Хотели Пампорово - Бугарија

-50% Хотели Пампорово - Попуст на сите хотели во Пампорово. Ски пакети

-50%
Валидност 29.04 - 08.05
Цена на човек/ден 1303.5 - 1125.59 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери7 купени
Апарт -хотел "Forest Nook" е четирисезонски комплекс за одмор, кој се наоѓа на југоисточната страна на сончевото Пампорово и на 900 метри од скијачкиот центар "Студенец"....
7 купени

Велигден во Пампорово Бугарија

50% попуст на пакети за двајца со појадок, вечера + користење на СПА услуги во Комплекс Forest...

Купувате за 10428ден. 5214ден.
-50%
Валидност 31.03 - 08.05
Цена на човек/ден 543.52 - 820.02 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотелски комплекс "Зора" се наоѓа во центарот на одморалиштето Пампорово, веднаш после  хотел Снежанка и на 30 метри од таверна ГАБЕР  меѓу живописната природа на...
0 купени

Пролетен одмор во Пампорово Бугарија

Дводневен или петдневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотелски комплекс Зора,...

Купувате за 2541ден. 1270ден.
-50%
Валидност 29.04 - 24.05
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери2 купени
Апарт-Хотел "Мурсалица" е лоциран во јужниот дел на Пампорово. Природата и достапноста полниот  спектар на комуникациски удобности претвораат местото во комплекс совршен...
2 купени

Првомајски и Велигденски празници во Пампорово

Тридневен пакет со појадок,вечера и празничен Велигденски ручек + СПА во Апарт-Хотел Мурсалица,...

Купувате за 7394ден. 3697ден.
-63%
Валидност 01.04 - 31.05
Цена на човек/ден 695.2 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери20 купени
Хотел Евридика е лоциран на 300 метри над храмот "Успение на Пресвета Богородица", со прекрасен поглед на целото одморалиште Пампорово. Хотелот се наоѓа  на еден километар...
20 купени

Одмор во Пампорово, Бугарија

63% попуст на еднодневен пакет за двајца со појадок и вечера + СПА во Хотел Евридика***, Пампорово

Купувате за 3792ден. 1390ден.
-50%
Валидност 10.03 - 30.09
Цена на човек/ден 790 - 368.46 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
LUCKY Pamporovo Apartments & SPA *** е лоциран во најсончевото бугарско одморалиште за скијање- Пампорово. Лоциран на достапно и удобно место во Пампорово само 1 км од Студенец,...
0 купени

Одмор во Пампорово, Бугарија

50% попуст на пакети за двајца, четворица или шестмина во LUCKY Pamporovo Apartments & SPA ***

Купувате за 3160ден. 1580ден.
-50%
Валидност 01.04 - 10.04
Цена на човек/ден 1390.4 - 1516.8 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери76 купени
СПА хотел "Орфеј" **** Пампорово се наоѓа на 200 м. од жичарница и на 300 м. од центарот на одморалиштето  Пампорово. СПА хотел Орфеј е нов хотел со четири ѕвездички. На...
76 купени

Одмор во април во Пампорово, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера и користење на СПА услуги во Хотел Орфеј****, Пампорово

Купувате за 2781ден. 1390ден.
-50%
Валидност 16.03 - 10.04
Цена на човек/ден 948 - 1406.2 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери4 купени
Хотел Снежанка е лоциран во центарот на еден од најпознатите бугарски скијачки одморалишта - Пампорово и открива прекрасен поглед кон величествените Родопи. Хотел Снежанка е сместен ...
4 купени

Одмор во Родопите, Бугарија

50% попуст на еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Снежанка, Пампорово -...

Купувате за 1896ден. 948ден.
-50%
Валидност 14.03 - 15.04
Цена на човек/ден 1643.2 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Бутик Хотел Ива & Елена е лоциран во  бугарското скијачко одморалиште Пампорово во подножјето на врв Снежанка, во ски центар "Студенец". На 50 метри од хотелот се наоѓа ски...
0 купени

Одмор во Пампорово, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера + релакс зона во Бутик Хотел Ива&Елена, Пампорово

Купувате за 3286ден. 1643ден.
-50%
Валидност 22.03 - 28.04
Цена на човек/ден 948 - 695.2 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери4 купени
Хотел Евридика е лоциран на 300 метри над храмот "Успение на Пресвета Богородица", со прекрасен поглед на целото одморалиште Пампорово. Хотелот се наоѓа  на еден километар...
4 купени

