Хотели Банско - Бугарија

-50% Хотели Банско - Попуст на сите ВИП Понуди и хотели во Банско.

-50%
Валидност 29.04 - 24.05
Цена на човек/ден 1185 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери13 купени
Секој човек сонува за незаборавен одмор. И ние  во апартхотел "Аспен" ќе ви го обезбедиме со удобност, комфор и добра услуга. Хотелот е лоциран спроти станицата на помалку...
13 купени

Првомајски и Велигденски празници во Банско

Еднодневен пакет за двајца со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Апартхотел Аспен,...

Купувате за 4740ден. 2370ден.
-50%
Валидност 05.05 - 24.05
Цена на човек/ден 1453.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери10 купени
Сместен во подножјето на Пирин планина, Хотел Риверсајд **** гр. Банско, ви овозможува да уживате 365 дена во годината на неверојатни природни предели, пријатно комбинирани со удобност и...
10 купени

Мај во Банско на база All inclusive

Еднодневен пакет на база All inclusive + користење на СПА услуги во Хотел Риверсајд

Купувате за 2907ден. 1454ден.
-50%
Валидност 15.03 - 30.05
Цена на човек/ден 790 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери8 купени
Хотел Бојанова Куќа е еден од првите хотели кои почнале со работа во туристичкиот бизнис во Банско. Постојано подобруван во текот на годините, во 2008 год. хотелот го достига својот конечен...
8 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера во семеен хотел Бојанова Куќа, Банско

Купувате за 1580ден. 790ден.
-50%
Валидност 25.04 - 10.05
Цена на човек/ден 932.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери3 купени
Хотел "Елегант" е лоциран на тивко и мирно место во гр. Банско, но истовремено е блиску до жичарницата (10 минути пешачење), како и сосема близу до туристичкиот и трговски центар во...
3 купени

Првомајски и Велигденски празници во Банско

Дводневен пакет за двајца со појадок во Хотел Елегант*** Банско, Р. Бугарија

Купувате за 7458ден. 3729ден.
-50%
Валидност 01.04 - 30.06
Цена на човек/ден 916.4 - 1390.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери30 купени
Четириѕвездниот Парк Хотел Гарденија   се наоѓа во срцето на еден од најпознатите и модерно опремени Скијачки центри во Источна Европа - Банско, кое се наоѓа во котлината меѓу три планини...
30 купени

All Inclusive во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок, со појадок и вечера или на база All Inclusive + користење на СПА...

Купувате за 1833ден. 916ден.
-50%
Валидност 06.05 - 08.05
Цена на човек/ден 1358.8 - 1422 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери54 купени
Четириѕвездниот Парк Хотел Гарденија   се наоѓа во срцето на еден од најпознатите и модерно опремени Скијачки центри во Источна Европа - Банско, кое се наоѓа во котлината меѓу три планини...
54 купени

Ѓурѓовден во Банско на база All Inclusive

Еднодневен пакет на база All Inclusive + користење на СПА услуги во Парк Хотел Гарденија, Банско

Купувате за 2718ден. 1359ден.
-50%
Валидност 03.05 - 08.05
Цена на човек/ден 1264 - 1580 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери40 купени
Свети Георги Ски и Спа е хотел со четири ѕвездички во Банско, се наоѓа на тивко и мирно место во квартал Глазне, само неколку минути пеш од почетната станица на Гондолата. Хотелот работи...
40 купени

Ѓурѓовден во Банско

Еднодневен пакет на со појадок и вечера или база All inclusive + СПА во Хотел Свети Георги Ски и...

Купувате за 2528ден. 1264ден.
-50%
Валидност 01.04 - 09.05
Цена на човек/ден 2133 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Подарете си незаборавен одмор на Пирин планина во  Гранд Роjaл Апартмaн Комплекс и СПА. ДВОДНЕВEН ПАКЕТ: 8532 денари (138 €) - 50% = 4266 денари (69 €) Ваучерот е...
0 купени

СПА релаксација во Банско, Бугарија

Дводневен СПА пакет со појадок и вечера + 1 масажа во Гранд Ројал Апартмански Комплекс

Купувате за 8532ден. 4266ден.
-50%
Валидност 28.04 - 08.05
Цена на човек/ден 1358.8 - 1564.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
0 купени

Пролетен одмор во Банско, Бугарија

Дводневен или тридневен пакет со појадок и вечера или на база All Inclusive во Хотел...

Купувате за 5435ден. 2718ден.
-50%
Валидност 28.04 - 02.05
Цена на човек/ден 1548.4 - 1643.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери26 купени
Сместен во подножјето на Пирин планина, Хотел Риверсајд **** гр. Банско, ви овозможува да уживате 365 дена во годината на неверојатни природни предели, пријатно комбинирани со удобност и...
26 купени

Велигден во Банско на база All inclusive

Тридневен и четиридневен пакет на база All inclusive + користење на СПА услуги во Хотел Риверсајд

Купувате за 9290ден. 4645ден.
-50%
Валидност 29.04 - 02.05
Цена на човек/ден 1896 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери6 купени
Свети Георги Ски и Спа е хотел со четири ѕвездички во Банско, се наоѓа на тивко и мирно место во квартал Глазне, само неколку минути пеш од почетната станица на Гондолата. Хотелот работи...
6 купени

Велигден во Банско на база All inclusive

Еднодневен пакет на база All inclusive + СПА во Хотел Свети Георги Ски и Спа, Банско

Купувате за 3792ден. 1896ден.
-50%
Валидност 29.04 - 02.05
Цена на човек/ден 1443.17 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотелски комплекс  Winslow Infinity & SPA  е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity & SPA се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето...
0 купени

Велигден во Банско, Бугарија

Тридневен пакет со појадок, ручек и вечера + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA,...

Купувате за 8658ден. 4329ден.
-50%
Валидност 29.04 - 03.05
Цена на човек/ден 2096.03 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери2 купени
Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско. Кај нас ве чекаат тишината и волшебната харизма на планината Пирин и духот на старото преродбенско Банско. Задолжително...
2 купени

Велигден во Банско на база All inclusive

Тридневен пакет на база All inclusive + дегустација на вино и СПА во Хотел Орфеј****, Банско

Купувате за 12577ден. 6288ден.
-50%
Валидност 29.04 - 02.05
Цена на човек/ден 1042.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Бојанова Куќа е еден од првите хотели кои почнале со работа во туристичкиот бизнис во Банско. Постојано подобруван во текот на годините, во 2008 год. хотелот го достига својот конечен...
0 купени

Велигден во Банско

Тридневен празничен пакет со појадок и вечера + празничен Велигденски ручек во семеен хотел...

Купувате за 6257ден. 3128ден.
-50%
Валидност 29.04 - 02.05
Цена на човек/ден 1074.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери18 купени
Хотел Каса Флоримонт е триѕвезден  хотел со четириѕвездна  удобност и функционалност. Тука ќе ги откриете  удобноста и топлината, од кои имате потреба за релаксирачки одмор во...
18 купени

Велигден во Банско

Дводневен, тридневен и четиридневен пакет со појадок и вечера во Хотел Каса Флоримонт***, Банско...

Купувате за 4298ден. 2149ден.
-50%
Валидност 28.04 - 02.05
Цена на човек/ден 1643.2 - 1529.44 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери16 купени
Подарете си незаборавен одмор на Пирин планина во  Гранд Роjaл Апартмaн Комплекс и СПА. ТРИДНЕВEН ПАКЕТ: 9859 денари (160 €) - 50% = 4930 денари (80 €) Ваучерот е...
16 купени

Велигден во Банско, Бугарија

Празнични пакети со појадок, вечера и празничен Велигденски ручек + СПА во Гранд Ројал Апартман...

