни и...
518 купени

All inclusive во Банско

Еднодневен пакет на база ALL Inclusive Light во Апартхотел Четирилисна Детелина, Банскo

Купувате за 1890ден. 945ден.
-50%
Валидност 23.07 - 31.08
Цена на човек/ден 1169.2 - 1390.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери127 купени
Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско. Кај нас ве чекаат тишината и волшебната харизма на планината Пирин и духот на старото преродбенско Банско. Задолжително...
127 купени

Летна релаксација во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера или на база All inclusive light во Хотел Орфеј****, Банско

Купувате за 2338ден. 1169ден.
-50%
Валидност 01.07 - 04.09
Цена на човек/ден 1106 - 1248.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери1 купени
Хотел "Елегант" е лоциран на тивко и мирно место во гр. Банско, но истовремено е блиску до жичарницата (10 минути пешачење), како и сосема близу до туристичкиот и трговски центар во...
1 купени

Летен одмор во Банско

Дводневен, тридневен или петдневен пакет за двајца во Хотел Елегант*** Банско, Р. Бугарија

Купувате за 4993ден. 2496ден.
-50%
Валидност 01.07 - 31.08
Цена на човек/ден 900.6 - 979.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Елица е целогодишен семеен хотел три ѕвездички лоциран во подножјето на прекрасната Пирин планина, во едно од најпознатите зимски одморалишта - Банско. Хотелот се наоѓа во центарот на...
0 купени

Летна релаксација во Банско

Еднодневен делничен пакет за целото лето со појадок и вечера во семеен хотел Елица***, Банско

Купувате за 1801ден. 901ден.
-50%
Валидност 01.08 - 06.08
Цена на човек/ден 1011.2 - 1200.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери46 купени
Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско. Кај нас ве чекаат тишината и волшебната харизма на планината Пирин и духот на старото преродбенско Банско. Задолжително...
46 купени

Last minute одмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера или на база All inclusive light во Хотел Орфеј****, Банско

Купувате за 2022ден. 1011ден.
Валидност 12.07 - 10.09
Цена на човек/ден 1169.2 - 1264 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери36 купени
Во едно од најромантични и убави катчиња на Бугарија во подножјето на планината Пирин ќе ве пречека сосема новиот четириѕвезден Хотелски комплекс Зара . Хотелски комплекс Зара се наоѓа...
36 купени

Летна релаксација во Банско

Пакети со појадок, ручек и вечера + СПА и надворешен базен во хотел Зара ****, Банско

Цена: 2528ден.
-50%
Валидност 01.07 - 31.07
Цена на човек/ден 1327.2 - 1390.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери30 купени
Четириѕвездниот Парк Хотел Гарденија   се наоѓа во срцето на еден од најпознатите и модерно опремени Скијачки центри во Источна Европа - Банско, кое се наоѓа во котлината меѓу три планини...
30 купени

All Inclusive во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет на база All Inclusive + користење на СПА услуги во Парк Хотел Гарденија, Банско

Купувате за 2654ден. 1327ден.
-50%
Валидност 17.06 - 30.07
Цена на човек/ден 1106 - 1200.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери10 купени
"Каза  Карина" веќе се состои од две згради - едниот дел кој сите добро веќе го  познавате останува со апартмани, а новатиот дел целосно се состои од хотелски соби. За...
10 купени

Јуни на Пирин планина вo Банско

Еднодневен пакет со појадок, попладневна ужина и вечера + СПА во Апартмански Комплекс Каза...

Купувате за 2212ден. 1106ден.
-50%
Валидност 14.06 - 31.07
Цена на човек/ден 821.6 - 1200.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери72 купени
Апартхотел Saint George Palace е нов луксузен комплекс во планинскиот град Банско во Бугарија. Комплексот нуди стилски и комфорни апартмани и студиа, завршени согласно меѓународните стандарди...
72 купени

Летен одмор во Банско

50% попуст на еднодневни пакети со појадок или појадок и вечера во Апартхотел Saint George...