Одмор во Пампорово, Бугарија

Пакети со појадок и вечера + СПА во Хотел Евридика***, Пампорово

Купувате за 1896ден. 948ден.
-50%
Валидност 07.03 - 02.04
Цена на човек/ден 1572.1 - 1545.24 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери2 купени
Апарт -хотел "Forest Nook" е четирисезонски комплекс за одмор, кој се наоѓа на југоисточната страна на сончевото Пампорово и на 900 метри од скијачкиот центар "Студенец"....
2 купени

Одмор во Пампорово, Бугарија

50% попуст на пакети за двајца со појадок, ручек и вечера + СПА услуги и транспорт до скијачкиот...

Купувате за 12577ден. 6288ден.
-50%
Валидност 06.03 - 01.04
Цена на човек/ден 1264 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери21 купени
Четириѕвездниот  хотел Екстрим се наоѓа во јужниот дел на туристичкото одморалиште Пампорово. Опкружен со густа зимзелени шума  со чист воздух, заситен со боров мирис инспирира...
21 купени

Oдмор во Пампорово, Бугарија

Пакет за двајца со појадок и вечера + СПА во Хотел Extreme****, Пампорово

Купувате за 10112ден. 5056ден.
-50%
Валидност 11.03 - 31.03
Цена на човек/ден 1390.4 - 1516.8 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери101 купени
СПА хотел "Орфеј" **** Пампорово се наоѓа на 200 м. од жичарница и на 300 м. од центарот на одморалиштето  Пампорово. СПА хотел Орфеј е нов хотел со четири ѕвездички. На...
101 купени

Одмор во март во Пампорово, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера и користење на СПА услуги во Хотел Орфеј****, Пампорово

Купувате за 2781ден. 1390ден.
-50%
Валидност 20.02 - 31.03
Цена на човек/ден 639.9 - 810.54 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок
Купени ваучери30 купени
Хотелски комплекс "Зора" се наоѓа во центарот на одморалиштето Пампорово, веднаш после  хотел Снежанка и на 30 метри од таверна ГАБЕР  меѓу живописната природа на...
30 купени

Одмор во Пампорово

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотелски комплекс Зора, Пампорово - Бугарија

Купувате за 1280ден. 640ден.
-50%
Валидност 13.03 - 31.03
Цена на човек/ден 758.4 - 1074.4 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери54 купени
Апарт-Хотел "Мурсалица" е лоциран во јужниот дел на Пампорово. Природата и достапноста полниот  спектар на комуникациски удобности претвораат местото во комплекс совршен...
54 купени

Last minute Одмор во Пампорово, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + СПА во Апарт-Хотел Мурсалица, Пампорово -...

Купувате за 1517ден. 758ден.
-50%
Валидност 07.03 - 01.04
Цена на човек/ден 1224.5 - 1163.83 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери51 купени
Апарт -хотел "Forest Nook" е четирисезонски комплекс за одмор, кој се наоѓа на југоисточната страна на сончевото Пампорово и на 900 метри од скијачкиот центар "Студенец"....
51 купени

Зимски одмор во Пампорово

50% попуст на пакети за двајца со појадок, вечера + користење на СПА услуги и транспорт до...

Купувате за 9796ден. 4898ден.
-50%
Валидност 06.03 - 31.03
Цена на човек/ден 790 - 1358.8 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Апартмани Невада во Пампорово Ве очекуваат оваа зима за еден пријатен и незаборавен одмор меѓу убавината и свежината на Родопите! Апартмани Невада - Пампорово и се наоѓа во срцето на...
0 купени

Одмор во Пампорово, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во студио или апартман во Апартмани Невада,...

