Хотели Банско - Бугарија

-50% Хотели Банско - Попуст на сите ВИП Понуди и хотели во Банско.

-50%
Валидност 22.05 - 30.06
Цена на човек/ден 1327.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери98 купени
Четириѕвездниот  комплекс " Банско Спа & Холидејс " е изграден по критериумите на водечките хотелски стандарди. Еден од најафирмираните хотели во градот Банско. Хотелот се...
98 купени

All inclusive во Банско

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Банско Спа & Холидејс****

Купувате за 2654ден. 1327ден.
Валидност 01.06 - 30.06
Цена на човек/ден 1000.77 - 1248.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери4 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
4 купени

All Inclusive во Банско

Дводневен или тридневен пакет со појадок и вечера или на база All Inclusive во Хотел...

Цена: 2022ден.
-50%
Валидност 08.05 - 30.06
Цена на човек/ден 1137.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери8 купени
Сместен во подножјето на Пирин планина, Хотел Риверсајд **** гр. Банско, ви овозможува да уживате 365 дена во годината на неверојатни природни предели, пријатно комбинирани со удобност и...
8 купени

Релаксација во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Риверсајд Банско

Купувате за 2275ден. 1138ден.
Валидност 17.05 - 30.06
Цена на човек/ден 1248.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери1 купени
Елегантен Лукс е комплекс за одмор со врвен квалитет и атрактивно место за љубителите на ски и летниот туризам, поради поволната локација на хотелот: само 3 минути до жичарницата и на 7...
1 купени

Одмор за двајца во Банско

Еднодневен пакет за двајца со појадок и вечера + користење на велнес центар во Хотел Елегант...

Цена: 2496ден.
Валидност 23.05 - 09.09
Цена на човек/ден 1106 - 1358.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
0 купени

All Inclusive во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера или на база All Inclusive во Хотел Марија-Антоанета...

Цена: 1106ден.
Валидност 26.05 - 30.06
Цена на човек/ден 900.6 - 1106 ден/ човек
Местоположба Баня
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери4 купени
Апарт ХОТЕЛ "СПА ВИТА Спрингс" е лоциран во подножјето на трите од најубавите планини во Бугарија - Пирин, Рила и Родопите. Се наоѓа меѓу светски познатото одморалиште  Банско,...
4 купени

СПА одмор во Пирин планина, Бугарија

Пакети со појадок или со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Апарт Хотел СПА Вита...

Цена: 901ден.
Валидност 17.03 - 30.06
Цена на човек/ден 884.8 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери26 купени
Четириѕвездниот Парк Хотел Гарденија   се наоѓа во срцето на еден од најпознатите и модерно опремени Скијачки центри во Источна Европа - Банско, кое се наоѓа во котлината меѓу три планини...
26 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + СПА во Парк Хотел Гарденија, Банско

Цена: 885ден.
Валидност 20.06 - 31.08
Цена на човек/ден 758.4 - 916.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Комплекс Ројал Таур с е изграден во 2008 година. Уникатната глетка која се набљудува од комплексот го прави ексклузивна атракција како преку  зима, така и во летото.Тишината и...
0 купени

Oдмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет во Комплекс Банско Ројал Таурс

Цена: 758ден.
Валидност 17.04 - 30.06
Цена на човек/ден 1390.4 - 1548.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери4 купени
"Каза  Карина" веќе се состои од две згради - едниот дел кој сите добро веќе го  познавате останува со апартмани, а новиот дел целосно се состои од хотелски соби. За...
4 купени

Одмор вo Банско

Еднодневен пакет со појадок, попладневна ужина и вечера + СПА во Апартмански Комплекс Каза...

Цена: 1390ден.
Валидност 17.04 - 30.06
Цена на човек/ден 1548.4 - 1706.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери31 купени
"Каза  Карина" веќе се состои од две згради - едниот дел кој сите добро веќе го  познавате останува со апартмани, а новиот дел целосно се состои од хотелски соби. За...
31 купени

All inclusive вo Банско

Еднодневен пакет на база All inclusive + СПА во Апартмански Комплекс Каза Карина, Банско

Цена: 1548ден.
-50%
Валидност 27.04 - 30.06
Цена на човек/ден 726.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери18 купени
Секој човек сонува за незаборавен одмор. И ние  во апартхотел "Аспен" ќе ви го обезбедиме со удобност, комфор и добра услуга. Хотелот е лоциран спроти станицата на помалку...
18 купени

Jуни во Банско

Еднодневен пакет со појадок + користење на СПА услуги во Апартхотел Аспен, Банско - Бугарија

Купувате за 1454ден. 727ден.
-50%
Валидност 08.05 - 30.06
Цена на човек/ден 1453.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Сместен во подножјето на Пирин планина, Хотел Риверсајд **** гр. Банско, ви овозможува да уживате 365 дена во годината на неверојатни природни предели, пријатно комбинирани со удобност и...
0 купени

All Inclusive во Банско Бугарија

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Риверсајд Банско

Купувате за 2907ден. 1454ден.
Валидност 17.05 - 30.06
Цена на човек/ден 1177.1 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Елегантен Лукс е комплекс за одмор со врвен квалитет и атрактивно место за љубителите на ски и летниот туризам, поради поволната локација на хотелот: само 3 минути до жичарницата и на 7...
0 купени

СПА одмор за двајца во Банско

Дводневен пакет за двајца со појадок + две делумни масажи во Хотел Елегант Лукс, Банско

Цена: 4708ден.
Валидност 01.06 - 30.06
Цена на човек/ден 1260.84 - 1355.64 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери25 купени
Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско. Кај нас ве чекаат тишината и волшебната харизма на планината Пирин и духот на старото преродбенско Банско. Задолжително...
25 купени

Одмор во Банско Бугарија

Еднодневен делничен или викенд пакет со појадок, ручек и вечера + СПА во Хотел Орфеј****, Банско

Цена: 1261ден.
Валидност 26.05 - 02.07
Цена на човек/ден 1295.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Сместен во подножјето на Пирин планина Хотел "Мараја", Банско е едно неповторливo место за рекреација и забава што ќе го предаде на секој посетител спокојството, слободата и...
0 купени

Викенд во Банско

Еднодневен пакет на со појадок и вечера + СПА во Хотел Мараја, Банско

Цена: 1296ден.
Валидност 22.05 - 02.07
Цена на човек/ден 1576.84 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери6 купени
Во едно од најромантични и убави катчиња на Бугарија во подножјето на планината Пирин ќе ве пречека сосема новиот четириѕвезден Хотелски комплекс Зара . Хотелски комплекс Зара се наоѓа...
6 купени

All inclusive во Банско Бугариjа

Еднодневен пакет на база All inclusive + СПА во хотел Зара ****, Банско

Цена: 1577ден.
Валидност 16.06 - 31.08
Цена на човек/ден 1106 - 1390.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотелски комплекс  Winslow Infinity  е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето на планината....
0 купени

All inclusive во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера, со појадок, ручек и вечера или на база All inclusive + СПА...