Купувате за 9859ден. 4930ден.
-50%
Валидност 18.03 - 28.04
Цена на човек/ден 944.84 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери62 купени
Апартхотел " Четирилистна Детелина" , кој се наоѓа во зимското одморалиште Банско, е лоциран како близу до лифтот, исто така и до центарот на стариот град со многу таверни и...
62 купени

ALL Inclusive во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет на база ALL Inclusive Light во Апартхотел Четирилисна Детелина, Банскo

Купувате за 1890ден. 945ден.
-50%
Валидност 29.04 - 30.06
Цена на човек/ден 1008.04 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери4 купени
Апартхотел " Четирилистна Детелина" , кој се наоѓа во зимското одморалиште Банско, е лоциран како близу до лифтот, исто така и до центарот на стариот град со многу таверни и...
4 купени

All inclusive во Банско

Еднодневен пакет на база ALL Inclusive Light во Апартхотел Четирилисна Детелина, Банскo

Купувате за 2016ден. 1008ден.
-50%
Валидност 19.03 - 28.04
Цена на човек/ден 1106 ден/ човек
Местоположба Баня
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери8 купени
Апарт ХОТЕЛ "СПА ВИТА Спрингс" е лоциран во подножјето на трите од најубавите планини во Бугарија - Пирин, Рила и Родопите. Се наоѓа меѓу светски познатото одморалиште  Банско,...
8 купени

СПА одмор во Пирин планина, Бугарија

50% попуст на еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Апарт Хотел СПА...

Купувате за 2212ден. 1106ден.
-50%
Валидност 05.04 - 01.06
Цена на човек/ден 884.8 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Елегантен Лукс е комплекс за одмор со врвен квалитет и атрактивно место за љубителите на ски и летниот туризам, поради поволната локација на хотелот: само 3 минути до жичарницата и на 7...
0 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет без исхрана или со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Елегант Лукс,...

Купувате за 1770ден. 885ден.
-50%
Валидност 05.04 - 28.04
Цена на човек/ден 1453.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
0 купени

Oдмор во Банско на база All inclusive

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Марија-Антоанета Резиденс, Банско

Купувате за 2907ден. 1454ден.
-50%
Валидност 05.04 - 28.04
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
0 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Марија-Антоанета Резиденс, Банско

Купувате за 2465ден. 1232ден.
-50%
Валидност 10.04 - 31.05
Цена на човек/ден 1453.6 - 1580 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери4 купени
"Каза  Карина" веќе се состои од две згради - едниот дел кој сите добро веќе го  познавате останува со апартмани, а новатиот дел целосно се состои од хотелски соби. За...
4 купени

All inclusive вo Банско, Бугарија

Еднодневен пакет на база All inclusive во Апартмански Комплекс Каза Карина, Банско

Купувате за 2907ден. 1454ден.
-50%
Валидност 28.04 - 08.05
Цена на човек/ден 1738 - 1769.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери8 купени
"Каза  Карина" веќе се состои од две згради - едниот дел кој сите добро веќе го  познавате останува со апартмани, а новатиот дел целосно се состои од хотелски соби. За...
8 купени

Велигден вo Банско на база All inclusive

Тридневен и четиридневен пакет на база All inclusive во Апартмански Комплекс Каза Карина, Банско

Купувате за 10428ден. 5214ден.
-50%
Валидност 07.03 - 28.04
Цена на човек/ден 1358.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери6 купени
Четириѕвездниот  комплекс " Банско Спа & Холидејс " е изграден по критериумите на водечките хотелски стандарди. Еден од најафирмираните хотели во градот Банско. Хотелот се...
6 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Банско Спа & Холидејс****

Купувате за 2718ден. 1359ден.
-50%
Валидност 13.03 - 24.04
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери27 купени
Хотелски комплекс  Winslow Infinity & SPA  е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity & SPA се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето...
27 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, Банско

Купувате за 2465ден. 1232ден.
-50%
Валидност 25.03 - 28.04
Цена на човек/ден 1232.4 - 1148.03 ден/ човек
Местоположба Баня
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери16 купени
Хотелски Комплекс "АСПА ВИЛА" се наоѓа во с. Бања – реномирано место  за  балнеотерапија, лоцирано во централниот дел на Разлошката котлина, сместено  меѓу...
16 купени

СПА одмор на Пирин планина

Пакети со појадок, вечера и СПА третман + користење на минерален базен во Хотелски Комплекс Аспа...

Купувате за 4930ден. 2465ден.
-50%
Валидност 16.03 - 28.04
Цена на човек/ден 774.2 - 1074.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Каса Флоримонт е триѕвезден  хотел со четириѕвездна  удобност и функционалност. Тука ќе ги откриете  удобноста и топлината, од кои имате потреба за релаксирачки одмор во...
0 купени

Одмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел Каса...

Купувате за 1548ден. 774ден.
-50%
Валидност 15.03 - 25.04
Цена на човек/ден 1461.5 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери10 купени
Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско. Кај нас ве чекаат тишината и волшебната харизма на планината Пирин и духот на старото преродбенско Банско. Задолжително...
10 купени

Викенд за двајца во Банско, Бугарија

Дводневен викенд пакет за двајца со појадок и вечера + ароматична када и СПА во Хотел Орфеј****,...

Купувате за 11692ден. 5846ден.
-50%
Валидност 09.03 - 28.04
Цена на човек/ден 1106 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Комплекс Ројал Таурс е изграден во 2008 година. Уникатната глетка која се набљудува од комплексот го прави ексклузивна атракција како преку  зима, така и во летото.Тишината и спокојството...
0 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и користење на СПА услуги во Комплекс Банско Ројал Таурс

Купувате за 2212ден. 1106ден.
-50%
Валидност 21.03 - 28.04
Цена на човек/ден 1011.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Лоциран на највисоката точка на градот, St. John Hill Hotel нуди панорамски поглед кон Банско, Пирин, Рила и Родопите. Покрај тоа, местоположбата на хотелот во подножјето на Пирин планина,...
0 купени

Одмор во Банско на Пирин планина

Еднодневен пакет со појадок + користење на СПА услуги во хотел St.John Hill, Банско

Купувате за 2022ден. 1011ден.
-50%
Валидност 21.03 - 28.04
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел "Скабрин" Банско е со категорија 3 ѕвезди и отвора  во  декември 2006 г. Хотелот е лоциран во срцето на стариот град на Банско. Се  наоѓа на 2 минути ...
0 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок или појадок и вечера во Хотел Скабрин, Банско

Купувате за 1580ден. 790ден.
-50%
Валидност 22.03 - 28.04
Цена на човек/ден 474 - 853.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Елена е лоциран на тивко и мирно место во Банско. Овде ќе најдете удобност, комфор и спокојство за релаксирачки одмор. Располагаме со двокреветни, трокреветни соби и апартмани....
0 купени

Одмор во Банско

50% попуст на еднодневни пакети за двајца со појадок или појадок и вечера во Хотел Елена, Банско

Купувате за 1896ден. 948ден.
-50%
Валидност 28.04 - 03.05
Цена на човек/ден 1548.4 - 1706.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотелски комплекс  Winslow Infinity & SPA  е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity & SPA се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето...
0 купени

Велигден во Банско, Бугарија

Дводневен или тридневен пакет со појадок и вечера + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity...

Купувате за 6826ден. 3413ден.
-50%
Валидност 07.03 - 09.04
Цена на човек/ден 1580 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери40 купени
Свети Георги Ски и Спа е хотел со четири ѕвезди во Банско, се наоѓа на тивко и мирно место во квартал Глазне, само неколку минути пеш од почетната станица на Гондолата. Хотелот работи преку...
40 купени

All Inclusive во Банско

Еднодневен пакет на база All Inclusive + користење на СПА услуги во Хотел St.George Ski & SPA...

Купувате за 3160ден. 1580ден.
-50%
Валидност 28.03 - 10.04
Цена на човек/ден 1738 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Апартхотел Saint George Palace е нов луксузен комплекс во планинскиот град Банско во Бугарија. Комплексот нуди стилски и комфорни апартмани и студиа, завршени согласно меѓународните стандарди...
0 купени

Април во Банско Бугарија

Еднодневен пакет за двајца со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Апартхотел Saint...