Купувате за 3160ден. 1580ден.
-50%
Валидност 11.03 - 25.03
Цена на човек/ден 790 - 948 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Комплекс "Замокот 2" во одморалиштето Пампорово се наоѓа на 10 метри од скијачка патека број 7 лифт и на 200 метри oд лифт- центар "Студенец". Комплекс...
0 купени

Одмор во Пампорово, Бугарија

Дводневни и тридневни пакети со појадок вo Комплекс Замокот 2, Пампорово

Купувате за 3160ден. 1580ден.
-50%
Валидност 05.03 - 30.03
Цена на човек/ден 1548.4 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Снежанка е лоциран во центарот на еден од најпознатите бугарски скијачки одморалишта - Пампорово и открива прекрасен поглед кон величествените Родопи. Хотел Снежанка е сместен ...
0 купени

Одмор во Родопите, Бугарија

50% попуст на еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Снежанка, Пампорово - Бугарија

Купувате за 3097ден. 1548ден.
-50%
Валидност 08.03 - 31.03
Цена на човек/ден 790 - 1169.2 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери10 купени
Апарт-Хотел "Мурсалица" е лоциран во јужниот дел на Пампорово. Природата и достапноста полниот  спектар на комуникациски удобности претвораат местото во комплекс совршен...
10 купени

Одмор во Пампорово, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + СПА во Апарт-Хотел Мурсалица, Пампорово -...

Купувате за 1580ден. 790ден.
-50%
Валидност 06.03 - 31.03
Цена на човек/ден 1011.2 - 1422 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери6 купени
Апарт-Хотел "Мурсалица" е лоциран во јужниот дел на Пампорово. Природата и достапноста полниот  спектар на комуникациски удобности претвораат местото во комплекс совршен...
6 купени

Одмор во Пампорово, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + СПА во Апарт-Хотел Мурсалица, Пампорово -...

Купувате за 2022ден. 1011ден.
-50%
Валидност 28.02 - 02.03
Цена на човек/ден 3207.4 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Четириѕвездниот  хотел Екстрим се наоѓа во јужниот дел на туристичкото одморалиште Пампорово. Опкружен со густа зимзелени шума  со чист воздух, заситен со боров мирис инспирира...
0 купени

Oдмор во Пампорово, Бугарија

Tридневен пакет за двајца со појадок, вечера и лифт карта + СПА услуги во Хотел Extreme****,...

Купувате за 38489ден. 19244ден.
-50%
Валидност 20.02 - 02.03
Цена на човек/ден 1801.2 - 1896 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери4 купени
СПА хотел "Орфеј" **** Пампорово се наоѓа на 200 м. од жичарница и на 300 м. од центарот на одморалиштето  Пампорово. СПА хотел Орфеј е нов хотел со четири ѕвездички. На...
4 купени

Last minute одмор во Пампорово, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера и користење на СПА услуги во Хотел Орфеј****, Пампорово

Купувате за 3602ден. 1801ден.
-50%
Валидност 08.02 - 29.02
Цена на човек/ден 853.2 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Изграден во 2011 година, Апартхотел Pine Hills Пампорово нуди сместување во модерен стил само на 350 метри од главните скијачки патеки на Студенец. Главниот пат што ги поврзува Пампорово и...
0 купени

Скијање и релаксација во Пампорово

Еднодневен пакет со појадок во февруари во Апартхотел Pine Hills, Пампорово, Бугарија

Купувате за 1706ден. 853ден.
-50%
Валидност 08.02 - 11.03
Цена на човек/ден 1169.2 - 1643.2 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери79 купени
Апарт-Хотел "Мурсалица" е лоциран во јужниот дел на Пампорово. Природата и достапноста полниот  спектар на комуникациски удобности претвораат местото во комплекс совршен...
79 купени

Одмор во Пампорово

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + СПА во Апарт-Хотел Мурсалица, Пампорово -...

Купувате за 2338ден. 1169ден.
-50%
Валидност 06.02 - 11.02
Цена на човек/ден 1106 - 1422 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери2 купени
Апарт-Хотел "Мурсалица" е лоциран во јужниот дел на Пампорово. Природата и достапноста полниот  спектар на комуникациски удобности претвораат местото во комплекс совршен...
2 купени

Last minute Одмор во Пампорово

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + СПА во Апарт-Хотел Мурсалица, Пампорово -...