Цена: 1106ден.
Валидност 26.04 - 31.05
Цена на човек/ден 1260.84 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери28 купени
Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско. Кај нас ве чекаат тишината и волшебната харизма на планината Пирин и духот на старото преродбенско Банско. Задолжително...
28 купени

Одмор во Банско Бугарија

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера + СПА во Хотел Орфеј****, Банско

Цена: 1261ден.
Валидност 17.04 - 31.05
Цена на човек/ден 726.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Комплекс Ројал Таур с е изграден во 2008 година. Уникатната глетка која се набљудува од комплексот го прави ексклузивна атракција како преку  зима, така и во летото.Тишината и...
0 купени

Oдмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет во Комплекс Банско Ројал Таурс

Цена: 727ден.
Валидност 19.05 - 28.05
Цена на човек/ден 1137.6 - 1200.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Четириѕвездниот Парк Хотел Гарденија   се наоѓа во срцето на еден од најпознатите и модерно опремени Скијачки центри во Источна Европа - Банско, кое се наоѓа во котлината меѓу три планини...
0 купени

Викенд во Банско, Бугарија

Дводневен викенд пакет со појадок и вечера + СПА во Парк Хотел Гарденија, Банско

Цена: 2275ден.
-50%
Валидност 23.05 - 15.09
Цена на човек/ден 948 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Апартхотел " Четирилистна Детелина" , кој се наоѓа во зимското одморалиште Банско, е лоциран како близу до лифтот, исто така и до центарот на стариот град со многу таверни и...
0 купени

All inclusive во Банско

Еднодневен пакет на база ALL Inclusive Light во Апартхотел Четирилисна Детелина, Банскo

Купувате за 1896ден. 948ден.
-50%
Валидност 17.04 - 31.05
Цена на човек/ден 948 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери35 купени
Апартхотел " Четирилистна Детелина" , кој се наоѓа во зимското одморалиште Банско, е лоциран како близу до лифтот, исто така и до центарот на стариот град со многу таверни и...
35 купени

All inclusive во Банско

Еднодневен пакет на база ALL Inclusive Light во Апартхотел Четирилисна Детелина, Банскo

Купувате за 1896ден. 948ден.
Валидност 17.04 - 09.09
Цена на човек/ден 1106 - 1358.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери14 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
14 купени

All Inclusive во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера или на база All Inclusive во Хотел Марија-Антоанета...

Цена: 1106ден.
Валидност 05.05 - 28.05
Цена на човек/ден 1295.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Сместен во подножјето на Пирин планина Хотел "Мараја", Банско е едно неповторливo место за рекреација и забава што ќе го предаде на секој посетител спокојството, слободата и...
0 купени

Викенд во Банско

Еднодневен пакет на со појадок и вечера + СПА во Хотел Мараја, Банско

Цена: 1296ден.
Валидност 28.03 - 30.06
Цена на човек/ден 1576.84 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери56 купени
Во едно од најромантични и убави катчиња на Бугарија во подножјето на планината Пирин ќе ве пречека сосема новиот четириѕвезден Хотелски комплекс Зара . Хотелски комплекс Зара се наоѓа...
56 купени

All inclusive во Банско Бугариjа

Еднодневен пакет на база All inclusive + СПА во хотел Зара ****, Банско

Цена: 1577ден.
-50%
Валидност 01.04 - 10.05
Цена на човек/ден 944.84 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери18 купени
Хотел Каса Флоримонт е двоѕвезден  хотел со висока удобност и функционалност. Овде  ќе ги откриете  удобноста и топлината, од кои имате потреба за релаксирачки одмор во...
18 купени

Релаксација во Банско Бугарија

Еднодневен пакет со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Хотел Каса Флоримонт***, Банско...

Купувате за 1890ден. 945ден.
Валидност 05.05 - 08.05
Цена на човек/ден 1106 - 1200.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери2 купени
Четириѕвездниот Парк Хотел Гарденија   се наоѓа во срцето на еден од најпознатите и модерно опремени Скијачки центри во Источна Европа - Банско, кое се наоѓа во котлината меѓу три планини...
2 купени

Ѓурѓовден во Банско, Бугарија

Дводневен или тридневен пакет со појадок и вечера + СПА во Парк Хотел Гарденија, Банско

Цена: 2275ден.
Валидност 28.04 - 08.05
Цена на човек/ден 2717.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Регнум Банско Apart Хотел § СПА е лоциран во непосредна близина на зоната за скијање, на 400 метри од жичарницата  и на 900 метри од центарот на градот, во самото подножје на...
0 купени

Први мај во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Регнум Банско Апарт Хотел СПА*****

Цена: 2718ден.
-50%
Валидност 01.03 - 07.05
Цена на човек/ден 1706.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери82 купени
Четириѕвездниот  комплекс " Банско Спа & Холидејс " е изграден по критериумите на водечките хотелски стандарди. Еден од најафирмираните хотели во градот Банско. Хотелот се...
82 купени

All inclusive во Банско

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Банско Спа & Холидејс****

Купувате за 3413ден. 1706ден.
Валидност 07.03 - 30.04
Цена на човек/ден 1295.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери50 купени
Сместен во подножјето на Пирин планина Хотел "Мараја", Банско е едно неповторливo место за рекреација и забава што ќе го предаде на секој посетител спокојството, слободата и...
50 купени

All inclusive во Банско

Еднодневен пакет на база All Inclusive + СПА во Хотел Мараја, Банско

Цена: 1296ден.
Валидност 02.05 - 30.09
Цена на човек/ден 1106 - 1738 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Свети Георги Ски и Спа е хотел со четири ѕвездички во Банско, се наоѓа на тивко и мирно место во квартал Глазне, само неколку минути пеш од почетната станица на Гондолата. Хотелот работи...
0 купени

Пролет и лето во Банско

Еднодневен пакет со појадок, со појадок и вечера или на база All inclusive + користење на СПА...

Цена: 1106ден.
Валидност 28.04 - 08.05
Цена на човек/ден 1738 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери26 купени
Свети Георги Ски и Спа е хотел со четири ѕвездички во Банско, се наоѓа на тивко и мирно место во квартал Глазне, само неколку минути пеш од почетната станица на Гондолата. Хотелот работи...
26 купени

Први мај во Банско

Еднодневен пакет на база All inclusive + користење на СПА услуги во Хотел St.George Ski & SPA...

Цена: 1738ден.
Валидност 01.04 - 30.04
Цена на човек/ден 1578.42 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери7 купени
Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско. Кај нас ве чекаат тишината и волшебната харизма на планината Пирин и духот на старото преродбенско Банско. Задолжително...
7 купени

Викенд релаксација во Банско

Дводневен викенд пакет со појадок и вечера во Хотел Орфеј****, Банско

Цена: 3157ден.
-50%
Валидност 01.04 - 30.04
Цена на човек/ден 1422 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери4 купени
Сместен во подножјето на Пирин планина, Хотел Риверсајд **** гр. Банско, ви овозможува да уживате 365 дена во годината на неверојатни природни предели, пријатно комбинирани со удобност и...
4 купени

Април во Банско Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Риверсајд Банско

Купувате за 2844ден. 1422ден.
Валидност 20.03 - 30.04
Цена на човек/ден 900.6 - 1245.04 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери29 купени
Mountain Dream ХОТЕЛ И СПА е лоциран во подножјето на Пирин, на 15 мин. од центарот на Банско и нуди идеални услови за културен и СПА туризам. ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 901 денар...
29 купени

Одмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + СПА во Хотел Mountain Dream, Банско

Цена: 901ден.
Валидност 12.03 - 30.04
Цена на човек/ден 1264 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери42 купени
Свети Георги Ски и Спа е хотел со четири ѕвездички во Банско, се наоѓа на тивко и мирно место во квартал Глазне, само неколку минути пеш од почетната станица на Гондолата. Хотелот работи...
42 купени

Aприл во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел St.George Ski & SPA...

Цена: 1264ден.
Валидност 17.03 - 30.04
Цена на човек/ден 1106 - 1516.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Лоциран на највисоката точка на градот, St. John Hill Hotel нуди панорамски поглед кон Банско, Пирин, Рила и Родопите. Покрај тоа, местоположбата на хотелот во подножјето на Пирин планина,...
0 купени

Одмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + користење на СПА услуги во хотел St.John...

Цена: 1106ден.
Валидност 28.04 - 08.05
Цена на човек/ден 1896 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери6 купени
Свети Георги Ски и Спа е хотел со четири ѕвездички во Банско, се наоѓа на тивко и мирно место во квартал Глазне, само неколку минути пеш од почетната станица на Гондолата. Хотелот работи...
6 купени

Први мај во Банско

Еднодневен пакет на база All inclusive + користење на СПА услуги во Хотел St.George Ski & SPA...