Купувате за 1643ден. 822ден.
-50%
Валидност 07.07 - 31.07
Цена на човек/ден 679.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери2 купени
Секој човек сонува за незаборавен одмор. И ние  во апартхотел "Аспен" ќе ви го обезбедиме со удобност, комфор и добра услуга. Хотелот е лоциран спроти станицата на помалку...
2 купени

Oдмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок + користење на СПА услуги во Апартхотел Аспен, Банско - Бугарија

Купувате за 1359ден. 679ден.
-50%
Валидност 22.06 - 31.08
Цена на човек/ден 1200.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери88 купени
Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско. Кај нас ве чекаат тишината и волшебната харизма на планината Пирин и духот на старото преродбенско Банско. Задолжително...
88 купени

Летна релаксација во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Орфеј****, Банско

Купувате за 2402ден. 1201ден.
-50%
Валидност 13.07 - 22.07
Цена на човек/ден 1011.2 - 1200.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери16 купени
Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско. Кај нас ве чекаат тишината и волшебната харизма на планината Пирин и духот на старото преродбенско Банско. Задолжително...
16 купени

Летна релаксација во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера или на база All inclusive light во Хотел Орфеј****, Банско

Купувате за 2022ден. 1011ден.
-50%
Валидност 13.06 - 18.07
Цена на човек/ден 1564.2 - 1722.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери9 купени
Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско. Кај нас ве чекаат тишината и волшебната харизма на планината Пирин и духот на старото преродбенско Банско. Задолжително...
9 купени

Летна релаксација во Банско на база All inclusive

Еднодневен делничен или викенд пакет на база All inclusive + СПА во Хотел Орфеј****, Банско

Купувате за 6257ден. 3128ден.
-50%
Валидност 25.06 - 31.07
Цена на човек/ден 726.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери4 купени
Секој човек сонува за незаборавен одмор. И ние  во апартхотел "Аспен" ќе ви го обезбедиме со удобност, комфор и добра услуга. Хотелот е лоциран спроти станицата на помалку...
4 купени

Oдмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок + користење на СПА услуги во Апартхотел Аспен, Банско - Бугарија

Купувате за 1454ден. 727ден.
-50%
Валидност 03.06 - 01.09
Цена на човек/ден 1200.8 - 1453.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери4 купени
Сместен во подножјето на Пирин планина, Хотел Риверсајд **** гр. Банско, ви овозможува да уживате 365 дена во годината на неверојатни природни предели, пријатно комбинирани со удобност и...
4 купени

Одмор и релаксација во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел Риверсајд

Купувате за 2402ден. 1201ден.
-50%
Валидност 03.06 - 01.09
Цена на човек/ден 1390.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери12 купени
Сместен во подножјето на Пирин планина, Хотел Риверсајд **** гр. Банско, ви овозможува да уживате 365 дена во годината на неверојатни природни предели, пријатно комбинирани со удобност и...
12 купени

All inclusive во Банско

Еднодневен пакет на база All Inclusive + користење на СПА услуги во Хотел Риверсајд

Купувате за 2781ден. 1390ден.
-50%
Валидност 27.05 - 04.08
Цена на човек/ден 2306.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери65 купени
Расположен во подножјето на Пирин, Кемпински Хотел Град Арена во Банско Ве пречекува во петѕвездниот алпски СПА и велнес туристички комплекс. Се наоѓа во срцето на туристичкиот комплекс,...
65 купени

Одмор за двајца во Банско

Дводневен делничен пакет за двајца со појадок, една вечера + користење на СПА услуги во Кемпински...

Купувате за 18454ден. 9227ден.
-50%
Валидност 01.06 - 30.09
Цена на човек/ден 347.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Нема
Купени ваучери4 купени
Шопов куќа е автентична стара Банска куќа од 1930 година, реновирана и доградена во 2007 година. Се наоѓа на влезот на Банско од насока од Добриниште на главната улица "Цар...
4 купени

Летна релаксација во Банско

50% попуст на еднодневен пакет за целото лето во Шопова куќа, Банско

Купувате за 695ден. 348ден.
-50%
Валидност 09.05 - 30.09
Цена на човек/ден 1011.2 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери12 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
12 купени

Одмор во Банско на база All inclusive

Еднодневен пакет до појадок и вечера или на база All Inclusive во Хотел Марија-Антоанета...