Купувате за 2212ден. 1106ден.
-50%
Валидност 07.02 - 29.02
Цена на човек/ден 1106 - 992.87 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери9 купени
Изграден во 2011 година, Апартхотел Pine Hills Пампорово нуди сместување во модерен стил само на 350 метри од главните скијачки патеки на Студенец. Главниот пат што ги поврзува Пампорово и...
9 купени

Скијање и релаксација во Пампорово

Пакети со појадок и вечера во февруари во Апартхотел Pine Hills, Пампорово, Бугарија

Купувате за 2212ден. 1106ден.
-50%
Валидност 13.01 - 28.01
Цена на човек/ден 948 - 916.4 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок
Купени ваучери73 купени
Изграден во 2011 година, Апартхотел Pine Hills Пампорово нуди сместување во модерен стил само на 350 метри од главните скијачки патеки на Студенец. Главниот пат што ги поврзува Пампорово и...
73 купени

Цела зима скијање и релаксација во Пампорово

Пакети со појадок и вечера преку целата зимска сезона во Апартхотел Pine Hills, Пампорово, Бугарија

Купувате за 1896ден. 948ден.
-50%
Валидност 05.12 - 23.01
Цена на човек/ден 1390.4 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери24 купени
Хотел Снежанка е лоциран во центарот на еден од најпознатите бугарски скијачки одморалишта - Пампорово и открива прекрасен поглед кон величествените Родопи. Хотел Снежанка е сместен ...
24 купени

Одмор во Родопите, Бугарија

50% попуст на еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Снежанка, Пампорово - Бугарија

Купувате за 2781ден. 1390ден.
-50%
Валидност 10.01 - 22.01
Цена на човек/ден 1611.6 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери27 купени
СПА хотел "Орфеј" **** Пампорово се наоѓа на 200 м. од жичарница и на 300 м. од центарот на одморалиштето  Пампорово. СПА хотел Орфеј е нов хотел со четири ѕвездички. На...
27 купени

Јануарски одмор во Пампорово, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера и користење на СПА услуги во Хотел Орфеј****, Пампорово

Купувате за 3223ден. 1612ден.
-50%
Валидност 03.01 - 23.01
Цена на човек/ден 750.5 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Комплекс "Замокот 2" во одморалиштето Пампорово се наоѓа на 10 метри од скијачка патека број 7 лифт и на 200 метри oд лифт- центар "Студенец". Комплекс...
0 купени

Зимска идила во Пампорово, Бугарија

Еднодневен пакет вo студио или апартman вo Комплекс Замокот 2, Пампорово

Купувате за 1501ден. 751ден.
-50%
Валидност 09.01 - 21.01
Цена на човек/ден 1738 - 1706.4 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери16 купени
Четириѕвездниот  хотел Екстрим се наоѓа во јужниот дел на туристичкото одморалиште Пампорово. Опкружен со густа зимзелени шума  со чист воздух, заситен со боров мирис инспирира...
16 купени

Last minute одмор во Пампорово, Бугарија

Дводневен, тридневен и петдневен пакет со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Хотел...

Купувате за 13904ден. 6952ден.
-50%
Валидност 04.01 - 24.01
Цена на човек/ден 1548.4 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Апарт-Хотел "Мурсалица" е лоциран во јужниот дел на Пампорово. Природата и достапноста полниот  спектар на комуникациски удобности претвораат местото во комплекс совршен...
0 купени

Јануари на планина во Пампорово

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Апарт-Хотел Мурсалица, Пампорово - Бугарија

Купувате за 3097ден. 1548ден.
-100%
Валидност 09.12 - 08.01
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери279 купени
Добитник на Наградата за одмор во Хотел Extreme**** Пампорово е  Antonio Naskov - 070 259 *** Процедура за учество во наградната игра: Секој кој сака да учествува во...
279 купени

Наградна игра - одмор за двајца во Бугарија

Регистрирајте се за нашата наградна игра и добијте дводневен пакет за двајца во Хотел...

Купувате за 10112ден. 0ден.
-50%
Валидност 28.12 - 04.01
Цена на човек/ден 2096.03 - 1394.82 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Изграден во 2011 година, Апартхотел Pine Hills Пампорово нуди сместување во модерен стил само на 350 метри од главните скијачки патеки на Студенец. Главниот пат што ги поврзува Пампорово и...
0 купени

Нова година 2016 во Пампорово, Бугарија

50% пакети на пакети со појадок вo Апарт хотел Pine Hills, Пампорово

Купувате за 12577ден. 6288ден.
-50%
Валидност 27.12 - 30.12
Цена на човек/ден 1896 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери6 купени
СПА хотел "Орфеј" **** Пампорово се наоѓа на 200 м. од жичарница и на 300 м. од центарот на одморалиштето  Пампорово. СПА хотел Орфеј е нов хотел со четири ѕвездички. На...
6 купени