Цена: 1896ден.
Валидност 12.03 - 30.04
Цена на човек/ден 1137.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери1 купени
Секој човек сонува за незаборавен одмор. И ние  во апартхотел "Аспен" ќе ви го обезбедиме со удобност, комфор и добра услуга. Хотелот е лоциран спроти станицата на помалку...
1 купени

Одмор во Банско

Еднодневен пакет за двајца со појадок + користење на СПА услуги во Апартхотел Аспен, Банско -...

Цена: 2275ден.
Валидност 01.05 - 30.09
Цена на човек/ден 1106 - 1264 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери8 купени
Свети Георги Ски и Спа е хотел со четири ѕвездички во Банско, се наоѓа на тивко и мирно место во квартал Глазне, само неколку минути пеш од почетната станица на Гондолата. Хотелот работи...
8 купени

Одмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел St.George...

Цена: 1106ден.
Валидност 28.04 - 08.05
Цена на човек/ден 1580 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Свети Георги Ски и Спа е хотел со четири ѕвездички во Банско, се наоѓа на тивко и мирно место во квартал Глазне, само неколку минути пеш од почетната станица на Гондолата. Хотелот работи...
0 купени

Први мај во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел St.George Ski & SPA...

Цена: 1580ден.
Валидност 14.04 - 18.04
Цена на човек/ден 1406.2 - 1564.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери4 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
4 купени

Велигден на база All inclusive во Банско

Дводневен или тридневен пакет со појадок и вечера или на база All Inclusive во Хотел...

Цена: 2812ден.
Валидност 13.04 - 18.04
Цена на човек/ден 1548.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери12 купени
Четириѕвездниот Парк Хотел Гарденија   се наоѓа во срцето на еден од најпознатите и модерно опремени Скијачки центри во Источна Европа - Банско, кое се наоѓа во котлината меѓу три планини...
12 купени

Велигден во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Парк Хотел Гарденија, Банско

Цена: 1548ден.
Валидност 14.04 - 17.04
Цена на човек/ден 1422 - 1501 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери9 купени
Хотелски комплекс  Winslow Infinity е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето на планината. Хотелскиот...
9 купени

Велигден во Банско, Бугарија

Дводневен или тридневен пакет со појадок и вечера + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity,...

Цена: 3002ден.
Валидност 13.04 - 17.04
Цена на човек/ден 1580 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери18 купени
Свети Георги Ски и Спа е хотел со четири ѕвездички во Банско, се наоѓа на тивко и мирно место во квартал Глазне, само неколку минути пеш од почетната станица на Гондолата. Хотелот работи...
18 купени

Велигден во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел St.George Ski & SPA...

Цена: 1580ден.
-0%
Валидност 01.03 - 16.04
Цена на човек/ден 790 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери48 купени
Комплекс Ројал Таур с е изграден во 2008 година. Уникатната глетка која се набљудува од комплексот го прави ексклузивна атракција како преку  зима, така и во летото.Тишината и...
48 купени

Oдмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок + користење на СПА услуги во Комплекс Банско Ројал Таурс

Купувате за 790ден. 790ден.
Валидност 01.04 - 30.04
Цена на човек/ден 1738 - 1864.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери14 купени
"Каза  Карина" веќе се состои од две згради - едниот дел кој сите добро веќе го  познавате останува со апартмани, а новиот дел целосно се состои од хотелски соби. За...
14 купени

All inclusive вo Банско

Еднодневен пакет на база All inclusive + СПА во Апартмански Комплекс Каза Карина, Банско

Цена: 1738ден.
Валидност 13.04 - 18.04
Цена на човек/ден 2412.03 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Регнум Банско Apart Хотел § СПА е лоциран во непосредна близина на зоната за скијање, на 400 метри од жичарницата  и на 900 метри од центарот на градот Банско , во самото подножје...
0 купени

Велигден во Банско

Еднодневен пакет со појадок и празничен Велигденски ручек + СПА во Регнум Банско Апарт Хотел...

Цена: 7236ден.
Валидност 27.03 - 13.04
Цена на човек/ден 2907.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Регнум Банско Apart Хотел § СПА е лоциран во непосредна близина на зоната за скијање, на 400 метри од жичарницата  и на 900 метри од центарот на градот, во самото подножје на...
0 купени

Одмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Регнум Банско Апарт Хотел СПА*****

Цена: 2907ден.
Валидност 06.03 - 10.04
Цена на човек/ден 1248.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери6 купени
Подарете си незаборавен одмор на Пирин планина во  Гранд Роjaл Апартмaн Комплекс и СПА. ДВОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 2496 денари (40 €) Ваучерот е за едно лице и вклучува:...
6 купени

Одмор во Банско

Дводневен пакет со појадок + СПА и fish масажа во Гранд Ројал Апартмански Комплекс

Цена: 2496ден.
Валидност 06.03 - 13.04
Цена на човек/ден 1453.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери6 купени
Хотелски комплекс  Winslow Infinity  е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето на планината....
6 купени

Релаксација во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity, Банско

Цена: 1454ден.
Валидност 07.03 - 15.04
Цена на човек/ден 1082.3 - 787.47 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Хотел Белмонт е нов  апартмански хотел, нуди 74 луксузни апартмани и студиа. Студиата располагаат со дневна со спална и кујна, бања со туш кабина, фен и тераса. Апартманите со една...
0 купени

Одмор во Банско

Дводневен и седумдневен пакет во апартман во Хотел Белмонт, Банско

Цена: 4329ден.
Валидност 01.04 - 13.04
Цена на човек/ден 1548.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
"Каза  Карина" веќе се состои од две згради - едниот дел кој сите добро веќе го  познавате останува со апартмани, а новиот дел целосно се состои од хотелски соби. За...
0 купени

Одмор вo Банско

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера + СПА во Апартмански Комплекс Каза Карина, Банско

Цена: 1548ден.
Валидност 14.03 - 13.04
Цена на човек/ден 1327.2 - 1548.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери12 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
12 купени

All Inclusive во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера или на база All Inclusive во Хотел Марија-Антоанета...

Цена: 1327ден.
-50%
Валидност 05.03 - 30.04
Цена на човек/ден 916.4 - 1074.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери12 купени
Апартхотел " Четирилистна Детелина" , кој се наоѓа во зимското одморалиште Банско, е лоциран како близу до лифтот, исто така и до центарот на стариот град со многу таверни и...
12 купени

All inclusive во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера или на база ALL Inclusive Light во Апартхотел Четирилисна...

Купувате за 1833ден. 916ден.
Валидност 14.04 - 17.04
Цена на човек/ден 1769.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотелски комплекс  Winslow Infinity е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето на планината. Хотелскиот...
0 купени

Велигден во Банско, Бугарија

Дводневен или тридневен пакет со појадок и вечера + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity,...

Цена: 3539ден.
Валидност 13.04 - 18.04
Цена на човек/ден 2137.11 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско. Кај нас ве чекаат тишината и волшебната харизма на планината Пирин и духот на старото преродбенско Банско. Задолжително...
0 купени

Велигден на база All Inclusive во Банско

Тридневен пакет на база All inclusive + празнична Велигденска вечера со фолклорна програма +...

Цена: 6412ден.
-50%
Валидност 06.12 - 30.03
Цена на човек/ден 1074.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери332 купени
Хотел Каса Флоримонт е двоѕвезден  хотел со висока удобност и функционалност. Овде  ќе ги откриете  удобноста и топлината, од кои имате потреба за релаксирачки одмор во...
332 купени

Зимување во Банско

Еднодневен пакет со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Хотел Каса Флоримонт***, Банско...

Купувате за 2149ден. 1074ден.
Валидност 14.04 - 18.04
Цена на човек/ден 1569.26 - 1780.03 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
0 купени

Велигден на база All inclusive во Банско

Триодневен пакет со појадок и вечера или на база All Inclusive во Хотел Марија-Антоанета...