Купувате за 6952ден. 3476ден.
-50%
Валидност 16.03 - 10.04
Цена на човек/ден 948 - 1406.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери11 купени
Сместен во подножјето на Пирин планина, Хотел Риверсајд **** гр. Банско, ви овозможува да уживате 365 дена во годината на неверојатни природни предели, пријатно комбинирани со удобност и...
11 купени

Одмор и релаксација во Банско

Еднодневен пакет со појдок или со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел Риверсајд

Купувате за 1896ден. 948ден.
-50%
Валидност 01.04 - 10.04
Цена на човек/ден 1959.2 - 2022.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
"Каза  Карина" веќе се состои од две згради - едниот дел кој сите добро веќе го  познавате останува со апартмани, а новатиот дел целосно се состои од хотелски соби. За...
0 купени

All inclusive вo Април во Банско, Бугарија

Тридневни, четиридневни и петдневни пакети на база All inclusive во Апартмански Комплекс Каза...

Купувате за 12134ден. 6067ден.
-50%
Валидност 01.04 - 10.04
Цена на човек/ден 1548.4 - 1611.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
"Каза  Карина" веќе се состои од две згради - едниот дел кој сите добро веќе го  познавате останува со апартмани, а новатиот дел целосно се состои од хотелски соби. За...
0 купени

Април вo Банско, Бугарија

Тридневни, четиридневни и петдневни пакет со појадок, попладневна ужина и вечера во Апартмански...

Купувате за 9670ден. 4835ден.
-50%
Валидност 23.02 - 10.05
Цена на човек/ден 1453.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери2 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
2 купени

Oдмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Марија-Антоанета Резиденс, Банско

Купувате за 2907ден. 1454ден.
-50%
Валидност 23.02 - 10.05
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
0 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Марија-Антоанета Резиденс, Банско

Купувате за 2465ден. 1232ден.
-50%
Валидност 18.03 - 09.05
Цена на човек/ден 695.2 - 979.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Калис се наоѓа во близина на автобуската станица во Банско и само на 10 мин. Од почетната станица на ски лифтот. За удобност на нашите клиенти, хотел Калис обезбедува и транспорт до...
0 купени

Одмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Калис, Банскo

Купувате за 1390ден. 695ден.
-50%
Валидност 01.04 - 01.06
Цена на човек/ден 884.8 - 1358.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери12 купени
Елегантен Лукс е комплекс за одмор со врвен квалитет и атрактивно место за љубителите на ски и летниот туризам, поради поволната локација на хотелот: само 3 минути до жичарницата и на 7...
12 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет без исхрана или со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Елегант Лукс,...

Купувате за 1770ден. 885ден.
-50%
Валидност 15.02 - 10.04
Цена на човек/ден 884.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери5 купени
Кадева куќа Пажоко се наоѓа на 100 метри од идеалниот  центар на Банско, во непосредна близина на црквата и стариот дел. Опремувањето на куќата комбинира модерен дизајн и стариот локален...
5 купени

Одмор во Банско на Пирин планина

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Кадева Куќа Пажоко, Банско - Бугарија

Купувате за 1770ден. 885ден.
-50%
Валидност 06.02 - 31.03
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери9 купени
Хотел Бојанова Куќа е еден од првите хотели кои почнале со работа во туристичкиот бизнис во Банско. Постојано подобруван во текот на годините, во 2008 год. хотелот го достига својот конечен...
9 купени

Одмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + лифт карта за ски зона Добриниште во семеен хотел Бојанова...

Купувате за 2465ден. 1232ден.
-50%
Валидност 01.03 - 31.03
Цена на човек/ден 1580 - 1738 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери20 купени
"Каза  Карина" веќе се состои од две згради - едниот дел кој сите добро веќе го  познавате останува со апартмани, а новатиот дел целосно се состои од хотелски соби. За...
20 купени

Одмор вo Банско, Бугарија

Еднодневен делничен и викенд пакет со појадок, попладневна ужина и вечера + СПА во Апартмански...

Купувате за 3160ден. 1580ден.
-50%
Валидност 07.02 - 30.03
Цена на човек/ден 1485.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери28 купени
Хотел Каса Флоримонт е триѕвезден  хотел со четириѕвездна  удобност и функционалност. Тука ќе ги откриете  удобноста и топлината, од кои имате потреба за релаксирачки одмор во...
28 купени

Зимување во Банско

Еднодневен пакет со појадок, вечера и лифт карта за ски зона Добриниште + користење на СПА услуги...

Купувате за 2970ден. 1485ден.
-50%
Валидност 26.02 - 31.03
Цена на човек/ден 1074.4 - 1422 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери12 купени
Хотел "Елегант" е лоциран на тивко и мирно место во гр. Банско, но истовремено е блиску до жичарницата (10 минути пешачење), како и сосема близу до туристичкиот и трговски центар во...
12 купени

Одмор во Банско

Еднодневен пакет со или без исхрана во Хотел Елегант*** Банско, Р. Бугарија

Купувате за 2149ден. 1074ден.
-50%
Валидност 01.03 - 31.03
Цена на човек/ден 2338.4 - 2117.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери8 купени
Подарете си незаборавен одмор на планина во  Гранд Роjaл Апартмaн Комплекс и СПА. ДВОДНЕВEН ПАКЕТ: 9354 денари (152 €) - 50% = 4677 денари (76 €) Валидност на ваучер...
8 купени

Одмор во Март во Банско, Бугарија

Дводневен пакет со појадок и вечера + СПА и масажи во Гранд Ројал Апартман Комплекс

Купувате за 9354ден. 4677ден.
-50%
Валидност 20.12 - 31.03
Цена на човек/ден 616.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери33 купени
Со прекрасниот поглед кон планината, тивката сончева местоположба  на хотелот и пријатната рекреација во нашата летна градина, ќе Ве натера да заборавите за забрзаното  и сиво...
33 купени

Одмор во Банско, Бугарија

50% попуст на еднодневен пакет со појадок во Хотел Икономов СПА, Банско

Купувате за 1232ден. 616ден.
-50%
Валидност 12.01 - 30.03
Цена на човек/ден 1548.4 - 2180.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери32 купени
Елегантен Лукс е комплекс за одмор со врвен квалитет и атрактивно место за љубителите на ски и летниот туризам, поради поволната локација на хотелот: само 3 минути до жичарницата и на 7...
32 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Елегант Лукс, Банско

Купувате за 3097ден. 1548ден.
-50%
Валидност 06.03 - 31.03
Цена на човек/ден 1200.8 - 1358.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери4 купени
Четириѕвездниот Парк Хотел Гарденија   се наоѓа во срцето на еден од најпознатите и модерно опремени Скијачки центри во Источна Европа - Банско, кое се наоѓа во котлината меѓу три планини...
4 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Парк Хотел Гарденија, Банско

Купувате за 2402ден. 1201ден.
-50%
Валидност 06.03 - 31.03
Цена на човек/ден 1314.56 - 1292.44 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери2 купени
Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско. Кај нас ве чекаат тишината и волшебната харизма на планината Пирин и духот на старото преродбенско Банско. Задолжително...
2 купени

Одмор во март во Банско

Тридневен и петдневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел Орфеј****, Банско

Купувате за 7894ден. 3947ден.
-50%
Валидност 09.03 - 31.03
Цена на човек/ден 979.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Секој човек сонува за незаборавен одмор. И ние  во апартхотел "Аспен" ќе ви го обезбедиме со удобност, комфор и добра услуга. Хотелот е лоциран спроти станицата на помалку...
0 купени

Oдмор во Банско

Еднодневен пакет за двајца со појадок + користење на СПА услуги во Апартхотел Аспен, Банско -...

Купувате за 3918ден. 1959ден.
-50%
Валидност 10.03 - 31.03
Цена на човек/ден 632 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Комплекс "Пирин Плејс" се наоѓа веднаш наспроти  почетна станица на жичарницата во Банско. Прекрасниот поглед кој се открива од комплексот го прави ексклузивна атракција како...
0 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет во студио или апартман во Комплекс Пирин Плејс, Банско

Купувате за 1264ден. 632ден.
-50%
Валидност 28.04 - 02.05
Цена на човек/ден 1832.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери6 купени
Четириѕвездниот  комплекс " Банско Спа & Холидејс " е изграден по критериумите на водечките хотелски стандарди. Еден од најафирмираните хотели во градот Банско. Хотелот се...
6 купени

Велигден во Банско, Бугарија

50% попуст на тридневен пакет на база All Inclusive во Банско Спа & Холидејс****

Купувате за 10997ден. 5498ден.
-50%
Валидност 15.02 - 31.03
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Баня
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери20 купени
Хотелски Комплекс "АСПА ВИЛА" се наоѓа во с. Бања – реномирано место  за  балнеотерапија, лоцирано во централниот дел на Разлошката котлина, сместено  меѓу...
20 купени

СПА одмор на Пирин планина

Дводневен делничен пакет со појадок и вечера + користење на минерален базен во Хотелски Комплекс...