Купувате за 2022ден. 1011ден.
-50%
Валидност 10.06 - 15.09
Цена на човек/ден 790 - 979.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Елица е целогодишен семеен хотел три ѕвездички лоциран во подножјето на прекрасната Пирин планина, во едно од најпознатите зимски одморалишта - Банско. Хотелот се наоѓа во центарот на...
0 купени

Летна релаксација во Банско

Еднодневен пакет за целото лето со појадок и вечера во семеен хотел Елица***, Банско

Купувате за 1580ден. 790ден.
-50%
Валидност 01.07 - 02.09
Цена на човек/ден 1137.6 - 1390.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Лоциран на највисоката точка на градот, St. John Hill Hotel нуди панорамски поглед кон Банско, Пирин, Рила и Родопите. Покрај тоа, местоположбата на хотелот во подножјето на Пирин планина,...
0 купени

Летен одмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во хотел St.John Hill, Банско

Купувате за 2275ден. 1138ден.
-50%
Валидност 09.05 - 30.06
Цена на човек/ден 1248.2 - 1327.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Green Wood & Spa се наоѓа само на 6 километри. од Банско, на 3 км. од Разлог и на 2 километри од Катарино. Хотелот располага со сопствен превоз за трансфери до скијачките патеки на...
0 купени

Викенд за двајца во Банско

Еднодневен пакет за двајца во Банско + користење на СПА услуги во Хотел Green Wood & Spa, Банско

Купувате за 4993ден. 2496ден.
-50%
Валидност 15.06 - 30.06
Цена на човек/ден 916.4 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Разлог
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери10 купени
Комплексот Пирин Голф се наоѓа во прекрасната Разлошкa котловина. Лоциран  е на 10 км. од Разлог и на 15 км. од Банско. "Пирин Голф" е привлечен комплекс сместен во падините...
10 купени

Last minute одмор на Пирин планина

Еднодневен пакет со појадок и вечера или на база All Insclusive Light во Комплекс Пирин Голф -...

Купувате за 1833ден. 916ден.
-50%
Валидност 03.05 - 01.07
Цена на човек/ден 632 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери16 купени
Секој човек сонува за незаборавен одмор. И ние  во апартхотел "Аспен" ќе ви го обезбедиме со удобност, комфор и добра услуга. Хотелот е лоциран спроти станицата на помалку...
16 купени

Oдмор во Банско

Еднодневен пакет за двајца со појадок + користење на СПА услуги во Апартхотел Аспен, Банско -...

Купувате за 2528ден. 1264ден.
-50%
Валидност 11.05 - 30.06
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери26 купени
"Каза  Карина" веќе се состои од две згради - едниот дел кој сите добро веќе го  познавате останува со апартмани, а новатиот дел целосно се состои од хотелски соби. За...
26 купени

All inclusive вo Банско за само 20 €

Еднодневен пакет на база All inclusive во Апартмански Комплекс Каза Карина, Банско

Купувате за 2465ден. 1232ден.
-50%
Валидност 01.06 - 30.06
Цена на човек/ден 1106 - 1169.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери28 купени
"Каза  Карина" веќе се состои од две згради - едниот дел кој сите добро веќе го  познавате останува со апартмани, а новатиот дел целосно се состои од хотелски соби. За...
28 купени

Јуни на Пирин планина вo Банско

Еднодневен пакет со појадок, попладневна ужина и вечера + СПА во Апартмански Комплекс Каза...

Купувате за 2212ден. 1106ден.
-50%
Валидност 22.04 - 20.06
Цена на човек/ден 1390.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери112 купени
Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско. Кај нас ве чекаат тишината и волшебната харизма на планината Пирин и духот на старото преродбенско Банско. Задолжително...
112 купени

Летна релаксација во Банско на база All inclusive

Еднодневен пакет на база All inclusive light + СПА во Хотел Орфеј****, Банско

Купувате за 2781ден. 1390ден.
-50%
Валидност 10.05 - 30.06
Цена на човек/ден 944.84 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери34 купени
Апартхотел " Четирилистна Детелина" , кој се наоѓа во зимското одморалиште Банско, е лоциран како близу до лифтот, исто така и до центарот на стариот град со многу таверни и...
34 купени