Цена: 4708ден.
Валидност 21.03 - 31.03
Цена на човек/ден 944.84 - 1042.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел "The Secret Hotel" се наоѓа во подножјето на Пирин планина на 200 м. oд жичарата на Чалин Валог, која ве качува до следната попатна станица. Пред хотелот има забавен парк и...
0 купени

All Inclisve во Банско

Еднодневен пакет на база All Inclisve Light во The Secret Hotel, Банско

Цена: 945ден.
-50%
Валидност 03.01 - 30.03
Цена на човек/ден 1674.8 - 1651.1 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери27 купени
Хотел Каса Флоримонт е триѕвезден  хотел со четириѕвездна  удобност и функционалност. Тука ќе ги откриете  удобноста и топлината, од кои имате потреба за релаксирачки одмор во...
27 купени

Зимување во Банско

Тридневен и четиридневен пакет со појадок, вечера и лифт карта за ски зона Добриниште + користење...

Купувате за 10049ден. 5024ден.
Валидност 07.02 - 31.03
Цена на човек/ден 916.4 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Баня
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери26 купени
Апарт ХОТЕЛ "СПА ВИТА Спрингс" е лоциран во подножјето на трите од најубавите планини во Бугарија - Пирин, Рила и Родопите. Се наоѓа меѓу светски познатото одморалиште  Банско,...
26 купени

СПА одмор во Пирин планина, Бугарија

Пакети со појадок или со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Апарт Хотел СПА Вита...

Цена: 916ден.
Валидност 14.04 - 17.04
Цена на човек/ден 1864.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери15 купени
Четириѕвездниот  комплекс " Банско Спа & Холидејс " е изграден по критериумите на водечките хотелски стандарди. Еден од најафирмираните хотели во градот Банско. Хотелот се...
15 купени

Велигден на база All inclusive во Банско

Тридневен пакет на база All Inclusive во Банско Спа & Холидејс****

Цена: 5593ден.
-50%
Валидност 26.05 - 29.06
Цена на човек/ден 2464.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Расположен во подножјето на Пирин, Кемпински Хотел Град Арена во Банско Ве пречекува во петѕвездниот алпски СПА и велнес туристички комплекс. Се наоѓа во срцето на туристичкиот комплекс,...
0 купени

Луксузен одмор за двајца во Банско

Дводневен делничен пакет за двајца со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Кемпински...

Купувате за 19718ден. 9859ден.
Валидност 05.03 - 31.03
Цена на човек/ден 1769.6 - 2180.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери18 купени
Хотел Green Wood & Spa се наоѓа само на 6 километри. од Банско, на 3 км. од Разлог и на 2 километри од Катарино. Хотелот располага со сопствен превоз за трансфери до скијачките патеки на...
18 купени

Релаксација во Банско

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера + СПА во Хотел Green Wood & Spa, Банско

Цена: 1770ден.
Валидност 05.03 - 31.03
Цена на човек/ден 1422 - 1611.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери2 купени
Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско. Кај нас ве чекаат тишината и волшебната харизма на планината Пирин и духот на старото преродбенско Банско. Задолжително...
2 купени

Март во Банско

Еднодневен делничен пакет со појадок, ручек и вечера или на база All Inclusive Light во Хотел...

Цена: 1422ден.
Валидност 01.03 - 31.03
Цена на човек/ден 2812.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Регнум Банско Apart Хотел § СПА е лоциран во непосредна близина на зоната за скијање, на 400 метри од жичарницата  и на 900 метри од центарот на градот, во самото подножје на...
0 купени

Одмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок + СПА во Регнум Банско Апарт Хотел СПА*****

Цена: 2812ден.
Валидност 14.04 - 17.04
Цена на човек/ден 1580 - 1674.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери6 купени
Комплекс Ројал Таур с е изграден во 2008 година. Уникатната глетка која се набљудува од комплексот го прави ексклузивна атракција како преку  зима, така и во летото.Тишината и...
6 купени

Велигден во Банско, Бугарија

Еднодневен или тридневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Комплекс Банско...

Цена: 1675ден.
-50%
Валидност 05.01 - 30.03
Цена на човек/ден 1422 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери37 купени
Хотел "Елегант" е лоциран на тивко и мирно место во гр. Банско, но истовремено е блиску до жичарницата (10 минути пешачење), како и сосема близу до туристичкиот и трговски центар во...
37 купени

Одмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера за двајца во Хотел Елегант*** Банско, Р. Бугарија

Купувате за 5688ден. 2844ден.
-50%
Валидност 09.01 - 31.03
Цена на човек/ден 2096.03 - 2046.1 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери12 купени
Сместен во подножјето на Пирин планина, Хотел Риверсајд **** гр. Банско, ви овозможува да уживате 365 дена во годината на неверојатни природни предели, пријатно комбинирани со удобност и...
12 купени

Зимски одмор и релаксација во Банско

Тридневен и четиридневен пакет со појадок, вечера и лифт карта за ски зона Добриниште + користење...

Купувате за 12577ден. 6288ден.
Валидност 10.01 - 31.03
Цена на човек/ден 1564.2 - 1674.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери8 купени
Сместен во подножјето на Пирин планина, Хотел Риверсајд **** гр. Банско, ви овозможува да уживате 365 дена во годината на неверојатни природни предели, пријатно комбинирани со удобност и...
8 купени

Oдмор и релаксација во Банско

Еднодневен делничен и викенд пакет со појадок и вечера во Хотел Риверсајд

Цена: 1564ден.
Валидност 10.02 - 30.03
Цена на човек/ден 1042.8 - 1200.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Френдс *** се наоѓа во прекрасниот планински град Банско во Бугарија. Хотелот располага со 41 модерни и стилски опремени соби со спална и два дополнителни кревети, 4 апартмани со две...
0 купени

Зимски одмор во Банско

Еднодневен делничен или викенд пакет со појадок, вечера и СПА во Хотел Френдс***, Банско

Цена: 1043ден.
Валидност 13.04 - 17.04
Цена на човек/ден 2421.51 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско. Кај нас ве чекаат тишината и волшебната харизма на планината Пирин и духот на старото преродбенско Банско. Задолжително...
0 купени

Велигден на база All Inclusive во Банско

Тридневен пакет на база All inclusive + празнична Велигденска вечера со фолклорна програма +...

Цена: 7265ден.
Валидност 10.02 - 30.03
Цена на човек/ден 1643.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери11 купени
Хотел Френдс *** се наоѓа во прекрасниот планински град Банско во Бугарија. Хотелот располага со 41 модерни и стилски опремени соби со спална и два дополнителни кревети, 4 апартмани со две...
11 купени

Зимски одмор во Банско

Тридневен и четиридневен пакет со појадок, вечера, СПА + лифт карта за ски зона Добриниште во...

Цена: 4930ден.
Валидност 13.04 - 17.04
Цена на човек/ден 1807.52 - 2064.43 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Подарете си незаборавен одмор на Пирин планина во  Гранд Роjaл Апартмaн Комплекс и СПА. ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 12387 денари (201 €) Вип Ваучерот е за две лица и...
0 купени

Велигден во Банско

Пакети со појадок и вечера + празничен Велигденски ручек СПА и во Гранд Ројал Апартмански Комплекс

Цена: 12387ден.
Валидност 18.02 - 31.03
Цена на човек/ден 900.6 - 1245.04 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери108 купени
Mountain Dream ХОТЕЛ И СПА е лоциран во подножјето на Пирин, на 15 мин. од центарот на Банско и нуди идеални услови за културен и СПА туризам. ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 901 денар...
108 купени

Зимски одмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + СПА во Хотел Mountain Dream, Банско

Цена: 901ден.
Валидност 08.02 - 31.03
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери62 купени
Почувствувајте ја магијата на најдоброто скијачко одморалиште во Бугарија! Пространи соби, топол пречек, удобност и релаксација Ве чекаат во Хотел Шато Вапцаров ! Ако уживате во скијањето,...
62 купени

Зимување во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + внатрешен базен во Хотел Шато Вапцаров

Цена: 1232ден.
Валидност 09.02 - 30.03
Цена на човек/ден 1474.77 - 1485.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Комплекс Ројал Таур с е изграден во 2008 година. Уникатната глетка која се набљудува од комплексот го прави ексклузивна атракција како преку  зима, така и во летото.Тишината и...
0 купени

Зимување во Банско, Бугарија

Тридневен и четиридневен пакет со појадок + лифт карта за ски зона Добриниште во Комплекс Банско...