Купувате за 4930ден. 2465ден.
-50%
Валидност 06.03 - 26.03
Цена на човек/ден 1896 - 2370 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери32 купени
Хотел Green Wood & Spa се наоѓа само на 6 километри. од Банско, на 3 км. од Разлог и на 2 километри од Катарино. Хотелот располага со сопствен превоз за трансфери до скијачките патеки на...
32 купени

All Inclusive во март во Банско

Еднодневен пакет на база All Inclusive + користење на СПА услуги во Хотел Green Wood & Spa,...

Купувате за 3792ден. 1896ден.
-50%
Валидност 01.04 - 30.06
Цена на човек/ден 1327.2 - 1390.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Четириѕвездниот Парк Хотел Гарденија   се наоѓа во срцето на еден од најпознатите и модерно опремени Скијачки центри во Источна Европа - Банско, кое се наоѓа во котлината меѓу три планини...
0 купени

All Inclusive во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет на база All Inclusive + користење на СПА услуги во Парк Хотел Гарденија, Банско

Купувате за 2654ден. 1327ден.
-50%
Валидност 22.01 - 31.03
Цена на човек/ден 853.2 - 1011.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери22 купени
Хотел "The Secret Hotel" се наоѓа во подножјето на Пирин планина на 200 м. oд жичарата на Чалин Валог, која ве качува до следната попатна станица. Пред хотелот има забавен парк и...
22 купени

Одмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера или на база All Inclisve Light во The Secret Hotel, Банско

Купувате за 1706ден. 853ден.
-50%
Валидност 18.01 - 30.03
Цена на човек/ден 790 - 1011.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери16 купени
Хотел "Скабрин" Банско е со категорија 3 ѕвезди и отвора  во  декември 2006 г. Хотелот е лоциран во срцето на стариот град на Банско. Се  наоѓа на 2 минути ...
16 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок или појадок и вечера во Хотел Скабрин, Банско

Купувате за 1580ден. 790ден.
-50%
Валидност 22.01 - 31.03
Цена на човек/ден 1390.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери27 купени
Хотел "The Secret Hotel" се наоѓа во подножјето на Пирин планина на 200 м. oд жичарата на Чалин Валог, која ве качува до следната попатна станица. Пред хотелот има забавен парк и...
27 купени

Зимски одмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + лифт карта за ски зона Добриниште во The Secret Hotel, Банско

Купувате за 2781ден. 1390ден.
-50%
Валидност 18.01 - 30.03
Цена на човек/ден 1485.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери4 купени
Хотел "Скабрин" Банско е со категорија 3 ѕвезди и отвора  во  декември 2006 г. Хотелот е лоциран во срцето на стариот град на Банско. Се  наоѓа на 2 минути ...
4 купени

Зимски одмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Скабрин, Банско

Купувате за 2970ден. 1485ден.
-50%
Валидност 24.02 - 31.03
Цена на човек/ден 1358.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Лоциран на највисоката точка на градот, St. John Hill Hotel нуди панорамски поглед кон Банско, Пирин, Рила и Родопите. Покрај тоа, местоположбата на хотелот во подножјето на Пирин планина,...
0 купени

Одмор во Банско на Пирин планина

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во хотел St.John Hill, Банско

Купувате за 2718ден. 1359ден.
-50%
Валидност 01.04 - 28.04
Цена на човек/ден 1422 - 1548.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери4 купени
Четириѕвездниот Парк Хотел Гарденија   се наоѓа во срцето на еден од најпознатите и модерно опремени Скијачки центри во Источна Европа - Банско, кое се наоѓа во котлината меѓу три планини...
4 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет на база All Inclusive + користење на СПА услуги во Парк Хотел Гарденија, Банско

Купувате за 2844ден. 1422ден.
-50%
Валидност 25.01 - 30.03
Цена на човек/ден 1453.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери362 купени
Сместен во подножјето на Пирин планина, Хотел Риверсајд **** гр. Банско, ви овозможува да уживате 365 дена во годината на неверојатни природни предели, пријатно комбинирани со удобност и...
362 купени

Одмор и релаксација во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел Риверсајд

Купувате за 2907ден. 1454ден.
-50%
Валидност 27.01 - 30.03
Цена на човек/ден 1896 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери4 купени
Сместен во подножјето на Пирин планина, Хотел Риверсајд **** гр. Банско, ви овозможува да уживате 365 дена во годината на неверојатни природни предели, пријатно комбинирани со удобност и...
4 купени

Одмор и релаксација во Банско

Еднодневен пакет со појадок, вечера и лифт карта за ски зона Добриниште + користење на СПА услуги...

Купувате за 3792ден. 1896ден.
-50%
Валидност 22.01 - 31.03
Цена на човек/ден 805.8 - 1042.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери42 купени
Хотел Калис се наоѓа во близина на автобуската станица во Банско и само на 10 мин. Од почетната станица на ски лифтот. За удобност на нашите клиенти, хотел Калис обезбедува и транспорт до...
42 купени

Одмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Калис, Банскo

Купувате за 1612ден. 806ден.
-50%
Валидност 22.01 - 31.03
Цена на човек/ден 1485.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери16 купени
Хотел Калис се наоѓа во близина на автобуската станица во Банско и само на 10 мин. Од почетната станица на ски лифтот. За удобност на нашите клиенти, хотел Калис обезбедува и транспорт до...
16 купени

Зимски одмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + лифт карта за ски зона Добриниште во Хотел Калис, Банскo

Купувате за 2970ден. 1485ден.
-50%
Валидност 15.02 - 31.03
Цена на човек/ден 1548.4 ден/ човек
Местоположба Баня
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Апарат ХОТЕЛ "СПА ВИТА Спрингс" е лоциран во подножјето на трите од најубавите планини во Бугарија - Пирин, Рила и Родопите. Се наоѓа меѓу светски познатото одморалиште ...
0 купени

Одмор на Пирин планина, Бугарија

50% попуст на еднодневен пакет со појадок и вечера + еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште...

Купувате за 3097ден. 1548ден.
-50%
Валидност 15.02 - 31.03
Цена на човек/ден 1106 ден/ човек
Местоположба Баня
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Апарт ХОТЕЛ "СПА ВИТА Спрингс" е лоциран во подножјето на трите од најубавите планини во Бугарија - Пирин, Рила и Родопите. Се наоѓа меѓу светски познатото одморалиште  Банско,...
0 купени

СПА одмор во Пирин планина, Бугарија

50% попуст на еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Апарт Хотел СПА...

Купувате за 2212ден. 1106ден.
-50%
Валидност 07.02 - 30.03
Цена на човек/ден 1074.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери54 купени
Хотел Каса Флоримонт е триѕвезден  хотел со четириѕвездна  удобност и функционалност. Тука ќе ги откриете  удобноста и топлината, од кои имате потреба за релаксирачки одмор во...
54 купени

Одмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Хотел Каса Флоримонт***, Банско...

Купувате за 2149ден. 1074ден.
-50%
Валидност 06.03 - 31.03
Цена на човек/ден 1689.02 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско. Кај нас ве чекаат тишината и волшебната харизма на планината Пирин и духот на старото преродбенско Банско. Задолжително...
0 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет за двајца со домашен појадок и вечера + вино од винарска визба Старосел + СПА во...