All inclusive во Банско

Еднодневен пакет на база ALL Inclusive Light во Апартхотел Четирилисна Детелина, Банскo

Купувате за 1890ден. 945ден.
-50%
Валидност 26.04 - 30.06
Цена на човек/ден 916.4 - 1106 ден/ човек
Местоположба Баня
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери34 купени
Апарт ХОТЕЛ "СПА ВИТА Спрингс" е лоциран во подножјето на трите од најубавите планини во Бугарија - Пирин, Рила и Родопите. Се наоѓа меѓу светски познатото одморалиште  Банско,...
34 купени

СПА одмор во Пирин планина, Бугарија

Еднодневен делничен и викенд пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Апарт Хотел...

Купувате за 1833ден. 916ден.
-50%
Валидност 01.07 - 31.08
Цена на човек/ден 805.8 - 1248.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотелски комплекс  Winslow Infinity & SPA  е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity & SPA се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето...
0 купени

Летен одмор во Банско, Бугарија

Пакети со појадок, ручек и вечера или на база All Inclusive light + СПА во Хотелски комплекс...

Купувате за 1612ден. 806ден.
-50%
Валидност 03.06 - 01.09
Цена на човек/ден 1200.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Сместен во подножјето на Пирин планина, Хотел Риверсајд **** гр. Банско, ви овозможува да уживате 365 дена во годината на неверојатни природни предели, пријатно комбинирани со удобност и...
0 купени

Одмор и релаксација во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел Риверсајд

Купувате за 2402ден. 1201ден.
-50%
Валидност 14.05 - 30.09
Цена на човек/ден 379.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Шопов куќа е автентична стара Банска куќа од 1930 година, реновирана и доградена во 2007 година. Се наоѓа на влезот на Банско од насока од Добриниште на главната улица "Цар...
0 купени

Летна релаксација во Банско

50% попуст на еднодневен пакет за целото лето во Шопова куќа, Банско

Купувате за 758ден. 379ден.
-50%
Валидност 02.05 - 31.05
Цена на човек/ден 1106 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери42 купени
"Каза  Карина" веќе се состои од две згради - едниот дел кој сите добро веќе го  познавате останува со апартмани, а новатиот дел целосно се состои од хотелски соби. За...
42 купени

Мај на Пирин планина вo Банско

Еднодневен пакет со појадок, попладневна ужина и вечера во Апартмански Комплекс Каза Карина, Банско

Купувате за 2212ден. 1106ден.
-50%
Валидност 18.05 - 26.05
Цена на човек/ден 1327.2 - 1358.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери8 купени
Четириѕвездниот Парк Хотел Гарденија   се наоѓа во срцето на еден од најпознатите и модерно опремени Скијачки центри во Источна Европа - Банско, кое се наоѓа во котлината меѓу три планини...
8 купени

24 мај во Банско, Бугарија

Дводневен и тридневен пакет на база Аll Inclusive во Парк Хотел Гарденија, Банско

Купувате за 5309ден. 2654ден.
-50%
Валидност 29.04 - 24.05
Цена на човек/ден 1185 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери13 купени
Секој човек сонува за незаборавен одмор. И ние  во апартхотел "Аспен" ќе ви го обезбедиме со удобност, комфор и добра услуга. Хотелот е лоциран спроти станицата на помалку...
13 купени

Првомајски и Велигденски празници во Банско

Еднодневен пакет за двајца со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Апартхотел Аспен,...

Купувате за 4740ден. 2370ден.
-50%
Валидност 05.05 - 24.05
Цена на човек/ден 1453.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери10 купени
Сместен во подножјето на Пирин планина, Хотел Риверсајд **** гр. Банско, ви овозможува да уживате 365 дена во годината на неверојатни природни предели, пријатно комбинирани со удобност и...
10 купени

Мај во Банско на база All inclusive

Еднодневен пакет на база All inclusive + користење на СПА услуги во Хотел Риверсајд

Купувате за 2907ден. 1454ден.
-50%
Валидност 15.03 - 30.05
Цена на човек/ден 790 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери8 купени
Хотел Бојанова Куќа е еден од првите хотели кои почнале со работа во туристичкиот бизнис во Банско. Постојано подобруван во текот на годините, во 2008 год. хотелот го достига својот конечен...
8 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера во семеен хотел Бојанова Куќа, Банско