Цена: 4424ден.
Валидност 22.02 - 31.03
Цена на човек/ден 944.84 - 1042.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери14 купени
Хотел "The Secret Hotel" се наоѓа во подножјето на Пирин планина на 200 м. oд жичарата на Чалин Валог, која ве качува до следната попатна станица. Пред хотелот има забавен парк и...
14 купени

All Inclisve во Банско

Еднодневен пакет на база All Inclisve Light во The Secret Hotel, Банско

Цена: 945ден.
Валидност 07.03 - 31.03
Цена на човек/ден 1264 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Елегантен Лукс е комплекс за одмор со врвен квалитет и атрактивно место за љубителите на ски и летниот туризам, поради поволната локација на хотелот: само 3 минути до жичарницата и на 7...
0 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок + користење на СПА услуги во Хотел Елегант Лукс, Банско

Цена: 1264ден.
Валидност 05.01 - 30.03
Цена на човек/ден 1042.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Комплекс "Пирин Плејс" се наоѓа веднаш наспроти  почетна станица на жичарницата во Банско. Прекрасниот поглед кој се открива од комплексот го прави ексклузивна атракција како...
0 купени

Зимски одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера во таверна Френдс во студио или апартман во Комплекс Пирин...

Цена: 1043ден.
Валидност 07.03 - 15.04
Цена на човек/ден 1082.3 - 500.86 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Гранд Монтана е комплекс од висока класа, кој се состои од 50 апартмани со една и две спални и студиа. Сe наоѓа во најпрестижниот дел на Банско и е оддалечен само 4 минути пешачење од...
0 купени

Одмор во Банско Бугарија

Дводневен и седумдневен пакет во апартман со една или две спални во Комплекс Гранд Монтана, Банско

Цена: 4329ден.
Валидност 05.01 - 30.03
Цена на човек/ден 1643.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Комплекс "Пирин Плејс" се наоѓа веднаш наспроти  почетна станица на жичарницата во Банско . Прекрасниот поглед кој се открива од комплексот го прави ексклузивна атракција како...
0 купени

Зимување во Банско, Бугарија

Тридневен и четиридневен пакет со појадок и вечера во таверна Френдс во студио или апартман +...

Цена: 4930ден.
Валидност 25.01 - 31.03
Цена на човек/ден 1327.2 - 1801.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери4 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
4 купени

All Inclusive во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера или на база All Inclusive во Хотел Марија-Антоанета...

Цена: 1327ден.
-50%
Валидност 14.12 - 15.03
Цена на човек/ден 1327.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери4 купени
Кадева куќа Пажоко се наоѓа на 100 метри од идеалниот  центар на Банско, во непосредна близина на црквата и стариот дел. Опремувањето на куќата комбинира модерен дизајн и стариот локален...
4 купени

Зимување во Банско на Пирин планина

Тридневен и четиридневен пакет со појадок, вечера и лифт карта за ски зона Добриниште во Кадева...

Купувате за 7963ден. 3982ден.
-50%
Валидност 04.01 - 30.03
Цена на човек/ден 884.8 - 1106 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел "Скабрин" Банско е со категорија 3 ѕвезди и отвора  во  декември 2006 г. Хотелот е лоциран во срцето на стариот град на Банско. Се  наоѓа на 2 минути ...
0 купени

Зимски одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок или појадок и вечера во Хотел Скабрин, Банско

Купувате за 1770ден. 885ден.
Валидност 14.07 - 17.04
Цена на човек/ден 1674.8 - 1572.1 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Комплекс Ројал Таур с е изграден во 2008 година. Уникатната глетка која се набљудува од комплексот го прави ексклузивна атракција како преку  зима, така и во летото.Тишината и...
0 купени

Велигден во Банско, Бугарија

Еднодневен или четиридневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Комплекс...

Цена: 1675ден.
-50%
Валидност 01.12 - 15.03
Цена на човек/ден 726.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери48 купени
Кадева куќа Пажоко се наоѓа на 100 метри од идеалниот  центар на Банско, во непосредна близина на црквата и стариот дел. Опремувањето на куќата комбинира модерен дизајн и стариот локален...
48 купени

Одмор во Банско на Пирин планина

Еднодневен пакет со домашно приготвени појадок и вечера во Кадева Куќа Пажоко, Банско - Бугарија

Купувате за 1454ден. 727ден.
Валидност 20.12 - 01.04
Цена на човек/ден 1548.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери105 купени
Секој човек сонува за незаборавен одмор. И ние  во апартхотел "Аспен" ќе ви го обезбедиме со удобност, комфор и добра услуга. Хотелот е лоциран спроти станицата на помалку...
105 купени

Зимски одмор во Банско

Еднодневен пакет за двајца со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Апартхотел Аспен,...

Цена: 3097ден.
Валидност 12.03 - 30.04
Цена на човек/ден 1295.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Секој човек сонува за незаборавен одмор. И ние  во апартхотел "Аспен" ќе ви го обезбедиме со удобност, комфор и добра услуга. Хотелот е лоциран спроти станицата на помалку...
0 купени

Одмор во Банско

Еднодневен пакет за двајца со појадок + користење на СПА услуги во Апартхотел Аспен, Банско -...

Цена: 2591ден.
Валидност 01.02 - 10.03
Цена на човек/ден 1437.8 - 2014.5 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери6 купени
Лоциран на највисоката точка на градот, St. John Hill Hotel нуди панорамски поглед кон Банско, Пирин, Рила и Родопите. Покрај тоа, местоположбата на хотелот во подножјето на Пирин планина,...
6 купени

Зимување во Банско

Еднодневен делничен или викенд пакет со појадок или со појадок и вечера + користење на СПА услуги...

Цена: 1438ден.
Валидност 27.02 - 13.04
Цена на човек/ден 1580 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери56 купени
Свети Георги Ски и Спа е хотел со четири ѕвездички во Банско, се наоѓа на тивко и мирно место во квартал Глазне, само неколку минути пеш од почетната станица на Гондолата. Хотелот работи...
56 купени

Март и април во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел St.George Ski & SPA...

Цена: 1580ден.
Валидност 16.02 - 15.03
Цена на човек/ден 1058.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел "Софија" *** е изграден во типичната архитектура на старите куќи во Банско. Комплетно реновиран, хотел "Софија" ви нуди прекраснс комбинација на ретро стил и...
0 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок + користење на СПА услуги во Хотел Софија***, Банско

Цена: 1059ден.
Валидност 13.04 - 17.04
Цена на човек/ден 1896 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Свети Георги Ски и Спа е хотел со четири ѕвездички во Банско, се наоѓа на тивко и мирно место во квартал Глазне, само неколку минути пеш од почетната станица на Гондолата. Хотелот работи...
0 купени

Велигден во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел St.George Ski & SPA...

Цена: 1896ден.
Валидност 01.02 - 30.04
Цена на човек/ден 1232.4 - 1358.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери73 купени
Сместен во подножјето на Пирин планина Хотел "Мараја", Банско е едно неповторливo место за рекреација и забава што ќе го предаде на секој посетител спокојството, слободата и...
73 купени

All inclusive зимување во Банско

Еднодневен делничен или викенд пакет на база All Inclusive + СПА во Хотел Мараја, Банско

Цена: 1232ден.
Валидност 08.01 - 31.03
Цена на човек/ден 1927.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери4 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
4 купени

Зимување во Банско

Тридневен или четиридневен делничен пакет со појадок и вечера + лифт карта за ски зона Добриниште...