Купувате за 6756ден. 3378ден.
-50%
Валидност 06.02 - 31.03
Цена на човек/ден 790 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери108 купени
Хотел Бојанова Куќа е еден од првите хотели кои почнале со работа во туристичкиот бизнис во Банско. Постојано подобруван во текот на годините, во 2008 год. хотелот го достига својот конечен...
108 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера во семеен хотел Бојанова Куќа, Банско

Купувате за 1580ден. 790ден.
-50%
Валидност 26.02 - 30.03
Цена на човек/ден 1011.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Апартхотел " Четирилистна Детелина" , кој се наоѓа во зимското одморалиште Банско, е лоциран како близу до лифтот, исто така и до центарот на стариот град со многу таверни и...
0 купени

Одмор во Банско

Еднодневен пакет на база ALL Inclusive Light во Апартхотел Четирилисна Детелина, Банскo

Купувате за 2022ден. 1011ден.
-50%
Валидност 15.02 - 13.03
Цена на човек/ден 1042.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери50 купени
Хотел Френдс *** се наоѓа во прекрасниот планински град Банско во Бугарија - на 150 км од аеродромот во Софија. Хотелот располага со 41 модерни и стилски опремени соби со спална и два...
50 купени

Одмор во Банско

50% попуст на еднодневен пакет со појадок, вечера и СПА во Хотел Френдс***, Банско

Купувате за 2086ден. 1043ден.
-50%
Валидност 26.02 - 13.03
Цена на човек/ден 790 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Френдс *** се наоѓа во прекрасниот планински град Банско во Бугарија - на 150 км од аеродромот во Софија. Хотелот располага со 41 модерни и стилски опремени соби со спална и два...
0 купени

Одмор во Банско

50% попуст на еднодневен пакет со појадок и СПА во Хотел Френдс***, Банско

Купувате за 1580ден. 790ден.
-50%
Валидност 09.03 - 24.04
Цена на човек/ден 1390.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери4 купени
Хотелски комплекс  Winslow Infinity & SPA  е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity & SPA се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето...
4 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, Банско

Купувате за 2781ден. 1390ден.
-50%
Валидност 11.02 - 31.03
Цена на човек/ден 948 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Нема
Купени ваучери20 купени
Комплекс "Пирин Плејс" се наоѓа веднаш наспроти  почетна станица на жичарницата во Банско. Прекрасниот поглед кој се открива од комплексот го прави ексклузивна атракција како...
20 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера во таверна Френдс во студио или апартман во Комплекс Пирин...

Купувате за 1896ден. 948ден.
-50%
Валидност 01.12 - 30.03
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери26 купени
Комплекс Ројал Таурс е изграден во 2008 година.Уникатната глетка која се набљудува од комплексот го прави ексклузивна атракција како преку  зима, така и во летото.Тишината и спокојството...
26 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок, лифт карта за ски зона Добриниште и користење на СПА услуги во...

Купувате за 2465ден. 1232ден.
-50%
Валидност 01.12 - 30.03
Цена на човек/ден 790 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери379 купени
Комплекс Ројал Таурс е изграден во 2008 година. Уникатната глетка која се набљудува од комплексот го прави ексклузивна атракција како преку  зима, така и во летото.Тишината и спокојството...
379 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и користење на СПА услуги во Комплекс Банско Ројал Таурс

Купувате за 1580ден. 790ден.
-50%
Валидност 08.02 - 31.03
Цена на човек/ден 1343 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери34 купени
Секој човек сонува за незаборавен одмор. И ние  во апартхотел "Аспен" ќе ви го обезбедиме со удобност, комфор и добра услуга. Хотелот е лоциран спроти станицата на помалку...
34 купени

Oдмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Апартхотел Аспен, Банско -...

Купувате за 2686ден. 1343ден.
-50%
Валидност 07.03 - 09.03
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Френдс *** се наоѓа во прекрасниот планински град Банско во Бугарија - на 150 км од аеродромот во Софија. Хотелот располага со 41 модерни и стилски опремени соби со спална и два...
0 купени

8-ми март во Банско

Еднодневен пакет со појадок, вечера + СПА во Хотел Френдс***, Банско

Купувате за 2465ден. 1232ден.
-50%
Валидност 07.03 - 31.03
Цена на човек/ден 1453.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотелски комплекс  Winslow Infinity & SPA  е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity & SPA се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето...
0 купени

Одмор во Март во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, Банско

Купувате за 2907ден. 1454ден.
-50%
Валидност 01.03 - 31.05
Цена на човек/ден 1358.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери4 купени
Четириѕвездниот  комплекс " Банско Спа & Холидејс " е изграден по критериумите на водечките хотелски стандарди. Еден од најафирмираните хотели во градот Банско. Хотелот се...
4 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Банско Спа & Холидејс****

Купувате за 2718ден. 1359ден.
-50%
Валидност 15.02 - 31.03
Цена на човек/ден 1453.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Френдс *** се наоѓа во прекрасниот планински град Банско во Бугарија - на 150 км од аеродромот во Софија. Хотелот располага со 41 модерни и стилски опремени соби со спална и два...
0 купени

Зимување во Банско

Еднодневен пакет со појадок, вечера и лифт карта за ски зона Добриниште во Хотел Френдс***, Банско

Купувате за 2907ден. 1454ден.
-50%
Валидност 21.02 - 03.03
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери7 купени
Секој човек сонува за незаборавен одмор. И ние  во апартхотел "Аспен" ќе ви го обезбедиме со удобност, комфор и добра услуга. Хотелот е лоциран спроти станицата на помалку...
7 купени

Last minute одмор во Банско

Еднодневен пакет за двајца со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Апартхотел Аспен,...

Купувате за 4930ден. 2465ден.
-50%
Валидност 01.03 - 31.03
Цена на човек/ден 1074.4 - 1200.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери71 купени
Почувствувајте ја магијата на најдоброто скијачко одморалиште во Бугарија! Пространи соби, топол пречек, удобност и релаксација Ве чекаат во Хотел Шато Вапцаров ! Ако уживате во скијањето,...
71 купени

Одмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел Шато Вапцаров

Купувате за 2149ден. 1074ден.
-50%
Валидност 07.03 - 28.04
Цена на човек/ден 1264 - 1706.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери6 купени
Свети Георги Ски и Спа е хотел со четири ѕвезди во Банско, се наоѓа на тивко и мирно место во квартал Глазне, само неколку минути пеш од почетната станица на Гондолата. Хотелот работи преку...
6 купени

Одмор во Банско на Пирин планина

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел St.George...

Купувате за 2528ден. 1264ден.
-50%
Валидност 11.01 - 07.03
Цена на човек/ден 1706.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери116 купени
Свети Георги Ски и Спа е хотел со четири ѕвезди во Банско, се наоѓа на тивко и мирно место во квартал Глазне, само неколку минути пеш од почетната станица на Гондолата. Хотелот работи преку...
116 купени

Зимување во Банско на Пирин планина

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел St.George Ski & SPA...

Купувате за 3413ден. 1706ден.
-50%
Валидност 10.02 - 29.02
Цена на човек/ден 1548.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери26 купени
Хотелски комплекс  Winslow Infinity & SPA  е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity & SPA се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето...
26 купени

Одмор во Февруари во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, Банско

Купувате за 3097ден. 1548ден.
-50%
Валидност 14.02 - 06.03
Цена на човек/ден 1106 - 805.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери19 купени
Триѕвездниот  Хотел Ајсберг- Банско Ви нуди комфор и спокојство. Лоциран во новиот дел на градот, хотелот се наоѓа во близина на почетната станица на жичарницата  и на околу 800...
19 купени

Зимување во Банско, Бугарија

Викенд и делнични пакети со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел Ајсберг***, Банско

Купувате за 8848ден. 4424ден.
-50%
Валидност 05.01 - 01.03
Цена на човек/ден 1738 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери36 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
36 купени

Зимување во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера + лифт карта за ски зона Добриниште во Хотел...

Купувате за 3476ден. 1738ден.
-50%
Валидност 01.02 - 29.02
Цена на човек/ден 1580 - 1738 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери32 купени
"Каза  Карина" веќе се состои од две згради - едниот дел кој сите добро веќе го  познавате останува со апартмани, а новатиот дел целосно се состои од хотелски соби. За...
32 купени

Зимски одмор вo Банско, Бугарија

Еднодневен делничен и викенд пакет со појадок, попладневна ужина и вечера + СПА во Апартмански...