Купувате за 1580ден. 790ден.
-50%
Валидност 25.04 - 10.05
Цена на човек/ден 932.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери3 купени
Хотел "Елегант" е лоциран на тивко и мирно место во гр. Банско, но истовремено е блиску до жичарницата (10 минути пешачење), како и сосема близу до туристичкиот и трговски центар во...
3 купени

Првомајски и Велигденски празници во Банско

Дводневен пакет за двајца со појадок во Хотел Елегант*** Банско, Р. Бугарија

Купувате за 7458ден. 3729ден.
-50%
Валидност 01.04 - 30.06
Цена на човек/ден 916.4 - 1390.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери30 купени
Четириѕвездниот Парк Хотел Гарденија   се наоѓа во срцето на еден од најпознатите и модерно опремени Скијачки центри во Источна Европа - Банско, кое се наоѓа во котлината меѓу три планини...
30 купени

All Inclusive во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок, со појадок и вечера или на база All Inclusive + користење на СПА...

Купувате за 1833ден. 916ден.
-50%
Валидност 06.05 - 08.05
Цена на човек/ден 1358.8 - 1422 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери54 купени
Четириѕвездниот Парк Хотел Гарденија   се наоѓа во срцето на еден од најпознатите и модерно опремени Скијачки центри во Источна Европа - Банско, кое се наоѓа во котлината меѓу три планини...
54 купени

Ѓурѓовден во Банско на база All Inclusive

Еднодневен пакет на база All Inclusive + користење на СПА услуги во Парк Хотел Гарденија, Банско

Купувате за 2718ден. 1359ден.
-50%
Валидност 03.05 - 08.05
Цена на човек/ден 1264 - 1580 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери40 купени
Свети Георги Ски и Спа е хотел со четири ѕвездички во Банско, се наоѓа на тивко и мирно место во квартал Глазне, само неколку минути пеш од почетната станица на Гондолата. Хотелот работи...
40 купени

Ѓурѓовден во Банско

Еднодневен пакет на со појадок и вечера или база All inclusive + СПА во Хотел Свети Георги Ски и...

Купувате за 2528ден. 1264ден.
-50%
Валидност 01.04 - 09.05
Цена на човек/ден 2133 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Подарете си незаборавен одмор на Пирин планина во  Гранд Роjaл Апартмaн Комплекс и СПА. ДВОДНЕВEН ПАКЕТ: 8532 денари (138 €) - 50% = 4266 денари (69 €) Ваучерот е...
0 купени

СПА релаксација во Банско, Бугарија

Дводневен СПА пакет со појадок и вечера + 1 масажа во Гранд Ројал Апартмански Комплекс

Купувате за 8532ден. 4266ден.
-50%
Валидност 28.04 - 08.05
Цена на човек/ден 1358.8 - 1564.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
0 купени

Пролетен одмор во Банско, Бугарија

Дводневен или тридневен пакет со појадок и вечера или на база All Inclusive во Хотел...

Купувате за 5435ден. 2718ден.
-50%
Валидност 28.04 - 02.05
Цена на човек/ден 1548.4 - 1643.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери26 купени
Сместен во подножјето на Пирин планина, Хотел Риверсајд **** гр. Банско, ви овозможува да уживате 365 дена во годината на неверојатни природни предели, пријатно комбинирани со удобност и...
26 купени

Велигден во Банско на база All inclusive

Тридневен и четиридневен пакет на база All inclusive + користење на СПА услуги во Хотел Риверсајд

Купувате за 9290ден. 4645ден.
-50%
Валидност 29.04 - 02.05
Цена на човек/ден 1896 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери6 купени
Свети Георги Ски и Спа е хотел со четири ѕвездички во Банско, се наоѓа на тивко и мирно место во квартал Глазне, само неколку минути пеш од почетната станица на Гондолата. Хотелот работи...
6 купени

Велигден во Банско на база All inclusive

Еднодневен пакет на база All inclusive + СПА во Хотел Свети Георги Ски и Спа, Банско

Купувате за 3792ден. 1896ден.
-50%
Валидност 29.04 - 02.05
Цена на човек/ден 1443.17 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотелски комплекс  Winslow Infinity & SPA  е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity & SPA се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето...
0 купени

Велигден во Банско, Бугарија

Тридневен пакет со појадок, ручек и вечера + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA,...