Цена: 5783ден.
-50%
Валидност 13.01 - 31.03
Цена на човек/ден 1864.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери11 купени
Хотелски комплекс  Winslow Infinity е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето на планината. Хотелскиот...
11 купени

Викенд во Банско, Бугарија

Дводневен викенд пакет со појадок и вечера + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity, Банско

Купувате за 7458ден. 3729ден.
-50%
Валидност 13.01 - 31.03
Цена на човек/ден 1564.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотелски комплекс  Winslow Infinity  е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето на планината....
0 купени

Релаксација во Банско, Бугарија

Четиридневен делничен пакет со појадок и вечера + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity, Банско

Купувате за 12514ден. 6257ден.
Валидност 07.02 - 31.03
Цена на човек/ден 1706.4 ден/ човек
Местоположба Баня
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери1 купени
Апарт ХОТЕЛ "СПА ВИТА Спрингс" е лоциран во подножјето на трите од најубавите планини во Бугарија - Пирин, Рила и Родопите. Се наоѓа меѓу светски познатото одморалиште  Банско,...
1 купени

Зимски СПА одмор во Пирин планина, Бугарија

Тридневен и четиридневен пакет со појадок, вечера и лифт карта за ски зона Добриниште во Апарт...

Цена: 5119ден.
Валидност 15.12 - 05.03
Цена на човек/ден 1106 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери120 купени
Апарт - Хотел "Адеона Ски & Спа" е божествено место за обични луѓе, коешто ви нуди прекрасни услови за одмор и wellnes рекреација  во секое време од годината. Хотелот ви...
120 купени

Одмор за двајца во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел Адеона Ски & Спа, Банско

Цена: 2212ден.
Валидност 19.02 - 09.03
Цена на човек/ден 1769.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
"Каза  Карина" веќе се состои од две згради - едниот дел кој сите добро веќе го  познавате останува со апартмани, а новиот дел целосно се состои од хотелски соби. За...
0 купени

Одмор вo Банско

Еднодневен пакет со појадок, попладневна ужина и вечера + СПА во Апартмански Комплекс Каза...

Цена: 1770ден.
-50%
Валидност 22.01 - 10.03
Цена на човек/ден 1011.2 - 1169.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери156 купени
Апартхотел " Четирилистна Детелина" , кој се наоѓа во зимското одморалиште Банско, е лоциран како близу до лифтот, исто така и до центарот на стариот град со многу таверни и...
156 купени

All inclusive во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера или на база ALL Inclusive Light во Апартхотел Четирилисна...

Купувате за 2022ден. 1011ден.
Валидност 11.02 - 28.02
Цена на човек/ден 2022.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери34 купени
Четириѕвездниот  комплекс " Банско Спа & Холидејс " е изграден по критериумите на водечките хотелски стандарди. Еден од најафирмираните хотели во градот Банско. Хотелот се...
34 купени

All inclusive во Банско

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Банско Спа & Холидејс****

Цена: 2022ден.
-50%
Валидност 10.02 - 05.03
Цена на човек/ден 1106 - 805.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери1 купени
Триѕвездниот  Хотел Ајсберг- Банско Ви нуди комфор и спокојство. Лоциран во новиот дел на градот, хотелот се наоѓа во близина на почетната станица на жичарницата  и на околу 800...
1 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Викенд и делнични пакети со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел Ајсберг***, Банско

Купувате за 8848ден. 4424ден.
Валидност 09.02 - 30.03
Цена на човек/ден 884.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери18 купени
Комплекс Ројал Таур с е изграден во 2008 година. Уникатната глетка која се набљудува од комплексот го прави ексклузивна атракција како преку  зима, така и во летото.Тишината и...
18 купени

Oдмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок + користење на СПА услуги во Комплекс Банско Ројал Таурс

Цена: 885ден.
Валидност 17.02 - 01.03
Цена на човек/ден 1516.8 - 1580 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско. Кај нас ве чекаат тишината и волшебната харизма на планината Пирин и духот на старото преродбенско Банско. Задолжително...
0 купени

Last minute oдмор во Банско

Еднодневен делничен и викенд пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Орфеј****, Банско

Цена: 1517ден.
Валидност 04.01 - 28.02
Цена на човек/ден 1208.7 - 1204.59 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери2 купени
Хотел "Софија" *** е изграден во типичната архитектура на старите куќи во Банско. Комплетно реновиран, хотел "Софија" ви нуди прекраснс комбинација на ретро стил и...
2 купени

Зима во Банско, Бугарија

Дводневен и четиридневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел Софија***,...

Цена: 2417ден.
Валидност 27.12 - 26.02
Цена на човек/ден 1706.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери198 купени
Свети Георги Ски и Спа е хотел со четири ѕвездички во Банско, се наоѓа на тивко и мирно место во квартал Глазне, само неколку минути пеш од почетната станица на Гондолата. Хотелот работи...
198 купени

Зимски одмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел St.George Ski & SPA...

Цена: 1706ден.
Валидност 17.01 - 31.03
Цена на човек/ден 1042.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери44 купени
Хотел "The Secret Hotel" се наоѓа во подножјето на Пирин планина на 200 м. oд жичарата на Чалин Валог, која ве качува до следната попатна станица. Пред хотелот има забавен парк и...
44 купени

All Inclisve зимување во Банско

Еднодневен пакет на база All Inclisve Light во The Secret Hotel, Банско

Цена: 1043ден.
Валидност 08.02 - 20.02
Цена на човек/ден 1260.84 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери32 купени
Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско. Кај нас ве чекаат тишината и волшебната харизма на планината Пирин и духот на старото преродбенско Банско. Задолжително...
32 купени

Одмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Орфеј****, Банско

Цена: 1261ден.
Валидност 14.01 - 28.02
Цена на човек/ден 1766.44 - 1829.64 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери24 купени
Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско. Кај нас ве чекаат тишината и волшебната харизма на планината Пирин и духот на старото преродбенско Банско. Задолжително...
24 купени

Зимски одмор во Банско

Еднодневен делничен и викенд пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Орфеј****, Банско

Цена: 1766ден.
Валидност 09.01 - 30.03
Цена на човек/ден 1042.8 - 1200.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери55 купени
Хотел Френдс *** се наоѓа во прекрасниот планински град Банско во Бугарија. Хотелот располага со 41 модерни и стилски опремени соби со спална и два дополнителни кревети, 4 апартмани со две...
55 купени

Зимски одмор во Банско

Еднодневен делничен или викенд пакет со појадок, вечера и СПА во Хотел Френдс***, Банско

Цена: 1043ден.
Валидност 09.01 - 30.03
Цена на човек/ден 1643.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери16 купени
Хотел Френдс *** се наоѓа во прекрасниот планински град Банско во Бугарија. Хотелот располага со 41 модерни и стилски опремени соби со спална и два дополнителни кревети, 4 апартмани со две...
16 купени

Зимски одмор во Банско

Тридневен и четиридневен пакет со појадок, вечера, СПА + лифт карта за ски зона Добриниште во...

Цена: 4930ден.
-50%
Валидност 09.01 - 28.02
Цена на човек/ден 1106 - 805.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери19 купени
Триѕвездниот  Хотел Ајсберг- Банско Ви нуди комфор и спокојство. Лоциран во новиот дел на градот, хотелот се наоѓа во близина на почетната станица на жичарницата  и на околу 800...
19 купени

Зимување во Банско, Бугарија

Викенд и делнични пакети со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел Ајсберг***, Банско

Купувате за 8848ден. 4424ден.
Валидност 05.01 - 30.03
Цена на човек/ден 1474.46 - 1485.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Нема
Купени ваучери4 купени
Комплекс Ројал Таур с е изграден во 2008 година. Уникатната глетка која се набљудува од комплексот го прави ексклузивна атракција како преку  зима, така и во летото.Тишината и...
4 купени

Зимување во Банско, Бугарија

Тридневен и четиридневен пакет со појадок + лифт карта за ски зона Добриниште во Комплекс Банско...