Купувате за 3160ден. 1580ден.
-50%
Валидност 07.02 - 02.03
Цена на човек/ден 1121.8 - 1216.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел "Софија" *** е изграден во типичната архитектура на старите куќи во Банско. Комплетно реновиран, хотел "Софија" ви нуди прекраснс комбинација на ретро стил и...
0 купени

Ски одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел Софија***, Банско

Купувате за 2244ден. 1122ден.
-50%
Валидност 17.01 - 29.02
Цена на човек/ден 1611.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери10 купени
Четириѕвездниот  комплекс " Банско Спа & Холидејс " е изграден по критериумите на водечките хотелски стандарди. Еден од најафирмираните хотели во градот Банско. Хотелот се...
10 купени

Зимување во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Банско Спа & Холидејс****

Купувате за 3223ден. 1612ден.
-50%
Валидност 23.12 - 30.03
Цена на човек/ден 1485.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери42 купени
Апартхотел " Четирилисна Детелина" , кој се наоѓа во зимското одморалиште Банско, е лоциран како близу до лифтот, исто така и до центарот на стариот град со многу таверни и историски...
42 купени

Зимување во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера + лифт карта за ски зона Добриниште во Апартхотел...

Купувате за 2970ден. 1485ден.
-50%
Валидност 04.01 - 31.03
Цена на човек/ден 1422 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери91 купени
Хотел "Елегант" е лоциран на тивко и мирно место во гр. Банско, но истовремено е блиску до жичарницата (10 минути пешачење), како и сосема близу до туристичкиот и трговски центар во...
91 купени

Одмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера за двајца во Хотел Елегант*** Банско, Р. Бугарија

Купувате за 5688ден. 2844ден.
-50%
Валидност 05.01 - 30.03
Цена на човек/ден 1200.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери196 купени
Апартхотел " Четирилистна Детелина" , кој се наоѓа во зимското одморалиште Банско, е лоциран како близу до лифтот, исто така и до центарот на стариот град со многу таверни и...
196 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет на база ALL Inclusive Light во Апартхотел Четирилисна Детелина, Банскo

Купувате за 2402ден. 1201ден.
-50%
Валидност 23.01 - 29.02
Цена на човек/ден 1358.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери85 купени
Лоциран на највисоката точка на градот, St. John Hill Hotel нуди панорамски поглед кон Банско, Пирин, Рила и Родопите. Покрај тоа, местоположбата на хотелот во подножјето на Пирин планина,...
85 купени

Зимување во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во хотел St.John Hill, Банско

Купувате за 2718ден. 1359ден.
-50%
Валидност 07.03 - 31.03
Цена на човек/ден 1157.51 - 1136.97 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско. Кај нас ве чекаат тишината и волшебната харизма на планината Пирин и духот на старото преродбенско Банско. Задолжително...
0 купени

Одмор во март во Банско

Тридневен и петдневен пакет со домашен појадок + користење на СПА услуги во Хотел Орфеј****, Банско

Купувате за 6946ден. 3473ден.
-50%
Валидност 05.01 - 01.03
Цена на човек/ден 1453.6 - 1706.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери20 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
20 купени

Зимување во Банско, Бугарија

Еднодневен делничен и викенд пакет на база All Inclusive во Хотел Марија-Антоанета Резиденс, Банско

Купувате за 2907ден. 1454ден.
-50%
Валидност 05.01 - 01.03
Цена на човек/ден 1232.4 - 1485.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери6 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
6 купени

Зимување во Банско, Бугарија

Еднодневен делничен и викенд пакет со појадок и вечера во Хотел Марија-Антоанета Резиденс, Банско

Купувате за 2465ден. 1232ден.
-50%
Валидност 04.02 - 29.02
Цена на човек/ден 758.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери40 купени
Златева куќа се наоѓа на 5 минути пешачење од централниот дел на Банско и на 10 минути од жичарницата. Златева Куќа претставува целосно реновирана преродбенска  куќа со простран двор....
40 купени

Одмор во Банско

50% попуст на еднодневен пакет со појадок и вечера + опрема за скијање во Златева куќа, Банско -...

Купувате за 1517ден. 758ден.
-50%
Валидност 01.12 - 31.03
Цена на човек/ден 1327.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Комплекс "Пирин Плејс" се наоѓа веднаш наспроти  почетна станица на жичарницата во Банско. Прекрасниот поглед кој се открива од комплексот го прави ексклузивна атракција како...
0 купени

Зимување во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок во студио или апартман + лифт карта за ски зона Добриниште во...

Купувате за 2654ден. 1327ден.
-50%
Валидност 19.01 - 29.02
Цена на човек/ден 1374.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери131 купени
Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско. Кај нас ве чекаат тишината и волшебната харизма на планината Пирин и духот на старото преродбенско Банско. Задолжително...
131 купени

БАНСКО Ве очекува!

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел Орфеј****, Банско

Купувате за 2749ден. 1375ден.
-50%
Валидност 19.01 - 29.02
Цена на човек/ден 1447.28 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери29 купени
Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско. Кај нас ве чекаат тишината и волшебната харизма на планината Пирин и духот на старото преродбенско Банско. Задолжително...
29 купени

БАНСКО Ве очекува!

Петдневен делничен пакет со појадок, ручек и вечера + користење на СПА услуги во Хотел Орфеј****,...

Купувате за 14473ден. 7236ден.
-50%
Валидност 01.12 - 01.03
Цена на човек/ден 1011.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери33 купени
Кадева куќа Пажоко се наоѓа на 100 метри од идеалниот  центар на Банско, во непосредна близина на црквата и стариот дел. Опремувањето на куќата комбинира модерен дизајн и стариот локален...
33 купени

Зимување во Банско на Пирин планина

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Кадева Куќа Пажоко, Банско - Бугарија

Купувате за 2022ден. 1011ден.
-50%
Валидност 14.02 - 15.02
Цена на човек/ден 1200.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Френдс *** се наоѓа во прекрасниот планински град Банско во Бугарија - на 150 км од аеродромот во Софија. Хотелот располага со 41 модерни и стилски опремени соби со спална и два...
0 купени

Свети Валентин во Банско

Дводневен пакет со појадок и вечера + СПА во Хотел Френдс***, Банско

Купувате за 4803ден. 2402ден.
-50%
Валидност 01.12 - 29.02
Цена на човек/ден 1106 ден/ човек
Местоположба Баня
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери118 купени
Апарт ХОТЕЛ "СПА ВИТА Спрингс" е лоциран во подножјето на трите од најубавите планини во Бугарија - Пирин, Рила и Родопите. Се наоѓа меѓу светски познатото одморалиште  Банско,...
118 купени

СПА одмор во Пирин планина, Бугарија

50% попуст на еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Апарт Хотел СПА...

Купувате за 2212ден. 1106ден.
-50%
Валидност 01.12 - 29.02
Цена на човек/ден 1548.4 ден/ човек
Местоположба Баня
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери97 купени
Апарат ХОТЕЛ "СПА ВИТА Спрингс" е лоциран во подножјето на трите од најубавите планини во Бугарија - Пирин, Рила и Родопите. Се наоѓа меѓу светски познатото одморалиште ...
97 купени

Зимување во Пирин планина, Бугарија

50% попуст на еднодневен пакет со појадок и вечера + еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште...

Купувате за 3097ден. 1548ден.
-50%
Валидност 01.12 - 31.03
Цена на човек/ден 1453.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери131 купени
Хотел Френдс *** се наоѓа во прекрасниот планински град Банско во Бугарија - на 150 км од аеродромот во Софија. Хотелот располага со 41 модерни и стилски опремени соби со спална и два...
131 купени

Зимување во Банско

Еднодневен пакет со појадок, вечера и лифт карта за ски зона Добриниште во Хотел Френдс***, Банско

Купувате за 2907ден. 1454ден.
-50%
Валидност 01.12 - 31.03
Цена на човек/ден 790 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Нема
Купени ваучери39 купени
Комплекс "Пирин Плејс" се наоѓа веднаш наспроти  почетна станица на жичарницата во Банско. Прекрасниот поглед кој се открива од комплексот го прави ексклузивна атракција како...
39 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок во студио или апартман во Комплекс Пирин Плејс, Банско

Купувате за 1580ден. 790ден.
-50%
Валидност 03.01 - 31.03
Цена на човек/ден 1042.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери112 купени
Хотел Френдс *** се наоѓа во прекрасниот планински град Банско во Бугарија - на 150 км од аеродромот во Софија. Хотелот располага со 41 модерни и стилски опремени соби со спална и два...
112 купени

Зимување во Банско

50% попуст на еднодневен пакет со појадок, вечера и СПА во Хотел Френдс***, Банско

Купувате за 2086ден. 1043ден.
-50%
Валидност 10.01 - 25.02
Цена на човек/ден 1700.08 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери6 купени
Апартхотел Saint George Palace е нов луксузен комплекс во планинскиот град Банско во Бугарија. Комплексот нуди стилски и комфорни апартмани и студиа, завршени согласно меѓународните стандарди...
6 купени

Early booking за месец Јануари во Банско - Апартхо

Петдневен пакет со појадоци + користење на СПА услуги и транспорт до ски лифт во Апартхотел...