Купувате за 8658ден. 4329ден.
-50%
Валидност 29.04 - 03.05
Цена на човек/ден 2096.03 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери2 купени
Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско. Кај нас ве чекаат тишината и волшебната харизма на планината Пирин и духот на старото преродбенско Банско. Задолжително...
2 купени

Велигден во Банско на база All inclusive

Тридневен пакет на база All inclusive + дегустација на вино и СПА во Хотел Орфеј****, Банско

Купувате за 12577ден. 6288ден.
-50%
Валидност 29.04 - 02.05
Цена на човек/ден 1042.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Бојанова Куќа е еден од првите хотели кои почнале со работа во туристичкиот бизнис во Банско. Постојано подобруван во текот на годините, во 2008 год. хотелот го достига својот конечен...
0 купени

Велигден во Банско

Тридневен празничен пакет со појадок и вечера + празничен Велигденски ручек во семеен хотел...

Купувате за 6257ден. 3128ден.
-50%
Валидност 29.04 - 02.05
Цена на човек/ден 1074.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери18 купени
Хотел Каса Флоримонт е триѕвезден  хотел со четириѕвездна  удобност и функционалност. Тука ќе ги откриете  удобноста и топлината, од кои имате потреба за релаксирачки одмор во...
18 купени

Велигден во Банско

Дводневен, тридневен и четиридневен пакет со појадок и вечера во Хотел Каса Флоримонт***, Банско...

Купувате за 4298ден. 2149ден.
-50%
Валидност 28.04 - 02.05
Цена на човек/ден 1643.2 - 1529.44 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери16 купени
Подарете си незаборавен одмор на Пирин планина во  Гранд Роjaл Апартмaн Комплекс и СПА. ТРИДНЕВEН ПАКЕТ: 9859 денари (160 €) - 50% = 4930 денари (80 €) Ваучерот е...
16 купени

Велигден во Банско, Бугарија

Празнични пакети со појадок, вечера и празничен Велигденски ручек + СПА во Гранд Ројал Апартман...

Купувате за 9859ден. 4930ден.
-50%
Валидност 18.03 - 28.04
Цена на човек/ден 944.84 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери62 купени
Апартхотел " Четирилистна Детелина" , кој се наоѓа во зимското одморалиште Банско, е лоциран како близу до лифтот, исто така и до центарот на стариот град со многу таверни и...
62 купени

ALL Inclusive во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет на база ALL Inclusive Light во Апартхотел Четирилисна Детелина, Банскo

Купувате за 1890ден. 945ден.
-50%
Валидност 29.04 - 30.06
Цена на човек/ден 1008.04 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери4 купени
Апартхотел " Четирилистна Детелина" , кој се наоѓа во зимското одморалиште Банско, е лоциран како близу до лифтот, исто така и до центарот на стариот град со многу таверни и...
4 купени

All inclusive во Банско

Еднодневен пакет на база ALL Inclusive Light во Апартхотел Четирилисна Детелина, Банскo

Купувате за 2016ден. 1008ден.
-50%
Валидност 19.03 - 28.04
Цена на човек/ден 1106 ден/ човек
Местоположба Баня
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери8 купени
Апарт ХОТЕЛ "СПА ВИТА Спрингс" е лоциран во подножјето на трите од најубавите планини во Бугарија - Пирин, Рила и Родопите. Се наоѓа меѓу светски познатото одморалиште  Банско,...
8 купени

СПА одмор во Пирин планина, Бугарија

50% попуст на еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Апарт Хотел СПА...

Купувате за 2212ден. 1106ден.
-50%
Валидност 05.04 - 01.06
Цена на човек/ден 884.8 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Елегантен Лукс е комплекс за одмор со врвен квалитет и атрактивно место за љубителите на ски и летниот туризам, поради поволната локација на хотелот: само 3 минути до жичарницата и на 7...
0 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет без исхрана или со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Елегант Лукс,...