Цена: 4424ден.
Валидност 03.01 - 30.03
Цена на човек/ден 884.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери437 купени
Комплекс Ројал Таур с е изграден во 2008 година. Уникатната глетка која се набљудува од комплексот го прави ексклузивна атракција како преку  зима, така и во летото.Тишината и...
437 купени

Oдмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок + користење на СПА услуги во Комплекс Банско Ројал Таурс

Цена: 885ден.
Валидност 16.12 - 01.03
Цена на човек/ден 1158.77 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери25 купени
Почувствувајте ја магијата на најдоброто скијачко одморалиште во Бугарија! Пространи соби, топол пречек, удобност и релаксација Ве чекаат во Хотел Шато Вапцаров ! Ако уживате во скијањето,...
25 купени

Зимување во Банско

Пакети со појадок, попладневна ужина и вечера + внатрешен базен во Хотел Шато Вапцаров

Цена: 1232ден.
Валидност 16.12 - 01.03
Цена на човек/ден 1727.57 - 1738 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери28 купени
Почувствувајте ја магијата на најдоброто скијачко одморалиште во Бугарија! Пространи соби, топол пречек, удобност и релаксација Ве чекаат во Хотел Шато Вапцаров ! Ако уживате во скијањето,...
28 купени

Зимски одмор во Банско

Пакети со појадок, попладневна ужина и вечера + лифт карта за ски зона Добриниште во Хотел Шато...

Цена: 5182ден.
Валидност 01.12 - 01.03
Цена на човек/ден 916.4 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Баня
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери52 купени
Апарт ХОТЕЛ "СПА ВИТА Спрингс" е лоциран во подножјето на трите од најубавите планини во Бугарија - Пирин, Рила и Родопите. Се наоѓа меѓу светски познатото одморалиште  Банско,...
52 купени

СПА одмор во Пирин планина, Бугарија

Пакети со појадок или со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Апарт Хотел СПА Вита...

Цена: 916ден.
Валидност 06.01 - 01.03
Цена на човек/ден 1706.4 ден/ човек
Местоположба Баня
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери31 купени
Апарт ХОТЕЛ "СПА ВИТА Спрингс" е лоциран во подножјето на трите од најубавите планини во Бугарија - Пирин, Рила и Родопите. Се наоѓа меѓу светски познатото одморалиште  Банско,...
31 купени

Зимски СПА одмор во Пирин планина, Бугарија

Тридневен и четиридневен пакет со појадок, вечера и лифт карта за ски зона Добриниште во Апарт...

Цена: 5119ден.
-50%
Валидност 24.01 - 28.02
Цена на човек/ден 790 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Златева куќа се наоѓа на 5 минути пешачење од централниот дел на Банско и на 10 минути од жичарницата. Златева Куќа претставува целосно реновирана преродбенска  куќа со простран двор....
0 купени

Зимување во Банско

50% попуст на еднодневен пакет со појадок и вечера во Златева куќа, Банско - Бугарија

Купувате за 1580ден. 790ден.
Валидност 01.01 - 31.01
Цена на човек/ден 1484.57 - 1578.42 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери12 купени
Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско. Кај нас ве чекаат тишината и волшебната харизма на планината Пирин и духот на старото преродбенско Банско. Задолжително...
12 купени

Јануари во Банско

Делнични и викенд пакети со појадок и вечера во Хотел Орфеј****, Банско

Цена: 3157ден.
Валидност 08.01 - 31.01
Цена на човек/ден 1864.4 - 2338.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери16 купени
Хотел Green Wood & Spa се наоѓа само на 6 километри. од Банско, на 3 км. од Разлог и на 2 километри од Катарино. Хотелот располага со сопствен превоз за трансфери до скијачките патеки на...
16 купени

Зимување во Банско

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера + СПА во Хотел Green Wood & Spa, Банско

Цена: 1864ден.
Валидност 08.01 - 31.03
Цена на човек/ден 1327.2 - 1801.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
0 купени

All Inclusive во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера или на база All Inclusive во Хотел Марија-Антоанета...

Цена: 1327ден.
-50%
Валидност 04.01 - 28.02
Цена на човек/ден 790 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери16 купени
Златева куќа се наоѓа на 5 минути пешачење од централниот дел на Банско и на 10 минути од жичарницата. Златева Куќа претставува целосно реновирана преродбенска  куќа со простран двор....
16 купени

Зимување во Банско

50% попуст на еднодневен пакет со појадок и вечера во Златева куќа, Банско - Бугарија

Купувате за 1580ден. 790ден.
Валидност 01.02 - 30.04
Цена на човек/ден 1327.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери2 купени
Сместен во подножјето на Пирин планина Хотел "Мараја", Банско е едно неповторливo место за рекреација и забава што ќе го предаде на секој посетител спокојството, слободата и...
2 купени

All inclusive зимување во Банско

Еднодневен пакет на база All Inclusive + СПА во Хотел Мараја, Банско

Цена: 1327ден.
-50%
Валидност 02.01 - 31.03
Цена на човек/ден 1042.8 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери129 купени
Апартхотел " Четирилистна Детелина" , кој се наоѓа во зимското одморалиште Банско, е лоциран како близу до лифтот, исто така и до центарот на стариот град со многу таверни и...
129 купени

All inclusive во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера или на база ALL Inclusive Light во Апартхотел Четирилисна...

Купувате за 2086ден. 1043ден.
-50%
Валидност 09.12 - 28.02
Цена на човек/ден 948 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери100 купени
Златева куќа се наоѓа на 5 минути пешачење од централниот дел на Банско и на 10 минути од жичарницата. Златева Куќа претставува целосно реновирана преродбенска  куќа со простран двор....
100 купени

Зимување во Банско

50% попуст на еднодневен пакет со појадок и вечера во Златева куќа, Банско - Бугарија

Купувате за 1896ден. 948ден.
Валидност 28.12 - 03.01
Цена на човек/ден 4592.43 - 4194.9 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери6 купени
Хотелски комплекс  Winslow Infinity & SPA  е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity & SPA се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето...
6 купени

Нова година 2017 во Банско, Бугарија

Празнични пакети со појадок и вечера + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, Банско

Цена: 13778ден.
Валидност 30.12 - 02.01
Цена на човек/ден 5212.42 - 4523.86 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери10 купени
ПОЧУВСТАВАЈТЕ СЕ СПЕЦИЈАЛНИ  во ****хотел Орфеј, Банско! Снежни авантури и грејана ракија; автентична битова атмосфера во Етно ресторанот; емоции на СКИ пистите на Пирин планина...
10 купени

НОВОГОДИШНА ЛАТИНО ФИЕСТА ВО БАНСКО!

Новогодишни пакети со појадок со или без вечера + празнична ТЕМАТСКА Новогодишна вечера, базен и...

Цена: 10425ден.
Валидност 29.12 - 02.01
Цена на човек/ден 4898 - 5056 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Четириѕвездниот Парк Хотел Гарденија   се наоѓа во срцето на еден од најпознатите и модерно опремени Скијачки центри во Источна Европа - Банско, кое се наоѓа во котлината меѓу три планини...
0 купени

Нова година во Банско, Бугарија

Пакети со појадок, вечера и новогодишен пакет во Парк Хотел Гарденија, Банско

Цена: 14694ден.
Валидност 29.12 - 02.01
Цена на човек/ден 3676.03 - 3992.03 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Елегантен Лукс е комплекс за одмор со врвен квалитет и атрактивно место за љубителите на ски и летниот туризам, поради поволната локација на хотелот: само 3 минути до жичарницата и на 7...
0 купени

Нова година во Банско, Бугарија

Тридневен пакет за Нова година со појадок + користење на СПА услуги во Хотел Елегант Лукс, Банско

Цена: 11028ден.
Валидност 30.12 - 03.01
Цена на човек/ден 5266.77 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Свети Георги Ски и Спа е хотел со четири ѕвездички во Банско , се наоѓа на тивко и мирно место во квартал Глазне, само неколку минути пеш од почетната станица на Гондолата. Хотелот работи...
0 купени

Нова Година во Банско

Тридневен пакет со појадок и вечера + Новогодишна вечера и користење на СПА услуги во Хотел...