Last minute одмор во Пампорово, Бугарија

Тридневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел Орфеј****, Пампорово

Купувате за 11376ден. 5688ден.
-50%
Валидност 03.01 - 24.01
Цена на човек/ден 1042.8 - 908.5 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Апартмани Невада во Пампорово Ве очекуваат оваа зима за еден пријатен и незаборавен одмор меѓу убавината и свежината на Родопите! Апартмани Невада - Пампорово и се наоѓа во срцето на...
0 купени

Одмор во Пампорово, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во студио или апартман во Апартмани Невада,...

Купувате за 4171ден. 2086ден.
-50%
Валидност 18.12 - 24.12
Цена на човек/ден 742.6 - 766.3 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Апартмани Невада во Пампорово Ве очекуваат оваа зима за еден пријатен и незаборавен одмор меѓу убавината и свежината на Родопите! Апартмани Невада - Пампорово и се наоѓа во срцето на...
0 купени

Отворање на скијачката сезона во Пампорово, Бугари

Еднодневен и двoдневен пакет за двајца со појадок во Апартмани Невада, Пампорово

Купувате за 2970ден. 1485ден.
-50%
Валидност 18.12 - 22.12
Цена на човек/ден 786.84 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок
Купени ваучери12 купени
На 19.12 - ДЕНОТ НА ОТКВОРАЊЕТО НА СКИЈАЧКАТА СЕЗОНА, ЛИФТ КАРТАТА ЌЕ БИДЕ БЕСПЛАТНА! Изграден во 2011 година, Апартхотел Pine Hills Пампорово нуди сместување во модерен стил само...
12 купени

Oтворање на скијачката сезона

Пакет со појадок за отворањето на зимската сезона во Апартхотел Pine Hills, Пампорово - Р. Бугарија

Купувате за 1574ден. 787ден.
-50%
Валидност 07.12 - 22.12
Цена на човек/ден 1327.2 - 1390.4 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери20 купени
СПА хотел "Орфеј" **** Пампорово се наоѓа на 200 м. од жичарница и на 300 м. од центарот на одморалиштето  Пампорово. СПА хотел Орфеј е нов хотел со четири ѕвездички. На...
20 купени

Одмор во декември - Пампорово, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера и користење на СПА услуги во Хотел Орфеј****, Пампорово

Купувате за 2654ден. 1327ден.
-50%
Валидност 09.12 - 21.12
Цена на човек/ден 1264 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери9 купени
Четириѕвездниот  хотел Екстрим се наоѓа во јужниот дел на туристичкото одморалиште Пампорово. Опкружен со густа зимзелени шума  со чист воздух, заситен со боров мирис инспирира...
9 купени

Last minute одмор во Пампорово, Бугарија

50% попуст на пакети за двајца со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел...

Купувате за 10112ден. 5056ден.
-50%
Валидност 01.12 - 21.12
Цена на човек/ден 1264 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери23 купени
Апарт-Хотел "Мурсалица" е лоциран во јужниот дел на Пампорово. Природата и достапноста полниот  спектар на комуникациски удобности претвораат местото во комплекс совршен...
23 купени

Декември на планина во Пампорово

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Апарт-Хотел Мурсалица, Пампорово - Бугарија

Купувате за 2528ден. 1264ден.
-50%
Валидност 28.01 - 07.02
Цена на човек/ден 946.42 - 856.99 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Изграден во 2011 година, Апартхотел Pine Hills Пампорово нуди сместување во модерен стил само на 350 метри од главните скијачки патеки на Студенец. Главниот пат што ги поврзува Пампорово и...
0 купени

Зимска идила во Пампорово, Бугарија

Релаксација за целото семејство - пакети за ски одмор со појадок во Апартхотел Pine Hills ,...