Купувате за 1770ден. 885ден.
-50%
Валидност 05.04 - 28.04
Цена на човек/ден 1453.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
0 купени

Oдмор во Банско на база All inclusive

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Марија-Антоанета Резиденс, Банско

Купувате за 2907ден. 1454ден.
-50%
Валидност 05.04 - 28.04
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
0 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Марија-Антоанета Резиденс, Банско

Купувате за 2465ден. 1232ден.
-50%
Валидност 10.04 - 31.05
Цена на човек/ден 1453.6 - 1580 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери4 купени
"Каза  Карина" веќе се состои од две згради - едниот дел кој сите добро веќе го  познавате останува со апартмани, а новатиот дел целосно се состои од хотелски соби. За...
4 купени

All inclusive вo Банско, Бугарија

Еднодневен пакет на база All inclusive во Апартмански Комплекс Каза Карина, Банско

Купувате за 2907ден. 1454ден.
-50%
Валидност 28.04 - 08.05
Цена на човек/ден 1738 - 1769.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери8 купени
"Каза  Карина" веќе се состои од две згради - едниот дел кој сите добро веќе го  познавате останува со апартмани, а новатиот дел целосно се состои од хотелски соби. За...
8 купени

Велигден вo Банско на база All inclusive

Тридневен и четиридневен пакет на база All inclusive во Апартмански Комплекс Каза Карина, Банско

Купувате за 10428ден. 5214ден.
-50%
Валидност 07.03 - 28.04
Цена на човек/ден 1358.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери6 купени
Четириѕвездниот  комплекс " Банско Спа & Холидејс " е изграден по критериумите на водечките хотелски стандарди. Еден од најафирмираните хотели во градот Банско. Хотелот се...
6 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Банско Спа & Холидејс****

Купувате за 2718ден. 1359ден.
-50%
Валидност 13.03 - 24.04
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери27 купени
Хотелски комплекс  Winslow Infinity & SPA  е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity & SPA се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето...
27 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, Банско

Купувате за 2465ден. 1232ден.
-50%
Валидност 25.03 - 28.04
Цена на човек/ден 1232.4 - 1148.03 ден/ човек
Местоположба Баня
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери16 купени
Хотелски Комплекс "АСПА ВИЛА" се наоѓа во с. Бања – реномирано место  за  балнеотерапија, лоцирано во централниот дел на Разлошката котлина, сместено  меѓу...
16 купени

СПА одмор на Пирин планина

Пакети со појадок, вечера и СПА третман + користење на минерален базен во Хотелски Комплекс Аспа...

Купувате за 4930ден. 2465ден.
-50%
Валидност 16.03 - 28.04
Цена на човек/ден 774.2 - 1074.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Каса Флоримонт е триѕвезден  хотел со четириѕвездна  удобност и функционалност. Тука ќе ги откриете  удобноста и топлината, од кои имате потреба за релаксирачки одмор во...
0 купени

Одмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел Каса...

Купувате за 1548ден. 774ден.
-50%
Валидност 15.03 - 25.04
Цена на човек/ден 1461.5 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери10 купени
Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско. Кај нас ве чекаат тишината и волшебната харизма на планината Пирин и духот на старото преродбенско Банско. Задолжително...
10 купени

Викенд за двајца во Банско, Бугарија

Дводневен викенд пакет за двајца со појадок и вечера + ароматична када и СПА во Хотел Орфеј****,...

Купувате за 11692ден. 5846ден.
-50%
Валидност 09.03 - 28.04
Цена на човек/ден 1106 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Комплекс Ројал Таурс е изграден во 2008 година. Уникатната глетка која се набљудува од комплексот го прави ексклузивна атракција како преку  зима, така и во летото.Тишината и спокојството...
0 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и користење на СПА услуги во Комплекс Банско Ројал Таурс

Купувате за 2212ден. 1106ден.
-50%
Валидност 21.03 - 28.04
Цена на човек/ден 1011.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Лоциран на највисоката точка на градот, St. John Hill Hotel нуди панорамски поглед кон Банско, Пирин, Рила и Родопите. Покрај тоа, местоположбата на хотелот во подножјето на Пирин планина,...
0 купени