Цена: 15800ден.
Валидност 03.12 - 27.12
Цена на човек/ден 2401.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Регнум Банско Apart Хотел § СПА е лоциран во непосредна близина на зоната за скијање, на 400 метри од жичарницата  и на 900 метри од центарот на градот, во самото подножје на...
0 купени

Last minute одмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок + СПА во Регнум Банско Апарт Хотел СПА*****

Цена: 2402ден.
-50%
Валидност 09.12 - 31.03
Цена на човек/ден 1106 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери83 купени
Апартхотел " Четирилистна Детелина" , кој се наоѓа во зимското одморалиште Банско, е лоциран како близу до лифтот, исто така и до центарот на стариот град со многу таверни и...
83 купени

All inclusive во Банско

Еднодневен пакет на база ALL Inclusive Light во Апартхотел Четирилисна Детелина, Банскo

Купувате за 2212ден. 1106ден.
Валидност 31.12 - 02.01
Цена на човек/ден 3776.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери38 купени
Хотел Каса Флоримонт е двоѕвезден  хотел со четириѕвездна  удобност и функционалност. Тука ќе ги откриете  удобноста и топлината, од кои имате потреба за релаксирачки одмор во...
38 купени

Нова Година во Банско

Дводневен пакет со појадок, вечера + празнична новогодишна вечера + СПА во Хотел Каса...

Цена: 7552ден.
-50%
Валидност 01.12 - 22.12
Цена на човек/ден 1106 - 1327.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери6 купени
Сместен во подножјето на Пирин планина, Хотел Риверсајд **** гр. Банско, ви овозможува да уживате 365 дена во годината на неверојатни природни предели, пријатно комбинирани со удобност и...
6 купени

Декември во Банско

Еднодневен делничен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Риверсајд Банско

Купувате за 2212ден. 1106ден.
Валидност 01.12 - 30.04
Цена на човек/ден 1390.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Комплекс Ројал Таур с е изграден во 2008 година. Уникатната глетка која се набљудува од комплексот го прави ексклузивна атракција како преку  зима, така и во летото.Тишината и...
0 купени

Oдмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет во апартман + користење на СПА услуги во Комплекс Банско Ројал Таурс

Цена: 1390ден.
Валидност 01.12 - 10.04
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Комплекс "Пирин Плејс" се наоѓа веднаш наспроти  почетна станица на жичарницата во Банско. Прекрасниот поглед кој се открива од комплексот го прави ексклузивна атракција како...
0 купени

Зимски одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет во апартман во Комплекс Пирин Плејс, Банско

Цена: 1232ден.
Валидност 09.01 - 30.03
Цена на човек/ден 1864.4 - 2022.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Френдс *** се наоѓа во прекрасниот планински град Банско во Бугарија. Хотелот располага со 41 модерни и стилски опремени соби со спална и два дополнителни кревети, 4 апартмани со две...
0 купени

Зимски одмор во Банско

Еднодневен делничен или викенд пакет со појадок, вечера и СПА во Хотел Френдс***, Банско

Цена: 1864ден.
Валидност 09.12 - 21.12
Цена на човек/ден 2575.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери2 купени
Premier Luxury Mountain Resort е 5-ѕвезден хотел во Банско и е единствен претставник на колекцијата на Small Luxury Hotels of the World за Бугарија и најдобар ски хотел на Бугарија за 2016...
2 купени

Last minute одмор во Банско

Еднодневен делничен пакет за двајца со појадок и вечера + СПА во луксузниот Premier Luxury...

Цена: 5151ден.
Валидност 01.12 - 23.12
Цена на човек/ден 1390.4 - 1706.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Френдс *** се наоѓа во прекрасниот планински град Банско во Бугарија. Хотелот располага со 41 модерни и стилски опремени соби со спална и два дополнителни кревети, 4 апартмани со две...
0 купени

All inclusive во Банско

50% попуст на еднодневен делничен или викенд пакет на база All Inclusive + СПА во Хотел...

Цена: 1390ден.
Валидност 28.12 - 03.01
Цена на човек/ден 2896.46 - 2883.5 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Апартмански хотел  Винслоу Хајленд  се наоѓа во подножјето на Пирин, во непосредна близина над Ски-лифтот. Винслоу Хајленд располага со 30 апартмани во компактна зграда, изградена...
0 купени

Нова година во Банско

Tридневен или четиридневен новогодишен пакет во Хотелски Комплекс Винслоу Хајленд

Цена: 8690ден.
Валидност 01.12 - 21.12
Цена на човек/ден 948 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери6 купени
Апарт - Хотел "Адеона Ски & Спа" е божествено место за обични луѓе, коешто ви нуди прекрасни услови за одмор и wellnes рекреација  во секое време од годината. Хотелот ви...
6 купени

Одмор за двајца во Банско,

Еднодневен пакет со појадок и користење на СПА услуги во Хотел Адеона Ски & Спа, Банско, Р....

Цена: 1896ден.
Валидност 01.11 - 22.12
Цена на човек/ден 790 - 1053.23 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотелот Зорница се наоѓа во самиот центар на Банско во тивка населба со стари преродбенски куќи. Модерниот мебел во хотелот контрастира со преродбенската фасада опшиена со масивно дрво....
0 купени

Релаксација во Банско

Еднодневен пакет со појадок или појадок и вечера во хотел Зорница, Банско

Цена: 790ден.
-50%
Валидност 02.12 - 18.12
Цена на човек/ден 1390.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери64 купени
Хотелски комплекс  Winslow Infinity & SPA  е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity & SPA се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето...
64 купени

All inclusive во Банско, Бугарија

Еднодневен викенд пакет на база All inclusive + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity &...

Купувате за 2781ден. 1390ден.
-50%
Валидност 27.11 - 22.12
Цена на човек/ден 1011.2 - 1042.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери2 купени
Четириѕвездниот Парк Хотел Гарденија   се наоѓа во срцето на еден од најпознатите и модерно опремени Скијачки центри во Источна Европа - Банско, кое се наоѓа во котлината меѓу три планини...
2 купени

Декември во Банско, Бугарија

Еднодневен делничен пакет со појадок + СПА во Парк Хотел Гарденија, Банско

Купувате за 2022ден. 1011ден.
-50%
Валидност 22.11 - 19.12
Цена на човек/ден 1106 - 1327.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери12 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
12 купени

All Inclusive во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера или на база All Inclusive во Хотел Марија-Антоанета...

Купувате за 2212ден. 1106ден.
Валидност 01.12 - 20.12
Цена на човек/ден 1137.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери18 купени
Подарете си незаборавен одмор на Пирин планина во  Гранд Роjaл Апартмaн Комплекс и СПА. ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 1138 денари (18 €) Ваучерот е за едно лице и...
18 купени

Декември во Банско

Еднодневен пакет со појадок + СПА во Гранд Ројал Апартмански Комплекс

Цена: 1138ден.
Валидност 01.12 - 20.12
Цена на човек/ден 1264 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери60 купени
Свети Георги Ски и Спа е хотел со четири ѕвездички во Банско, се наоѓа на тивко и мирно место во квартал Глазне, само неколку минути пеш од почетната станица на Гондолата. Хотелот работи...
60 купени

Декември во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел St.George Ski & SPA...

Цена: 1264ден.