Купувате за 3786ден. 1893ден.
-50%
Валидност 10.12 - 30.03
Цена на човек/ден 913.24 - 790 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок
Купени ваучери1 купени
Изграден во 2011 година, Апартхотел Pine Hills Пампорово нуди сместување во модерен стил само на 350 метри од главните скијачки патеки на Студенец. Главниот пат што ги поврзува Пампорово и...
1 купени

Зимска идила во Пампорово, Бугарија

Пакети во студио или апартман со појадок во Апартхотел Pine Hills , Пампорово

Купувате за 1826ден. 913ден.
-50%
Валидност 01.12 - 20.12
Цена на човек/ден 948 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Росица е совршено место за сите кои бараат удобност и спокојство во своето патување или одмор. Хотелот е лоциран во одморалиштето Пампорово, во јужниот дел на комплексот, во близина на...
0 купени

Одмор во Пампорово

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Росица, Пампорово - Бугарија

Купувате за 1896ден. 948ден.
-50%
Валидност 01.12 - 22.12
Цена на човек/ден 1011.2 - 1485.2 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Апартмани Невада во Пампорово Ве очекуваат оваа зима за еден пријатен и незаборавен одмор меѓу убавината и свежината на Родопите! Апартмани Невада - Пампорово и се наоѓа во срцето на...
0 купени

Зимување во Пампорово, Бугарија

50% попуст на пакети со појадок во Апартмани Невада, Пампорово

Купувате за 2022ден. 1011ден.
-50%
Валидност 01.12 - 29.02
Цена на човек/ден 821.6 - 722.06 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Изграден во 2011 година, Апартхотел Pine Hills Пампорово нуди сместување во модерен стил само на 350 метри од главните скијачки патеки на Студенец. Главниот пат што ги поврзува Пампорово и...
0 купени

Зимска идила во Пампорово, Бугарија

Пакети во студио или апартман со појадок во Апартхотел Pine Hills , Пампорово

Купувате за 1643ден. 822ден.
-50%
Валидност 14.10 - 20.12
Цена на човек/ден 711 - 342.23 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
LUCKY Pamporovo Apartments & SPA *** е лоциран во најсончевото бугарско одморалиште за скијање- Пампорово. Лоциран на достапно и удобно место во Пампорово само 1 км од Студенец,...
0 купени

Одмор во Пампорово, Бугарија

50% попуст на пакети за двајца, четворица или шестмина во LUCKY Pamporovo Apartments & SPA ***

Купувате за 2844ден. 1422ден.
-50%
Валидност 01.10 - 01.12
Цена на човек/ден 758.4 - 709.42 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Нема
Купени ваучери1 купени
Апарт -хотел "Forest Nook" е четирисезонски комплекс за одмор, кој се наоѓа на југоисточната страна на сончевото Пампорово и на 900 метри од скијачкиот центар "Студенец"....
1 купени

Одмор во Пампорово

Пакети за четворица со кино проекција во Вила во Комплекс Forest Nook, Пампорово - Бугарија

Купувате за 12134ден. 6067ден.
-50%
Валидност 25.09 - 01.12
Цена на човек/ден 1027 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери20 купени
Апарт-Хотел "Мурсалица" е лоциран во јужниот дел на Пампорово. Природата и достапноста полниот  спектар на комуникациски удобности претвораат местото во комплекс совршен...
20 купени

Одмор на планина - Пампорово

Дводневен Викенд пакет со појадок и вечера во Апарт-Хотел Мурсалица, Пампорово - Бугарија

Купувате за 4108ден. 2054ден.
-50%
Валидност 11.09 - 31.10
Цена на човек/ден 1019.1 - 884.8 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери32 купени
Апарт -хотел "Forest Nook" е четирисезонски комплекс за одмор, кој се наоѓа на југоисточната страна на сончевото Пампорово и на 900 метри од скијачкиот центар "Студенец"....
32 купени

Одмор во Пампорово

50% попуст на пакети за двајца со појадок и вечера + користење на СПА услуги и бесплатен влез за...

Купувате за 8153ден. 4076ден.
-50%
Валидност 01.07 - 20.12
Цена на човек/ден 434.5 - 869 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Нема
Купени ваучери11 купени
LUCKY Pamporovo Apartments & SPA *** е лоциран во најсончевото бугарско одморалиште за скијање - Пампорово. Лоциран на достапно и удобно место во Пампорово само 1 км од Студенец,...
11 купени

Одмор во Пампорово

50% попуст на пакети за два, четири или шест луѓе во LUCKY Pamporovo Apartments & SPA ***

Купувате за 2844ден. 1422ден.