Одмор во Банско на Пирин планина

Еднодневен пакет со појадок + користење на СПА услуги во хотел St.John Hill, Банско

Купувате за 2022ден. 1011ден.
-50%
Валидност 21.03 - 28.04
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел "Скабрин" Банско е со категорија 3 ѕвезди и отвора  во  декември 2006 г. Хотелот е лоциран во срцето на стариот град на Банско. Се  наоѓа на 2 минути ...
0 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок или појадок и вечера во Хотел Скабрин, Банско

Купувате за 1580ден. 790ден.
-50%
Валидност 22.03 - 28.04
Цена на човек/ден 474 - 853.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Елена е лоциран на тивко и мирно место во Банско. Овде ќе најдете удобност, комфор и спокојство за релаксирачки одмор. Располагаме со двокреветни, трокреветни соби и апартмани....
0 купени

Одмор во Банско

50% попуст на еднодневни пакети за двајца со појадок или појадок и вечера во Хотел Елена, Банско

Купувате за 1896ден. 948ден.
-50%
Валидност 28.04 - 03.05
Цена на човек/ден 1548.4 - 1706.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотелски комплекс  Winslow Infinity & SPA  е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity & SPA се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето...
0 купени

Велигден во Банско, Бугарија

Дводневен или тридневен пакет со појадок и вечера + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity...

Купувате за 6826ден. 3413ден.
-50%
Валидност 07.03 - 09.04
Цена на човек/ден 1580 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери40 купени
Свети Георги Ски и Спа е хотел со четири ѕвезди во Банско, се наоѓа на тивко и мирно место во квартал Глазне, само неколку минути пеш од почетната станица на Гондолата. Хотелот работи преку...
40 купени

All Inclusive во Банско

Еднодневен пакет на база All Inclusive + користење на СПА услуги во Хотел St.George Ski & SPA...

Купувате за 3160ден. 1580ден.
-50%
Валидност 28.03 - 10.04
Цена на човек/ден 1738 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Апартхотел Saint George Palace е нов луксузен комплекс во планинскиот град Банско во Бугарија. Комплексот нуди стилски и комфорни апартмани и студиа, завршени согласно меѓународните стандарди...
0 купени

Април во Банско Бугарија

Еднодневен пакет за двајца со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Апартхотел Saint...

Купувате за 6952ден. 3476ден.
-50%
Валидност 16.03 - 10.04
Цена на човек/ден 948 - 1406.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери11 купени
Сместен во подножјето на Пирин планина, Хотел Риверсајд **** гр. Банско, ви овозможува да уживате 365 дена во годината на неверојатни природни предели, пријатно комбинирани со удобност и...
11 купени

Одмор и релаксација во Банско

Еднодневен пакет со појдок или со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел Риверсајд

Купувате за 1896ден. 948ден.
-50%
Валидност 01.04 - 10.04
Цена на човек/ден 1959.2 - 2022.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
"Каза  Карина" веќе се состои од две згради - едниот дел кој сите добро веќе го  познавате останува со апартмани, а новатиот дел целосно се состои од хотелски соби. За...
0 купени

All inclusive вo Април во Банско, Бугарија

Тридневни, четиридневни и петдневни пакети на база All inclusive во Апартмански Комплекс Каза...

Купувате за 12134ден. 6067ден.
-50%
Валидност 01.04 - 10.04
Цена на човек/ден 1548.4 - 1611.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
"Каза  Карина" веќе се состои од две згради - едниот дел кој сите добро веќе го  познавате останува со апартмани, а новатиот дел целосно се состои од хотелски соби. За...
0 купени

Април вo Банско, Бугарија

Тридневни, четиридневни и петдневни пакет со појадок, попладневна ужина и вечера во Апартмански...

Купувате за 9670ден. 4835ден.
-50%
Валидност 23.02 - 10.05
Цена на човек/ден 1453.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери2 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
2 купени

Oдмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Марија-Антоанета Резиденс, Банско

Купувате за 2907ден. 1454ден.
-50%
Валидност 23.02 - 10.05
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
0 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Марија-Антоанета Резиденс, Банско

Купувате за 2465ден. 1232ден.