Купувате за 17001ден. 8500ден.
-50%
Валидност 04.01 - 10.02
Цена на човек/ден 1358.8 ден/ човек
Местоположба Баня
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери78 купени
Хотелски Комплекс "АСПА ВИЛА" се наоѓа во с. Бања – реномирано место  за  балнеотерапија, лоцирано во централниот дел на Разлошката котлина, сместено  меѓу...
78 купени

СПА одмор на Пирин планина

Дводневен пакет со појадок и вечера + користење на минерален базен во Хотелски Комплекс Аспа...

Купувате за 5435ден. 2718ден.
-50%
Валидност 12.02 - 15.02
Цена на човек/ден 1722.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери8 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
8 купени

14 февруари во Банско, Бугарија

Дводневен пакет со појадок и вечера + СПА во Хотел Марија-Антоанета Резиденс, Банско

Купувате за 6889ден. 3444ден.
-50%
Валидност 10.01 - 29.02
Цена на човек/ден 1343 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери263 купени
Секој човек сонува за незаборавен одмор. И ние  во апартхотел "Аспен" ќе ви го обезбедиме со удобност, комфор и добра услуга. Хотелот е лоциран спроти станицата на помалку...
263 купени

Зимски одмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Апартхотел Аспен, Банско -...

Купувате за 2686ден. 1343ден.
-50%
Валидност 04.01 - 15.03
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери144 купени
Златева куќа се наоѓа на 5 минути пешачење од централниот дел на Банско и на 10 минути од жичарницата. Златева Куќа претставува целосно реновирана преродбенска  куќа со простран двор....
144 купени

Одмор во Банско

50% попуст на еднодневен пакет со појадок и вечера + лифт карта за ски зона Добриниште во Златева...

Купувате за 2465ден. 1232ден.
-50%
Валидност 04.01 - 15.03
Цена на човек/ден 790 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери84 купени
Златева куќа се наоѓа на 5 минути пешачење од централниот дел на Банско и на 10 минути од жичарницата. Златева Куќа претставува целосно реновирана преродбенска  куќа со простран двор....
84 купени

Одмор во Банско

50% попуст на еднодневен пакет со појадок и вечера + опрема за скијање во Златева куќа, Банско -...

Купувате за 1580ден. 790ден.
-50%
Валидност 12.02 - 15.02
Цена на човек/ден 1967.1 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери10 купени
Сместен во подножјето на Пирин планина, Хотел Риверсајд **** гр. Банско, ви овозможува да уживате 365 дена во годината на неверојатни природни предели, пријатно комбинирани со удобност и...
10 купени

Свети Валентин во Банско, Бугарија

Дводневен празничен пакет со појадок и вечера + масажи и СПА во Хотел Риверсајд

Купувате за 7868ден. 3934ден.
-50%
Валидност 01.12 - 30.03
Цена на човек/ден 1485.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери153 купени
Хотел Каса Флоримонт е триѕвезден  хотел со четириѕвездна  удобност и функционалност. Тука ќе ги откриете  удобноста и топлината, од кои имате потреба за релаксирачки одмор во...
153 купени

Зимување во Банско

Еднодневен пакет со појадок, вечера и лифт карта за ски зона Добриниште + користење на СПА услуги...

Купувате за 2970ден. 1485ден.
-50%
Валидност 01.12 - 30.03
Цена на човек/ден 1074.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери414 купени
Хотел Каса Флоримонт е триѕвезден  хотел со четириѕвездна  удобност и функционалност. Тука ќе ги откриете  удобноста и топлината, од кои имате потреба за релаксирачки одмор во...
414 купени

Зимска бајка во Банско

Еднодневен пакет со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Хотел Каса Флоримонт***, Банско...

Купувате за 2149ден. 1074ден.
-50%
Валидност 14.01 - 31.01
Цена на човек/ден 1548.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери10 купени
Хотелски комплекс  Winslow Infinity & SPA  е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity & SPA се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето...
10 купени

Одмор во јануари во Банско

Дводневен викенд пакет со појадок и вечера + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA,...

Купувате за 6194ден. 3097ден.
-50%
Валидност 11.01 - 29.02
Цена на човек/ден 1106 - 805.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери35 купени
Триѕвездниот  Хотел Ајсберг- Банско Ви нуди комфор и спокојство. Лоциран во новиот дел на градот, хотелот се наоѓа во близина на почетната станица на жичарницата  и на околу 800...
35 купени

Зимување во Банско, Бугарија

Викенд и делнични пакети со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел Ајсберг***, Банско

Купувате за 8848ден. 4424ден.
-50%
Валидност 07.01 - 06.02
Цена на човек/ден 1548.4 - 1738 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Четириѕвездниот Парк Хотел Гарденија   се наоѓа во срцето на еден од најпознатите и модерно опремени Скијачки центри во Источна Европа - Банско, кое се наоѓа во котлината меѓу три планини...
0 купени

Зимување во Банско, Бугарија

Тридневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Парк Хотел Гарденија, Банско

Купувате за 9290ден. 4645ден.
-50%
Валидност 02.01 - 31.01
Цена на човек/ден 1579.05 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери34 купени
Хотелот се наоѓа непосредно до градскиот парк во самиот центар на Банско. Кај нас ве чекаат тишината и волшебната харизма на планината Пирин и духот на старото преродбенско Банско. Задолжително...
34 купени

Лускуз за двајца во БАНСКО

Две ноќевања на база полн пансион + ароматична бања и користење на СПА услуги во Хотел Орфеј****,...

Купувате за 12634ден. 6317ден.
-50%
Валидност 07.01 - 31.01
Цена на човек/ден 1422 - 1580 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери39 купени
Четириѕвездниот Парк Хотел Гарденија   се наоѓа во срцето на еден од најпознатите и модерно опремени Скијачки центри во Источна Европа - Банско, кое се наоѓа во котлината меѓу три планини...
39 купени

Зимување во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Парк Хотел Гарденија, Банско

Купувате за 2844ден. 1422ден.
-50%
Валидност 01.12 - 30.03
Цена на човек/ден 1453.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Кадева куќа Пажоко се наоѓа на 100 метри од идеалниот  центар на Банско, во непосредна близина на црквата и стариот дел. Опремувањето на куќата комбинира модерен дизајн и стариот локален...
0 купени

Зимување во Банско на Пирин планина

Еднодневен пакет со појадок и вечера + лифт карта за ски зона Добриниште во Кадева Куќа Пажоко,...

Купувате за 2907ден. 1454ден.
-50%
Валидност 06.01 - 31.03
Цена на човек/ден 1042.8 - 1106 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери4 купени
Хотел "Софија" *** е изграден во типичната архитектура на старите куќи во Банско. Комплетно реновиран, хотел "Софија" ви нуди прекраснс комбинација на ретро стил и...
4 купени

Ски одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел Софија***, Банско

Купувате за 2086ден. 1043ден.
-50%
Валидност 20.01 - 23.01
Цена на човек/ден 1422 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери1 купени
"Каса  Карина" веќе се состои од две згради - едниот дел кој сите добро веќе го  познавате останува со апартмани, а новатиот дел целосно се состои од хотелски соби. За...
1 купени

Last minute одмор вo Банско, Бугарија

Едноднен пакет со појадок, попладневна ужина и вечера во Апартман Комплекс Каза Карина, Банско

Купувате за 5688ден. 2844ден.
-50%
Валидност 12.01 - 29.02
Цена на човек/ден 1832.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери78 купени
Четириѕвездниот  комплекс " Банско Спа & Холидејс " е изграден по критериумите на водечките хотелски стандарди. Еден од најафирмираните хотели во градот Банско. Хотелот се...
78 купени

Зимување во Банско, Бугарија

50% попуст на еднодневен пакет на база All Inclusive во Банско Спа & Холидејс****

Купувате за 3666ден. 1833ден.
-100%
Валидност 09.12 - 07.01
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери533 купени
Добитник на Наградата за одмор во Хотел Френдс е Kristina Kondovska - 077943 *** Процедура за учество во наградната игра: Секој кој сака да учествува во лотаријата, треба да се...
533 купени

Добијте одмор за двајца во Банско, Бугарија

Регистрирајте се за нашата наградна игра и добијте дводневен пакет за двајца со појадок и вечера...

Купувате за 8090ден. 0ден.
-100%
Валидност 09.12 - 08.01
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери472 купени
Добитник на Наградата за одмор во Комплекс Пирин Голф е  LIDIJA ANTEVSKA - 072 207 *** Процедура за учество во наградната игра: Секој кој сака да учествува во...
472 купени

Наградна игра - одмор за двајца во Бугарија

Регистрирајте се за нашата наградна игра и добијте дводневен пакет за двајца во Комплекс Пирин...

Купувате за 11376ден. 0ден.
-100%
Валидност 09.12 - 08.01
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери422 купени
Добитник на Наградата за одмор во Апартхотел Четирилисна Детелина е Мartin Кrstevski  - 078311*** Процедура за учество во наградната игра: Секој кој сака да учествува во...
422 купени

Регистрирај се и добиј одмор за двајца во Бугарија

Регистрирајте се за нашата наградна игра и добијте дводневен пакет за двајца во Апартхотел...

Купувате за 7584ден. 0ден.
-100%
Валидност 09.12 - 08.01
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери557 купени
Добитник на Наградата за одмор во Хотел Каса Флоримонт е Dejan Sterjovski - 078 364 *** Процедура за учество во наградната игра: Секој кој сака да учествува во лотаријата, треба...
557 купени

Наградна игра - одмор за двајца во Бугарија

Регистрирајте се за нашата наградна игра и добијте дводневен пакет за двајца во Хотел Каса...

Купувате за 8848ден. 0ден.
-50%
Валидност 01.12 - 01.03
Цена на човек/ден 1232.4 - 1485.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
0 купени

Зимување во Банско, Бугарија

Еднодневен делничен и викенд пакет со појадок и вечера во Хотел Марија-Антоанета Резиденс, Банско

Купувате за 2465ден. 1232ден.
-50%
Валидност 01.12 - 01.03
Цена на човек/ден 1674.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери2 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
2 купени

Зимување во Банско, Бугарија

Четиридневен пакет со појадок и вечера + лифт карта за ски зона Добриниште во Хотел...

Купувате за 13398ден. 6699ден.
-50%
Валидност 10.01 - 29.02
Цена на човек/ден 1548.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери4 купени
Хотелски комплекс  Winslow Infinity & SPA  е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity & SPA се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето...
4 купени

Одмор во јануари и февруари во Банско

Дводневен викенд пакет со појадок и вечера + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA,...

Купувате за 6194ден. 3097ден.
-50%
Валидност 10.01 - 29.02
Цена на човек/ден 1390.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотелски комплекс  Winslow Infinity & SPA  е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity & SPA се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето...
0 купени

Зимски одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, Банско

Купувате за 2781ден. 1390ден.
-50%
Валидност 01.12 - 30.03
Цена на човек/ден 1011.2 - 1200.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери216 купени
Апартхотел " Четирилистна Детелина" , кој се наоѓа во зимското одморалиште Банско, е лоциран како близу до лифтот, исто така и до центарот на стариот град со многу таверни и...
216 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет на база ALL Inclusive Light во Апартхотел Четирилисна Детелина, Банскo

Купувате за 2022ден. 1011ден.
-50%
Валидност 01.12 - 30.12
Цена на човек/ден 1580 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери2 купени
"Каса  Карина" веќе се состои од две згради - едниот дел кој сите добро веќе го  познавате останува со апартмани, а новатиот дел целосно се состои од хотелски соби. За...
2 купени

Зимски одмор вo Банско, Бугарија

Едноднен пакет со појадок, попладневна ужина и вечера во Апартман Комплекс Каза Карина, Банско

Купувате за 3160ден. 1580ден.
-50%
Валидност 29.12 - 02.01
Цена на човек/ден 3886.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери4 купени
Во Пирин Голф Холидеј Апартмани 4 * Уживајте во незаборавен одмор меѓу луксуз со нашите Специјални предлози за СПА пакети фасцинантниот комплекс "Пирин Голф и Кантри клуб, сместен во...
4 купени

Нова година на Пирин планина

Тридневен пакет со појадок и празнична новогодишна вечера во таверна + користење на СПА услуги во...

Купувате за 23321ден. 11660ден.
-50%
Валидност 29.12 - 03.01
Цена на човек/ден 3570.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери2 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
2 купени

Нова година во Банско, Бугарија

Тридневен пакет со појадок, вечера и Новогодишна празнична вечера во Хотел Марија-Антоанета...

Купувате за 21488ден. 10744ден.
-50%
Валидност 21.12 - 15.03
Цена на човек/ден 790 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери36 купени
Златева куќа се наоѓа на 5 минути пешачење од централниот дел на Банско и на 10 минути од жичарницата. Златева Куќа претставува целосно реновирана преродбенска  куќа со простран двор....
36 купени

Одмор во Банско

50% попуст на еднодневен пакет со појадок и вечера + опрема за скијање во Златева куќа, Банско -...

Купувате за 1580ден. 790ден.
-50%
Валидност 21.12 - 15.03
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери22 купени
Златева куќа се наоѓа на 5 минути пешачење од централниот дел на Банско и на 10 минути од жичарницата. Златева Куќа претставува целосно реновирана преродбенска  куќа со простран двор....
22 купени

Одмор во Банско

50% попуст на еднодневен пакет со појадок и вечера + лифт карта за ски зона Добриниште во Златева...

Купувате за 2465ден. 1232ден.
-50%
Валидност 03.01 - 31.03
Цена на човек/ден 1106 - 1074.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел "Софија" *** е изграден во типичната архитектура на старите куќи во Банско. Комплетно реновиран, хотел "Софија" ви нуди прекрасна комбинација на ретро стил и...
0 купени

Зимување во Банско, Бугарија

Тридневен и четиридневен пакет со појадок и вечера + СПА во Хотел Софија***, Банско

Купувате за 6636ден. 3318ден.
-62%
Валидност 01.12 - 26.12
Цена на човек/ден 1090.2 - 815.28 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери2 купени
Комплекс Пирин Голф се наоѓа во прекрасната Разлошкa котловина. Лоциран  е на 10 км. од Разлог и на 15 км. од Банско. "Пирин Голф" е привлечен комплекс сместен во падините...
2 купени

Декември на Пирин планината

Над 70% попуст за дводневен, тридневен и петдневен пакет со појадок и користење на СПА услуги во...

Купувате за 5688ден. 2180ден.
-55%
Валидност 01.12 - 29.12
Цена на човек/ден 790 - 948 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел "Софија" *** е изграден во типичната архитектура на старите куќи во Банско. Комплетно реновиран, хотел "Софија" ви нуди прекраснс комбинација на ретро стил и...
0 купени

Декември на Пирин планина

Над 50% попуст на еднодневни пакети со појадок или појадок и вечера + СПА во Хотел Софија***, Банско

Купувате за 1738ден. 790ден.
-50%
Валидност 27.12 - 30.12
Цена на човек/ден 1769.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Во Пирин Голф Холидеј Апартмани 4 * Уживајте во незаборавен одмор меѓу луксуз со нашите Специјални предлози за СПА пакети фасцинантниот комплекс "Пирин Голф и Кантри клуб, сместен во...
0 купени

Декември на Пирин планина

Четиридневен пакет со појадок и користење на СПА услуги во Комплекс Пирин Голф, Банско - Бугарија

Купувате за 14157ден. 7078ден.